Telefon mikrofon javítás: erre van szükséged Szekszárdon és környékén?

Telefon Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj telefon szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 8 telefon szerelő közül! Korrekt telefon mikrofon javítás árak — 4400-8300 Ft/db. érelje fel a legjobb specialistákat Szekszárdon! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan fogj neki? Mondd el nekünk a felmerülő feladatot és a Szekszárdon környezetében dolgozó szakembereink rögtön megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

1 telefon szerelő most online

Ádám

Ádám

Еrdekel.

Tibor

Tibor

Sok tapasztalatom van

Csaba

Csaba

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a telefon mikrofon javítás Szekszárdon?

4400 - 8300 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb telefon szerelők Szekszárdon!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező telefon szerelőt!

Tisztelt megrendelők! Pénz visszafizetési garanciát vállalunk minden általunk beépített új alkatrészre, amennyiben elégedetlen lennél a végeredménnyel.

Kiegészítő szolgáltatásaink:, telefon bekapcsoló gomb javítás, xiaomi akkumulátor csere, beázott iphone javítás, iphone 6s akkumulátor csere, telefon hangszóró javítás

  • Telefon mikrofon javítás

    5600 Ft

5 vélemény / értékelés 4.6

Köszönöm szépen! minden gyorsan és kiváló minőségben történt. a telefon most olyan, mintha új lenne!!!!

Zsolt vagyok, precíz, lelkiismeretes szerelő. Galaxy okostelefonok készülékek szervize • Expressz javítások • Élettartam garancia • Időpontfoglalás Galaxy okostelefonok szervizeinkben

Főbb szolgáltatásaink:, asztali telefon javítás, üvegfólia telefonra felhelyezés, telefon kijelző karc javítás, asztali telefon javítás, mobiltelefon javítás

    4100 Ft

6 vélemény / értékelés 4.5

A munkát a megállapodás szerint végezték el.

Szekszárd dolgozom, megyében is! Kiegészítő szolgáltatásaink:, telefon mikrofon javítás, törött telefon kijelző javítás, telefon kijelző karc javítás, iphone 6s akkumulátor csere, telefon töltő javítás

Amiket vállalok:, beázott iphone javítás, samsung kijelző csere, telefon újratelepítés, iphone 8 plus akkumulátor csere, telefon adatmentés

    5600 Ft

8 vélemény / értékelés 4.8

Nagyon nagy tudású művész! Mindenképpen ajánlom!

Viola Vas
2 éve

Rendelj telefon szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy telefon szerelő telefon mikrofon javítás közben Szekszárdon

Népszerű kérdés

Telefon mikrofon javítás: mennyi a munkadíj Szekszárdon?

Szekszárdon a telefon mikrofon javítás átlagos díja 5300 - 9900 Ft/db. A feladat létrehozásakor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező szakemberek figyelembe vehetnek - ezt követően megbeszélésre kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Telefon Szerelők - hogyan választhatunk Szekszárdon?

Fedezd fel a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők értékeléseit - ezek segítenek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a jelentkező szakemberekkel megbeszélheted azt követően, hogy ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találok telefon szerelőt Szekszárdon?

Ebben a pillanatban 6 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést TELEFON MIKROFON JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz hívhatunk telefon szerelőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált telefon szerelőt megbíznod akkor, ha a következőre van szükséged: telefon mikrofon javítás.

Gyakori kérdés

Mihez kérhetjük egy profi telefon szerelő segítségét?

Egy profi telefon szerelő a telefon mikrofon javítás mellett több egyéb feladattal is meg tud birkózni. A szakmáján belül más feladatokkal is megbízhatjuk.

Milyen szolgáltatások tartoznak ehhez: telefon mikrofon javítás?

A telefon mikrofon javítás és az összes ezzel kapcsolatos feladat bele eshet ebbe a kategóriába. Egy telefon szerelőt nyugodtan felkérhetsz egy ilyen feladat elvégzésére.