Kétpólusú kapcsoló bekötése Szekszárdon gyorsan és hatékonyan!

Engedje, hogy szakértőink gondoskodjanak otthona elektromos hálózatáról

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb Kétpólusú kapcsoló bekötése Szekszárdon a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Kétpólusú kapcsoló bekötése Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan hogyan kezdj bele? Oszd meg velünk a felmerülő feladatot és elérhető szakembereink azon nyomban megtalálnak árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

8 villanyszerelő most online

Róbert

Róbert

Érdekel.

Szabolcs

Szabolcs

Sok tapasztalatom van

Laszló

Laszló

Ma is elvállalom.

Mennyibe kerül a kétpólusú kapcsoló bekötése Szekszárdon?

1300 - 2400 Ft/darab

A legjobb villanyszerelők Szekszárdon!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Árpád, erős és gyenge áramú villanyszerelő vagyok. Főbb szolgáltatásaink: villanyszerelés, elektromos hibaelhárítás, villanyóra áthelyezés, kisebb munkákat is vállalok. hibaelhárítás, lámpa vagy konektort csere.

Villanyszerelés fix árakkal:

  • Mérőszekrény 1 db - 33.000 Ft
  • Túlfeszültség védelem: 10000 Ft-tól 15000 Ft-ig
  • Panellakás villanyszerelés falon kívül, kábelcsatornában: 2.500 Ft/m

Hétfőtől-péntekig 9.00 - 16.00 óra telefonos elérhetőség, időpont egyeztetés

  • Kétpólusú kapcsoló bekötése

    3700 Ft

Árpád S. - Kétpólusú kapcsoló bekötése Szekszárdon - 1
Árpád S. - Kétpólusú kapcsoló bekötése Szekszárdon - 2

9 vélemény / értékelés 4.1

Nagyon meg vagyok elégedve Árpád munkájával. Mindenről megfelelő és szakszerű tájékoztatást kaptam, a megbeszéltek szerint haladt a munka .Mindenkinek csak ajánlani tudom aki kiváló szakembert keres.

Tamás
3 éve

László, erős és gyenge áramú villanyszerelő vagyok. Villanyszerelési munkáim: villanytűzhely bekötés, ingyenes kiszállás, mérőhely műszaki felülvizsgálat.

Milyen villanyszerelő árak:

  • Sütő- vagy főzőlap bekötése garanciával: 10 000 – 16 000 Ft
  • Bojler bekötése: 15000 Ft /darab
  • Biztosíték tábla csere: 25000 Ft-tól 45000 Ft-ig /darab

Háztartási gépeket nem javítunk.

    6300 Ft

László L. - Kétpólusú kapcsoló bekötése Szekszárdon - 1
László L. - Kétpólusú kapcsoló bekötése Szekszárdon - 2
László L. - Kétpólusú kapcsoló bekötése Szekszárdon - 3
László L. - Kétpólusú kapcsoló bekötése Szekszárdon - 4
László L. - Kétpólusú kapcsoló bekötése Szekszárdon - 5

7 vélemény / értékelés 4.8

A társával együtt jó csapatot alkot. Megbízható, gyors, jó szakember.

Üdvözlöm a profilomon. Főbb szolgáltatásaink: földelés, teljesítmény növelés amperbővítés, szerelvényezés.

Villanyszerelő szakemberek árai:

  • Kismegszakító (biztosíték) csere: 7.000 Ft/db-tól
  • Eph hálózat kiépítése: 2000 Ft-tól 6000 Ft-ig /darab
  • Kismegszakító cseréje: 3000 Ft /darab

Kiszállási díjaink: 9.00 - 18.00 óra között .

    3700 Ft

7 vélemény / értékelés 4.3

László , köszönöm nagyon meg vagyok elégedve az elvégzett munkájával!

Jakab
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő kétpólusú kapcsoló bekötése Szekszárdon

Kétpólusú kapcsoló bekötése: milyen árak vannak Szekszárdon?

Szekszárdon a kétpólusú kapcsoló bekötése átlagára 1000 - 2000 Ft/darab. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan találok megbízható véleményeket?

Szekszárdon a kétpólusú kapcsoló bekötése szolgáltatáshoz már 27 véleményt kaptunk és értékeltünk. Minden magas minősítésű szakemberről elérhető már értékelés a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok villanyszerelőt Szekszárdon?

Jelenleg 22 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Mikben kérheted egy villanyszerelő segítségét?

Egy megbízható villanyszerelő a kétpólusú kapcsoló bekötése mellett több mindenhez érthet. A szakterületén belül bátran kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Milyen helyzetben lehet szükséged a következőre: villanyszerelő?

Ha egy megfelelő villanyszerelő segítségére van szükséged, akkor a Qjob-on jó helyen jársz! A kétpólusú kapcsoló bekötése és a hasonló feladatok megfelelő szakembereit itt mind megtalálod.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokkal foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő munkájába beletartozik a kétpólusú kapcsoló bekötése és az ezzel kapcsolatos összes részfeladat. Platformunkon nagyon sok szakember közül válogathatsz.