Fűtés rézcső festés Szekszárdon gyorsan és hatékonyan!

Szobafestőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj szobafestő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb szobafestőket a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 36 szobafestő közül, 600-1200 Ft/nm áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Szekszárdon bérelj fel a legjobb szakembereket a fűtés rézcső festés! Először keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan fogj neki? Oszd meg velünk a felmerülő problémát és a Szekszárdon környékén dolgozó szakembereink azon nyomban felkeresnek árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

5 szobafestő most online

Róbert

Róbert

erdekel.

Tamas

Tamas

Sok tapasztalatom van

Gabor

Gabor

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a fűtés rézcső festés Szekszárdon?

600 - 1200 Ft/nm

A legjobb szobafestők Szekszárdon!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező szobafestőt!

Tetők felújítása a mesterektől. Pénztárca barát megoldásokkal. Palatetők tisztítása. Palatetők festése. Tetőfedőanyag cseréje nélküli megoldásokkal. Díjtalan felmérés. Teljes körű tetőfelújítás. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Lambéria festés, Beltéri festés-mázolás, Meszelés, nyílás záró, erkély betonozás

  • Fűtés rézcső festés

    1800 Ft

3 vélemény / értékelés 4.5

Nagyon elégedett voltam a szakember munkájával.

Két napon belül eltudjuk kezdeni a festést a kiterjedt festői hálózatunknak köszönhetően. Add meg a festés részleteit és azonnal megkapod a becsült árat. Értékelt festők. Főbb szolgáltatásaink: Konyha festés, Festés és mázolás, Radiátorcső festés, ház festés, épcső burkolás

    3900 Ft

5 vélemény / értékelés 4.6

Maximálisan elégedett vagyok. Gyors, pontos és megbízható szakember. Csak ajánlani tudom.

Éva Papp
3 éve

Állványozás, betonozás, falazás, festés, gépi vakolás gipszkartonozás hőszigetelési munkák. Ház- és lakásfelújítás. Kulcsrakész házak. Generálkivitelezés. Házak szerkezetépítése. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Csövek festés, Ingyenes felméréssel, Festés hengerrel, garázs festés, mészkő

    4900 Ft

6 vélemény / értékelés 4.9

Gipszkarton szerelőajtó utólagos beépítését kértem. Gyors, pontos, precíz munkát végzett. Nagyon elégedett vagyok az eredménnyel.

Visszaadjuk fürdőkádja fényét! Tartós megoldás. Magyarország legrégebbi szolgáltatója. 30 éve működünk - Válasszon minket! Kádfestés bontás nélkül, esztétikus megoldás. Szolgáltatásaink: Szekrény festés, Kiváló ár/érték arány (tipp), Ereszdeszka festés, makulatúra, homlokzat burkolás

    3300 Ft

10 vélemény / értékelés 5.0

Meg voltam elégedve.

Két napon belül eltudjuk kezdeni a festést a kiterjedt festői hálózatunknak köszönhetően. Töltsd fel az online kalkulátorunkba a részleteket és kapsz egy ingyenes árajánlatot. Magyar festők hálózata. Azonnali online árbecslés. Megfizethető árak. Értékelt festők. Fő profilunk: Fűtéscső festés, Beltéri festés-mázolás, Falfestés szórópisztollyal, illesztős tapétázás, márvány oldalfal és padló burkolás

    3400 Ft

5 vélemény / értékelés 4.5

Abszolút megbízható, mindenben az elvárásaink szerint, nagyon szépen, precízen, korrekt áron dolgozott, és az előre megadott határidőre be is fejezte a munkát.Maximálisan meg vagyunk elégedve, legközelebb is őt fogjuk választani, csak ajánlani tudjuk!:)

Két napon belül eltudjuk kezdeni a festést a kiterjedt festői hálózatunknak köszönhetően. Töltsd fel az online kalkulátorunkba a részleteket és kapsz egy ingyenes árajánlatot. Magyar festők hálózata. Friss, profi megközelítés. Azonnali... Főbb szolgáltatásaink: Tisztasági festés, Festés 50% engedmennyel, Kerítés festés, ház festés, lépcső

    3400 Ft

4 vélemény / értékelés 5.0

Árajánlatkérés után másnap visszahívott, megbeszéltük a munkát és az időpontot. Maximálisan tartotta magát minden megbeszélt dologhoz. Pontos volt, remekül dolgozott, nagyon elégedettek vagyunk a végeredménnyel. Megbízható, lelkiismeretes és korrekt mesterember. Meg kell becsülni az ilyet. Ha bármikor ilyen jellegű munkánk adódik, őt fogjuk megkeresni.

Rendeld meg szobafestő szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy szobafestő fűtés rézcső festés közben Szekszárdon

Népszerű kérdés

Fűtés rézcső festés: mennyi az ára Szekszárdon?

Szekszárdon a fűtés rézcső festés átlagos díja 2700 - 5100 Ft/db. A feladat meghirdetésekor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló szakemberek figyelembe vehetnek - ezt követően megbeszélésre kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol találhatok igazi értékeléseket?

Szekszárdon a fűtés rézcső festés szolgáltatáshoz már 26 értékelést kaptunk és ellenőriztünk. Mindegyik kiemelkedő minősítésű szakemberről megtalálható már visszajelzés a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találok szobafestőt Szekszárdon?

Jelenleg 20 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést FŰTÉS RÉZCSŐ FESTÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatunk szobafestőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált szobafestőt megbíznod ha a következőre van szükséged: fűtés rézcső festés.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik a szobafestő?

Egy megbízható szobafestő pontos árajánlatot ad, kész egyeztetni a feladattal kapcsolatban és betartja a megbeszélt határidőt. A szakember kiválasztása előtt nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez jelentősen segít a választásban.

Gyakori kérdés

Mire számíthatsz, hogyha szobafestőt hívsz?

Azután, hogy egyeztetitek a feladat részleteit és megegyeztek az árban, beszéljétek meg a határidőket is! A feladat elvégzését követően állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és hagyjatok értékelést egymásról!