Csengő kapcsoló bekötése Szekszárdon a te elképzeléseid szerint!

Az otthona villanyszerelési problémái nem jelentenek többé problémát! Válassza szolgáltatásainkat, és élvezze az eredményt!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb Csengő kapcsoló bekötése Szekszárdon a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Csengő kapcsoló bekötése Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan hogyan kezdj bele? Oszd meg velünk a megoldandó gondot és elérhető szakembereink rögtön megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

8 villanyszerelő most online

Barnabas

Barnabas

Érdekel.

Tamas

Tamas

Sok tapasztalatom van

Szabolcs

Szabolcs

Ma is elvállalom.

Mennyibe kerül a csengő kapcsoló bekötése Szekszárdon?

1000 - 1800 Ft/darab

A legjobb villanyszerelők Szekszárdon!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Tisztelt Érdeklődő! Fő profilunk: üzlethelyiségek és ipari létesítmények elektromos munkái, mérőhelyek kiépítése, gyenge áram kiépítése (tv, internet, riasztó).

Lakás és családi ház villanyszerelés árak 2022-ben:

  • Túlfeszültség elleni védelem (1fázis) 40.000 Ft-tól
  • Csillár felszerelése: 3200 Ft /darab
  • Mérőhely szabványosítás: 200000 Ft-tól 2500000 Ft-ig /darab

Üdv, József

  • Csengő kapcsoló bekötése

    3900 Ft

4 vélemény / értékelés 4.8

Nincs negatív tapasztalatom. Minden kérést igyekszik a lehetőségekhez képest a legjobban teljesíteni.

József
3 éve

Tisztelt megrendelők! Fő profilunk: villanyszerelési javítások, zárlat és egyéb hibák elhárítása, nagy méretű csillárok felszerelése, mérőszekrény-csere – a lebontott szekrény helyére kerül az új tipizált mérőszekrény.

  • Szigetelt vezeték elhelyezése védőcsőbe húzva vagy vezetékcsatornába fektetve, réz vagy érrel leágazó kötésekkel. mkh 1,5nm 21 m - 70 Ft
  • Villanyszerelés: 4000 Ft-tól 6000 Ft-ig /kiállás
  • Kamera rendszer telepítése: 12500 Ft-tól 20000 Ft-ig /egység

Üdv, Attila

    4600 Ft

7 vélemény / értékelés 4.6

A megbeszélt időre érkezett, jó munkát végzett, elvégre ő egy jó szakember.

Ernő
3 éve

Üdv János vagyok, villanyszerelő, korrekt árakkal, rövid határidővel. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: hordozható villamos kéziszerszámok időszakos felülvizsgálata, led szalag beszerelése, társasházi villanyszerelő munkák elvégzése (akár szerződéssel). hosszútávra.

Villanyszerelés árak 2022:

  • Beépített főzőlap bekötés: 9.000 Ft
  • Fi relé beépítése: 5000 Ft-tól 8000 Ft-ig /darab
  • Villanybojler, elektromos vízmelegítő bekötés: 8000 Ft /darab

Hétfőtől-péntekig 8-tól 19 óráig telefonos elérhetőség, időpont egyeztetés

    7200 Ft

9 vélemény / értékelés 5.0

Nagyon meg vagyok elégedve. Nem csak ígért, és pillanatok alatt megoldotta a problémát. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Menyhért
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő csengő kapcsoló bekötése Szekszárdon

Népszerű kérdés

Csengő kapcsoló bekötése: mennyi az ára Szekszárdon?

Szekszárdon a csengő kapcsoló bekötése átlagára 1000 - 2000 Ft/darab. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan keressek hiteles véleményeket?

Szekszárdon a csengő kapcsoló bekötése szolgáltatáshoz már 29 véleményt kaptunk és értékeltünk. Mindegyik kiemelkedő minősítésű specialistáról elérhető már vélemény a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok villanyszerelőt Szekszárdon?

Ebben a pillanatban 22 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Mihez kértheted egy profi villanyszerelő segítségét?

Egy jó villanyszerelő a csengő kapcsoló bekötése mellett nagyon sok mindenhez ért. A szakterületén belül kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Népszerű kérdés

Hogyan dolgozik a villanyszerelő?

Egy jó villanyszerelő részletes árajánlatot ad, bármikor kész egyeztetni és a feladattal időben végez. Mielőtt választasz a szakemberek között, nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez megkönnyítheti a megfelelő döntés meghozatalát.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokkal foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő feladatai közé sorolható a csengő kapcsoló bekötése és az ezzel kapcsolatos bármilyen feladat. Platformunkon sok tapasztalt szakember regisztrált már.