Fényerőszabályzós kapcsoló bekötése Szekszárdon. Forduljon hozzánk bizalommal!

Kérjen személyre szabott ajánlatot villanyszerelő szolgáltatásainkra még ma!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legjobb Fényerőszabályzós kapcsoló bekötése Szekszárdon a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Fényerőszabályzós kapcsoló bekötése Először keresel specialistát a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan láss neki? Mondd el nekünk a felmerülő feladatot és elérhető szakembereink pillanatok alatt felkeresnek árajánlataikkal, hogy rögvest megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

7 villanyszerelő most online

Zoltan

Zoltan

Ingyenes kiszállás.

Gabor

Gabor

Érdekel.

Laszló

Laszló

Sok tapasztalatom van

Mennyibe kerül a fényerőszabályzós kapcsoló bekötése Szekszárdon?

1000 - 1800 Ft/darab

A legjobb villanyszerelők Szekszárdon!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Tisztelt leendő Ügyfeleim! Fő profilunk: lakásfelújítás, lakás villanyszerelés, épületvillamosság, okos világítás megoldások, társasházi villanyszerelő munkák elvégzése (akár szerződéssel). hosszútávra.

Nívósan és megfizethető áron:

  • Szerelvény cserék: 1.200 - 3.000 Ft-ig
  • Áramkör bővítése (kismegszakító): 1.800 Ft-tól
  • Tűzjelző Szerelés Részletei - Szerelési díj: 3.000 Ft/db.

Üdv, András

  • Fényerőszabályzós kapcsoló bekötése

    6500 Ft

3 vélemény / értékelés 4.6

Ügyes,pontos, precíz, segítőkész,korrekt, munkájára igényes jó szaki. Csak ajànlani tudom mindenkinek!

Gyula
3 éve

Zsolt vagyok, precíz, lelkiismeretes villanyszerelő. Amiket vállalok: elektromos hálózat bővítés, elektromos vezetékek kötéseinek vizsgálata és cseréje wago kötőelemre, mérőhelyi áthelyezés.

Szolgáltatások / Árak:

  • Led beépítés 1 db - 7.480 Ft
  • Lakáselosztó bekötése: 10000 Ft-tól 20000 Ft-ig
  • Csillár felszerelése: 5.000 Ft /darab

Árajánlatot csak személyes felmérés alapján tudunk adni.

    3500 Ft

10 vélemény / értékelés 4.2

Becsületes szakember.

Bertalan
3 éve

Kedves érdeklődő! Fő profilunk: áramszolgáltatói, regisztrált kivitelezői feladatok ellátása, lámpatest, kapcsoló, konnektor felszerelés, igény szerint elmű ügyintézést is vállalok ..

  • Túlfeszültség védelem beépítése 3 fázis (4 pólus, B-C típus): 78.000 Ft-tól
  • Lakás átalakítás: 5.000 Ft/szerelvénytől

Hétfőtől - Péntekig 8:00 - től ,-19:00 - ig.

    3600 Ft

3 vélemény / értékelés 4.1

Jó szakember. Korrekt, alapos munkát végző.

Gyula
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő fényerőszabályzós kapcsoló bekötése Szekszárdon

Fényerőszabályzós kapcsoló bekötése: milyen árak vannak Szekszárdon?

Szekszárdon a fényerőszabályzós kapcsoló bekötése átlagára 1000 - 1800 Ft/darab. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan találok hiteles véleményeket?

Szekszárdon a fényerőszabályzós kapcsoló bekötése szolgáltatáshoz már 33 véleményt kaptunk és értékeltünk. Az összes magas minősítésű szakemberről elérhető már értékelés a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok villanyszerelőt Szekszárdon?

Jelenleg 22 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz hívhatunk villanyszerelőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható villanyszerelőt hívnod akkor, ha a következőre van szükséged: fényerőszabályzós kapcsoló bekötése.

Népszerű kérdés

Mire számíthatsz, ha villanyszerelőt hívsz?

Azt követően, hogy egyeztetitek a munka részleteit és megegyeztek a munkadíjban, beszéljétek meg a határidőket is! Miután a szakember végzett a feladattal jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és értékeljétek egymást!

Milyen feladatok tartoznak ehhez: fényerőszabályzós kapcsoló bekötése?

A fényerőszabályzós kapcsoló bekötése és mindegyik részfeladata bele eshet ebbe a kategóriába. Egy villanyszerelőt nyugodtan felkérhetsz egy ilyen feladat elvégzésére.