Növénytelepítés Szekszárdon a te elképzeléseid szerint!

Kertészmost könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj kertész szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 28 kertész közül! Korrekt növénytelepítés árak: 1200-2300 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Szekszárdon! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan állj neki? Mondd el nekünk a felmerülő problémát és a Szekszárdon környezetében elérhető szakembereink rögtön megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

4 kertész most online

Márk

Márk

Ingyenes kiszallas.

Ifj.

Ifj.

erdekel.

Attila

Attila

Sok tapasztalatom van

Mennyibe kerül a növénytelepítés Szekszárdon?

1200 - 2300 Ft/db

Átlagos árak 2023. május 1-től

A legjobb kertészek Szekszárdon!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező kertészt!

Kútfúrás 10+ év tapasztalattal a kertekben, az iparban és a környezetvédelemben. Lakossági és mezőgazdasági öntözőkutak, ivóvízkutak és ipari kutak fúrása, javítása.

  • Növénytelepítés

    2700 Ft

10 vélemény / értékelés 4.5

Jó partner !

Kertépítés tervezéstől a kivitelezésig Bp-en. Hívjon még ma! Öntözőkre 2 év garancia. Személyre szabott ajánlat. Kertépítés szakértelemmel. 25 év szakmai tapasztalat.

    4700 Ft

9 vélemény / értékelés 4.7

Növények széles választéka! Hozzáérto, korrekt kiszolgálás! Ajánlom!

SaRex
3 éve

Ha Ön is egy gyönyörű kertre vágyik. Webshopom életerős növényekkel, hasznos információkkal várja. Segítünk. Képet küldünk. Hazai földben termesztett.

    3000 Ft

10 vélemény / értékelés 4.6

A hírnévhez méltó gyönyörű kertek! - Gratulálok!

Betonalap nélkül telepíthető, 30 forma, 12 szín, 35 év gyártási tapasztalat! Szolgáltatások: Széles medence választék, Medencefedések, Öntisztító medence, Teljes generálkivitelezés, Gyors ingyenes árajánlat, Jakuzzi, masszázsmedence, Medenceszegélykövek.

    5400 Ft

10 vélemény / értékelés 4.8

Kiváló szakemberek, profi felszereléssel! Nagyon ajánlom Őket!

Az általad kiválasztott áruházunkban személyesen átveheted rendelésed. Rendelj még ma! Gyors és biztonságos termék kiszállítás az egész országban. Nézd meg kínálatunk.

    3000 Ft

6 vélemény / értékelés 4.7

Kitűnő munka, megbízhatóság jellemzi a céget. Csak a legjobbakat tudom mondani, ill. írni!

Rendelj kertész szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy kertész növénytelepítés közben Szekszárdon

Népszerű kérdés

Növénytelepítés: milyen árak vannak Szekszárdon?

Szekszárdon a növénytelepítés átlagos díja 1200 - 2300 Ft/db. A feladat meghirdetésekor meghatározhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek figyelembe vehetnek - miután pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Kertészek - hogyan választhatunk Szekszárdon?

Nézd meg a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők értékeléseit - ezek segíthetnek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a jelentkező szakemberekkel megbeszélheted azt követően, hogy ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találok kertészt Szekszárdon?

Most 21 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést NÖVÉNYTELEPÍTÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz kereshetünk kertészt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható kertészt keresned amennyiben a következőre van szükséged: növénytelepítés.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kérhetjük egy profi kertész segítségét?

Egy jó kertész a növénytelepítés mellett több egyéb feladattal is meg tud birkózni. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megkereshetjük.

Gyakori kérdés

Mire számíts, hogyha kertészt hívsz?

Azt követően, hogy egyeztetitek a munka részleteit és megegyeztek az árban, beszéljétek meg a határidőket is! A munka befejeztével állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és értékeljétek egymást!