Betört tv képernyő javítás: erre van szükséged Szekszárdon és környékén?

Tv Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj tv szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legmegbízhatóbb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 10 tv szerelő közül! Korrekt betört tv képernyő javítás árak — 5700-10700 Ft/db. érelje fel a legjobb specialistákat Szekszárdon! Először keresel szakembert a Qjob-on és még nem tudod, hogyan kezdd el? Oszd meg velünk a megoldandó problémát és a Szekszárdon környékén dolgozó szakembereink azon nyomban megtalálnak árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

2 tv szerelő most online

János

János

Sok tapasztalatom van

József

József

Ma is elvallalom.

József

József

Mennyibe kerül a betört tv képernyő javítás Szekszárdon?

5700 - 10700 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb tv szerelők Szekszárdon!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező tv szerelőt!

Sony, Akai, Panasonic, JVC, Daewo, ITT, Philips, Orion, Yamaha, LG, Goldstar, Samsung, Grundig, Blaupunkt, Hyunday, Vestel, Beko, Sanyo, Normende, Thomson, Aiwa, Yamaha, Kenwood, Denon, NAD, Technics, Saba, Dimarson, Pioneer, Videoton, Orion, Funai, Audioton, Teac, Onkyo, Harman Kardon, Marantz, Siemens stb...
  • Betört tv képernyő javítás

    4100 Ft

8 vélemény / értékelés 4.6

Ez a szakember azonnal reagált, és még aznap eljött, és elvégezte a javítást. Nem is számítottam rá, hogy ilyen gyors lesz. Ajánlom

Távirányító javítás / pótlás. Részben vagy egyáltalán nem müködő távirányítóját megjavítjuk, de ha sérült, törött, vagy javíthatatlan akkor segítünk a készülékhez legjobban illeszkedő azt tökéletesen vezérlő új irányító pótlásában, beszerzésében. Elveszett vagy tönkrement távirányító azonosításához szükség van a televízió hátúlján lévő model számra vagy az eredeti távszabályzón lévő azonosító kódra. Általánosságban minden modelhez rövid határidővel elérhető utángyártott vagy eredeti originál vezérlő.

    5700 Ft

4 vélemény / értékelés 4.5

Jól van, gyorsan megjavította a nagy tévénket a szemünk előtt. Minőségi munkát végzett, ajánlani fogom barátaimnak. Köszönöm!

Bosszantó amikor foci mérkőzés közben elromlik a távkapcsoló és nem lehet hangot állítani, aztán nem lehet bekapcsolni a tévét. Ilyen esetben a tv távirányító javítását vagy a cseréjét szoktuk javasolni, ennek árait itt találod!

    4400 Ft

3 vélemény / értékelés 5.0

Nagyon elégedett a szakember munkájával. Eljött, gyorsan diagnosztizálta a problémát, kicserélte az alaplapot, és minden működik! Ajánlom őt!

Rendelj tv szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy tv szerelő betört tv képernyő javítás közben Szekszárdon

Gyakori kérdés

Betört tv képernyő javítás: mennyi az ára Szekszárdon?

Szekszárdon a betört tv képernyő javítás átlagos díja 5100 - 9600 Ft/db. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló specialisták számításba vehetnek - ezt követően megvitatásra kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Népszerű kérdés

Tv Szerelők - mi alapján válasszunk Szekszárdon?

Nézd meg a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek véleményeit - ezek segítenek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel egyeztetheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Gyakori kérdés

Hogyan találhatok tv szerelőt Szekszárdon?

Ebben a pillanatban 5 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést BETÖRT TV KÉPERNYŐ JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Népszerű kérdés

Milyen feladatokhoz kereshetünk tv szerelőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált tv szerelőt megbíznod akkor, ha erre van szükséged: betört tv képernyő javítás.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik a tv szerelő?

Egy jó tv szerelő pontos árajánlatot tesz általában, elérhető és betartja a megbeszélt határidőt. Mielőtt választasz a szakemberek között, nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Melyik szolgáltatások tartoznak ide: betört tv képernyő javítás?

A betört tv képernyő javítás és mindegyik részfeladata bele eshet ebbe a kategóriába. Egy tv szerelőt nyugodtan felkérhetsz egy ilyen feladat elvégzésére.