Laptop billentyűzet javítás szolgáltatásra van szükséged Szekszárdon és környékén?

Számítógép Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj számítógép szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 6 számítógép szerelő közül! Korrekt laptop billentyűzet javítás árak — 4000-7500 Ft/db. érelje fel a legjobb specialistákat Szekszárdon! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan fogj hozzá? Oszd meg velünk a felmerülő problémát és a Szekszárdon környékén található szakembereink máris megtalálnak árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

1 számítógép szerelő most online

Csaba

Csaba

Sok tapasztalatom van

István

István

Ma is elvallalom.

Zoltán

Zoltán

Mennyibe kerül a laptop billentyűzet javítás Szekszárdon?

4000 - 7500 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb számítógép szerelők Szekszárdon!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező számítógép szerelőt!

István vagyok. Teljes laptop külső-belső tisztítás. Laptop szervizünkben a teljes tisztítás költsége bruttó 9.990 forint, és a javítás 1 munkanapot vesz igénybe.

Szerviz szolgáltatásunk: BGA chip csere, Monitor javítás, Laptop alkatrészek, Törött, bizonytalan érintkezés a portoknál(USB, FireWire, PS2, RS232, printer port, VGA, PCMCIA,audio be/ki+mikrofon), Laptop SATA normál 2.5 inches winchester csere

  • Laptop billentyűzet javítás

    4300 Ft

5 vélemény / értékelés 4.7

Nagyszerű munkát végzett! Minden feladatot nagyon gyorsan és kiválóan teljesített! Alig várjuk, hogy újra együtt dolgozhassunk vele!

Szekszárd dolgozom, megyében is! Alaplapi csatlakozó csere ajándék tisztítással. GAMER / ÜZLETI LAPTOP. Készletről történő alaplapi csatlakozó csere esetében most komplett külső-belső tisztítást adunk mellé ajándékba! Ár: 24990 Ft. Időtartam: 1-2 nap

Szolgáltatásaink: Vírusirtás, Malware, Spyware, Trójai eltávolítás, szoftveres karbantartás, IBM notebook javítás, laptop szerviz, Laptop fejlesztés, USB-C csatlakozó csere, Operációs rendszer telepítés

    5300 Ft

4 vélemény / értékelés 4.9

Minden nagyszerű! Minden működik. Kedves fiatalember. Nagyszerű ár-érték arány! Mindenképpen ajánlom!

Kedves érdeklődő! Laptop szerviz Budapest javítás árak: gyors javítás, tisztítás, alaplap javítás, kijelző és zajos ventilátor csere.

Kiegészítő szolgáltatásaink: Operációs rendszer klónozása, Lenovo szerviz. Lenovo notebook javítás, Lenovo szerviz. Lenovo notebook javítás, Expressz laptop tisztítás, CPU és RAM hibák

    6700 Ft

10 vélemény / értékelés 5.0

Még ha nem is értesz semmit, akkor is teljes szívemből ajánlom ezt a szakembert: mint szakembert és mint nagyszerű embert egyaránt.

Barna Bak
2 éve

Rendelj számítógép szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy számítógép szerelő laptop billentyűzet javítás közben Szekszárdon

Laptop billentyűzet javítás: milyen árak vannak Szekszárdon?

Szekszárdon a laptop billentyűzet javítás átlagos ára 5500 - 10400 Ft/db. A feladat létrehozásakor megszabhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező specialisták számításba vehetnek - majd pedig megbeszélésre kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Számítógép Szerelők - mi alapján választhatunk Szekszárdon?

Nézd meg a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők értékeléseit - ezek segíthetnek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel egyeztetheted miután ajánlatot adtak.

Gyakori kérdés

Hogyan találok számítógép szerelőt Szekszárdon?

Ebben a pillanatban 8 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést LAPTOP BILLENTYŰZET JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Népszerű kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatok számítógép szerelőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható számítógép szerelőt keresned akkor, ha erre van szükséged: laptop billentyűzet javítás.

Milyen munkákhoz kérhetjük egy profi számítógép szerelő segítségét?

Egy profi számítógép szerelő a laptop billentyűzet javítás mellett több egyéb feladattal is meg tud birkózni. A szakterületén belül bátran kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Milyen esetben van szükséged a következőre: számítógép szerelő?

Ha a legjobb számítógép szerelő segítségére van szükséged, akkor a Qjob-értékelések segítenek a megfelelő választásban. A laptop billentyűzet javítás és a hasonló feladatok megfelelő szakembereit itt mind megtalálod.