Szekrény tapétázás Szekszárdon. Forduljon hozzánk bizalommal!

Tapétázót könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj tapétázó szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb tapétázókat a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 30 tapétázó közül, 3200-6000 Ft/nm áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Szekszárdon bérelj fel a legjobb szakembereket a szekrény tapétázás! Először keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan kezdd el? Oszd meg velünk a megoldandó gondot és a Szekszárdon közelében elérhető szakembereink máris felkeresnek árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

5 tapétázó most online

Bela

Bela

Sok tapasztalatom van

Janos

Janos

Ma is elvallalom.

arpad

arpad

Mennyibe kerül a szekrény tapétázás Szekszárdon?

3200 - 6000 Ft/nm

A legjobb tapétázók Szekszárdon!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező tapétázót!

Hidegburkolás, melegburkolás, villanyszerelés, víz-gáz-fűtés, festés, generálkivitelezés. Megfizethető árak, vállalt határidők betartásával, teljeskörű minőségi kivitelezés. Lakásfelújítás. Garanciával. Generálkivitelezés. Feladatok amiket vállalok: Teljes körű felújítás; Gipszkarton szerelés fa szerkezetre; Meszelés. Házfelújítás szakemberekkel

  • Szekrény tapétázás

    4900 Ft

6 vélemény / értékelés 5.0

Köszönöm a konyha burkolást. Ahogy megígérték időben kezdték a munkát, és a megbeszélt időben be is fejezték. Nem Ők adták a legolcsóbb árajánlatot, viszont írásban, részletesen leírva kaptam 1 nap alatt. Köszönöm a precíz munkát!!!

Vállaljuk lakások, házak és üzlethelyiségek átalakítását, teljes körű felújítását! Az építészeti-, látványtervezéstől kezdve a kulcsrakész átadásig számíthat ránk! Megbízható szakemberek. Feladatok amiket vállalok: Parketta csiszolás; Festés előtti falmosás; Ház külső színezés. Előre rögzített ár, határidők.

    5200 Ft

Profi kapcsolatkezelés, munkavégzés. Azt kaptuk, amit ígértek. Kiváló gépfelszereltség, korrekt munka, udvarias társaság. Elégedettek vagyunk.

Többé nem kell aggódnia csempéi, falai és háza tetejének épségéért. Bármilyen felujitàssal kapcsolatos munkàt elvàllalunk. Amiket vállalok: Járólap felújítás; Fal glettelés; Csempe festés. 1-3 hét jellemző kezdés

    3500 Ft

7 vélemény / értékelés 4.9

Zoltán egy munkájára igényes, megbízható, profi csapattal dolgozik, az előzetesen megbeszélt tervek és árak alapján. Pontosan érkeznek, tartják a lefektetett határidőket. Gyorsak, tisztán dolgoznak, vègtelenül precízek. Csak ajánlani tudom őket.

Ha felújításban vagy építésben van szüksége szakemberre keressen minket elérhetőségeinken. Teljes körben vállalunk lakásfelújítást az ajánlatkészítéstől a kulcsra... Amiket vállalok: Szekrény tapétázás; Fal glettelés; Csempe festés. Előre rögzített ár, határidők.

    5400 Ft

7 vélemény / értékelés 4.7

Zoli és csapata tökéletes munkát végzett. Azóta sem győzöm gyönyörködni az eredményben. Nagyon korrekt, pontos és megbízható csapat. Szívből ajánlom mindenkinek, nem fogtok csalódni!

Fürdőszoba - Lakóingatlan Felújítások - Panel Fürdőszoba Felújítások -Ingyenes Felmérés- Fürdőszoba - Ingatlan Felújítások--- Ingyenes Helyszíni Felmérés--- Szolgáltatások: Fürdőszobák Kivitelezése., Lakásfelújítás Budapest, Home... Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Vinyl padló lerakása; Gipszkartonozás tetőléccel; Lábazat festés. Házfelújítás szakemberekkel

    2400 Ft

9 vélemény / értékelés 4.9

Telefonon kerestem rá Zolira, azonnal felvette és teljes mértékben segítőkész volt. Rövid időn belül küldött egy árajánlatot, és személyes felmérés után azonnal egyeztettünk. A megbeszélt időpontban jöttek és minőségi munkát végeztek. Csak ajánlani tudom őket. 🙂 Utólag is köszönöm a gyors és igényes munkát. 🙂

Versenyképes árazás, azonnali munkakezdès Amiket vállalok: Szekrény tapétázás; Fal vakolás; Konyha festés. Kedvező árak Ingyenes felmérés

    2100 Ft

6 vélemény / értékelés 4.6

Nagyon szépen köszönjük a gyönyörű,gyors, és nem utolsó sorban valóban profi munkát amit a fürdőnkbe,wcnkbe és a konyhánkba végzett a Profiburkolás. A legkorrektebb csapat,Zolival az élen, aki még arra is szánt időt hogy eljöjjön velünk a megfelelő csempe mennyiség megrendeléséhez. Minden az előzőleg megküldött ajánlatnak megfelelően történt, fizetni csak az elvégzett munka után kellett. Ha burkolásról van szó csak a Profiburkolás Bt.-t szabad választani!

Rendeld meg tapétázó szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy tapétázó szekrény tapétázás közben Szekszárdon

Népszerű kérdés

Szekrény tapétázás: mennyi az ára Szekszárdon?

Szekszárdon a szekrény tapétázás átlagos díja 2600 - 5000 Ft/db. A feladat megosztásakor meghatározhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek figyelembe vehetnek - majd pedig megbeszélésre kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Tapétázók - hogyan válasszunk Szekszárdon?

Fedezd fel a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek visszajelzéseit - ezek segíthetnek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a válaszadó szakemberekkel is egyeztetheted azt követően, hogy ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek tapétázót Szekszárdon?

Jelenleg 19 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést SZEKRÉNY TAPÉTÁZÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz hívhatok tapétázót?

Megéri egy Qjob-on regisztrált tapétázót keresned ha erre van szükséged: szekrény tapétázás.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy jó tapétázó?

A jó tapétázó pontos árajánlatot ad, bármikor kész egyeztetni és betartja a megbeszélt határidőt. A szakember-választás előtt nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Melyik feladatok, szolgáltatások tartoznak ide: szekrény tapétázás?

A szekrény tapétázás és mindegyik részfeladata ide sorolható. Egy tapétázót bátran megbízhatsz vele.