Minőségi villanykapcsoló bekötése Szekszárd. Tapasztalt szakemberekkel és minőségi anyagokkal!

Válassza profi villanyszerelőinket, és élvezze a minőségi szolgáltatást kedvező áron!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legmegbízhatóbb Villanykapcsoló bekötése Szekszárdon a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Villanykapcsoló bekötése Először keresel szakembert a Qjob-on és még nem tudod, hogyan állj neki? Oszd meg velünk a felmerülő problémát és elérhető szakembereink pillanatok alatt megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

7 villanyszerelő most online

Attila

Attila

Érdekel.

József

József

Sok tapasztalatom van

József

József

Ma is elvállalom.

Mennyibe kerül a villanykapcsoló bekötése Szekszárdon?

1400 - 2700 Ft/darab

A legjobb villanyszerelők Szekszárdon!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Tisztelt megrendelők! Főbb szolgáltatásaink: elosztótábla cserék, biztosítékok cseréje, épületvillamossági rendszerekben felmerült hibák javítása., bojler felrakása, bekötése (akár vízes bekötéssel együtt).

Milyen villanyszerelő árak:

  • Fi relé beépítés /3fázis/ villanyszerelés ár: 16.000 – 18.000 Ft
  • Falikar, falilámpa felszerelése, cseréje : 3000 Ft /darab
  • Bojler szerelés: 10000 Ft /darab

Kiszállási díjaink: 8.00 - 16.00 óra között .

  • Villanykapcsoló bekötése

    4600 Ft

6 vélemény / értékelés 4.0

Csak ajánlani tudom, nálam is ő csinálta és azóta is működik minden. :)

Tamás
3 éve

Tisztelt Érdeklődő! Főbb szolgáltatásaink: led, spot és rejtett világítások kiépítése, túlfeszültségvédelem kiépítése lakás és családi ház, átalakítás.

Villanyszerelő árak:

  • Mosogatógép bekötése: 5000 Ft
  • Lakáselosztó bekötése: 10000 Ft-tól 20000 Ft-ig
  • Csillár felszerelése:4000 Ft-tól 6500 Ft-ig /darab

Üdv, Attila

    3900 Ft

6 vélemény / értékelés 4.7

Csak ajánlani tudom. Gyors korrekt megbízható.

Nándor
3 éve

Üdvözlöm a profilomon. Villanyszerelési munkáim: elektromos/hybrid járművek érintésvédelmi beviszgálása, átalánydíjas villanyszerelés, mérőszekrény-csere – a lebontott szekrény helyére kerül az új tipizált mérőszekrény.

Villanyszerelési és hálózatépítési árak:

  • Mérőhely szerelési költsége 1 db - 80.000 Ft
  • Konnektor cseréje: 1200 Ft-tól 3000 Ft-ig /darab
  • Biztosítéktábla csere: 16000 Ft /darab

Hétfőtől - Péntekig 0-24

    7400 Ft

József S. - Villanykapcsoló bekötése Szekszárdon - 1
József S. - Villanykapcsoló bekötése Szekszárdon - 2

7 vélemény / értékelés 4.6

Nagyon pontos volt, precízen végezte a munkáját. Nagyon meg voltam elégedve, csak ajánlani tudom!

Bence
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő villanykapcsoló bekötése Szekszárdon

Népszerű kérdés

Villanykapcsoló bekötése: mennyibe kerül Szekszárdon?

Szekszárdon a villanykapcsoló bekötése átlagára 900 - 1700 Ft/darab. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan találok valódi értékeléseket?

Szekszárdon a villanykapcsoló bekötése szolgáltatáshoz már 33 értékelést kaptunk és értékeltünk. Az összes kiemelkedő minősítésű szakemberről elérhető már visszajelzés a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan keressek villanyszerelőt Szekszárdon?

Most 25 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz kereshetünk villanyszerelőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható villanyszerelőt hívnod amennyiben a következőre van szükséged: villanykapcsoló bekötése.

Népszerű kérdés

Mikor lehet szükséged a következőre: villanyszerelő?

Ha egy megfelelő villanyszerelő segítsége kell, akkor érdemes a Qjob-on választanod közülük! A villanykapcsoló bekötése és az ezzel kapcsolatos feladatok megfelelő szakembereit itt mind megtalálod.

Milyen szolgáltatások tartoznak ide: villanykapcsoló bekötése?

A villanykapcsoló bekötése és összes részfeladata ide tartozhat. Egy villanyszerelőt nyugodtan felkérhetsz egy ilyen munkára.