Csövek festés Szekszárd területén. Kiváló minőség, megfizethető árak!

Szobafestőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj szobafestő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb szobafestőket a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 35 szobafestő közül, 1500-2900 Ft/nm áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Szekszárdon bérelj fel a legjobb szakembereket a csövek festés! Először keresel specialistát a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan láss neki? Mondd el nekünk a felmerülő feladatot és a Szekszárdon környezetében elérhető szakembereink máris megtalálnak árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

5 szobafestő most online

Zoltan

Zoltan

Ma is elvallalom.

Laszló

Laszló

arpad

arpad

A környeken vagyok.

Mennyibe kerül a csövek festés Szekszárdon?

1500 - 2900 Ft/nm

A legjobb szobafestők Szekszárdon!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező szobafestőt!

38 év szakmai tapasztalattal vállalunk építést, bontást betonozást, vakolást magán és. közületi megrendelőink számára referenciákkal garanciával.Ács tetőfedő bádogos munkával is. ingyenes árajánlat. szobafestés gipszkarton. csatornázás fűtésszerelés. Fő profilunk: Homlokzatfestés, Gépi festékszórás, Járólap festés, papír aljzat készítés, alap betonozás

  • Csövek festés

    1900 Ft

9 vélemény / értékelés 4.7

Festést és egy ajtó gipszkartonozását kértük. Pontos tájékoztatást adott előre, pontosan érkezett és dolgozott. Az időközben fellépő változtatásokat is rugalmasan kezelte, majd egy kis festéket is hagyott a munka végén, hogy javíthassuk, ha valahol véletlenül megsérül a fal a későbbiekben. Köszönjük a munkáját!

Dekorfestmények készítése kis és nagy méretű felületekre, kültérre-beltérre! Tűzfalfestés. Tekintse meg referencia galériánkat! Szolgáltatások: Tűzfalfestés, Iroda dekoráció. Szolgáltatásaink: Konyha festés, Kezdés akár azonnal, Gépi festés, hőszigetelés, alap betonozás

    1900 Ft

5 vélemény / értékelés 4.9

Nagyon elégedett vagyok.

Teljeskörű szolgáltatások gipszkartonozás terén. Profilozás, falépítés, glettelés, festés. Szakképzett mesteremberekkel tűz- és vízálló gipszkarton panelek telepítését is vállaljuk. Felújítás. Kőműves Munkák. Ingyenes ajánlatkérés. Bontás. Víz- Fűtésszerelés. Parkettázás. Feladatok amiket vállalok: Csövek festés, Gépi festékszórás, Ereszdeszka festés, tisztasági mázolás, gipszkarton álmennyezet építése

    2400 Ft

9 vélemény / értékelés 4.9

Ádámot csak ajánlani tudjuk! Megbízható, korrekt, együttműködő szakember, aki nagyon szépen és tisztán dolgozik! Teljes mértékig elégedettek vagyunk a munkájával!

Két napon belül eltudjuk kezdeni a festést a kiterjedt festői hálózatunknak köszönhetően. Add meg a festés részleteit és azonnal megkapod a becsült árat. Azonnali online árbecslés. Értékelt festők. Friss, profi megközelítés. Megfizethető árak. Magyar festők hálózata. Feladatok amiket vállalok: Kőporos vakolat festés, Minőségi munka, Tisztasági festés, házfelújítás, zsalukő falazás

    3700 Ft

4 vélemény / értékelés 4.6

Nagyon meg voltam elégedve.

Komplex fémszerkezet gyártás, lézerhegesztés, CO robothegesztés, kézi hegesztés. Komplex lemezmegmunkálás: lézervágás, élhajlítás, hegesztés, robothegesztés. menetelés-fúrás. Felületkezelés, porfestés. Vágás-hajlítás-hegesztés. Fő profilunk: Mennyezet festés, Tisztasági Falfestés, Radiátorcső festés, lakás festés, lépcső

    2700 Ft

7 vélemény / értékelés 4.8

Egy ajtot falaztunk be gipszkartonnal. Gyors, preciz, szep munkat vegzett Adam. Tokeletes lett a hangszigegeteles is. Koszonjuk.

Kockázatai csökkentése érdekében bízza egy cégre vakolástól festésig tartó folyamatokat! Keresse fel műszaki vezetőnket a gyors felmérés és árajánlat készítésre! Baumit és LB Knauf anyag. Komplex gépi technológia. Igény szerint festésig. Gépi vakolás, gépi glett. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Parketta festés, Festés, Gyerekszoba falfestés, lakás festés, födém készítés

    4200 Ft

10 vélemény / értékelés 4.5

Nagyon szép munkát végzett!

Rendeld meg szobafestő szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy szobafestő csövek festés közben Szekszárdon

Népszerű kérdés

Csövek festés: milyen árak vannak Szekszárdon?

Szekszárdon a csövek festés átlagára 4600 - 8700 Ft/db. A feladat megosztásakor megadhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló specialisták számításba vehetnek - majd pedig megbeszélésre kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Ablakszerelők - hogyan válasszunk Szekszárdon?

Nézd meg a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők értékeléseit - ezek segíthetnek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a jelentkező szakemberekkel egyeztetheted miután jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok szobafestőt Szekszárdon?

Most 19 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést CSÖVEK FESTÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik munkákhoz hívhatunk szobafestőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható szobafestőt megbíznod amennyiben erre van szükséged: csövek festés.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik a szobafestő?

Egy megbízható szobafestő pontos árajánlatot ad, bármikor kész egyeztetni és a feladattal időben végez. Mielőtt választasz a szakemberek között, nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez megkönnyítheti a megfelelő döntés meghozatalát.

Gyakori kérdés

Milyen feladatok tartoznak ide: csövek festés?

A csövek festés és az összes ezzel kapcsolatos feladat bele eshet ebbe a kategóriába. Egy szobafestőt bátran megbízhatsz vele.