Telefon üveg karc javítás: erre van szükséged Szekszárdon és környékén?

Telefon Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj telefon szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 10 telefon szerelő közül! Korrekt telefon üveg karc javítás árak — 5000-9500 Ft/db. érelje fel a legjobb specialistákat Szekszárdon! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan fogj neki? Oszd meg velünk a felmerülő feladatot és a Szekszárdon környezetében elérhető szakembereink azonnal megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

2 telefon szerelő most online

József

József

Еrdekel.

Attila

Attila

Sok tapasztalatom van

Zoltan

Zoltan

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a telefon üveg karc javítás Szekszárdon?

5000 - 9500 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb telefon szerelők Szekszárdon!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező telefon szerelőt!

Szekszárd dolgozom, megyében is! Kollégáink nem csak a kért javítást végzik el, hanem minden esetben javaslatot tesznek az esetleges felmerülő további problémák megjavítására is, amennyiben ez indokolt lenne. Így nem kell attól félni, hogy egy váratlan helyzetben beadja az unalmast készüléke.

Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista:, üvegkarc eltávolítás, iphone x akkumulátor csere, telefon mikrofon javítás, samsung kijelző csere, samsung akkumulátor csere

  • Telefon üveg karc javítás

    3000 Ft

9 vélemény / értékelés 5.0

Ő a legmagasabb kaliberű szakember. A problémát tökéletesen megoldotta, ajánlom őt!

Üdv Richárd vagyok, szerelő, korrekt árakkal, rövid határidővel. Xiaomi telefon szerviz. A telefonod mindenhol veled van és mindenben segít. Mi pedig azért dolgozunk szervizeinkben, hogy erről a segítségről soha ne kelljen lemondanod. A Xiaomi okostelefonok leggyakoribb hibajelei: kijelző- és hátlaptörés, -repedés, gyorsan merülő vagy nem tölthető akkumulátor, beázás okozta folyadékkár, halk, recsegő hangszóró, nem működő mikrofon, hibás kamera, szoftverhibák. A fenti hibákat javítva tehát nemcsak egy újra tökéletes működő Xiaomi telefont kapsz vissza kollégáinktól. Hanem a mindennapok gépzetének tökéletes működését. A fogaskereket, ami az életedet hajtja.

Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista:, vezetékes csengő szerelés, telefon üvegcsere, iphone 8 akkumulátor csere, telefon kijelző csere, samsung akkumulátor csere

    5400 Ft

9 vélemény / értékelés 4.5

Minden gyors, világos, minőségi és a megállapodásnak megfelelő. Nincsenek buktatók😊

Péter vagyok, precíz, lelkiismeretes szerelő. Klimatizált, tiszta környezetben várjuk minden kedves ügyfelünket.

Munkáim:, iphone 11 akkumulátor csere, samsung telefon üvegcsere, telefon hangszóró tisztítás, iphone 11 akkumulátor csere, alcatel kijelző javítás

    5900 Ft

6 vélemény / értékelés 4.6

Nagyszerű fickó! (És ami a legfontosabb, mestere a szakmájának!) Nagyon gyorsan feloldotta az elfelejtett jelszót a telefonról. Köszönöm szépen! Ha szükséges, biztosan újra megkérdezem őt) 😊

Rendelj telefon szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy telefon szerelő telefon üveg karc javítás közben Szekszárdon

Népszerű kérdés

Telefon üveg karc javítás: milyen árak vannak Szekszárdon?

Szekszárdon a telefon üveg karc javítás átlagára 6100 - 11400 Ft/db. A feladat meghirdetésekor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló specialisták figyelembe vehetnek - ezután pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Telefon Szerelők - hogyan választhatunk Szekszárdon?

Nézd meg a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők véleményeit - ezek segíthetnek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel megbeszélheted azt követően, hogy ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek telefon szerelőt Szekszárdon?

Most 8 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést PORSCHE SZERVIZ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz hívhatok telefon szerelőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált autószerelőt keresned ha a következőre van szükséged: porsche szerviz.

Gyakori kérdés

Mihez kérheted egy telefon szerelő segítségét?

Egy profi autószerelő a porsche szerviz mellett több mindent meg tud oldani. A szakterületén belül kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Gyakori kérdés

Milyen feladatok tartoznak ide: telefon üveg karc javítás?

A porsche szerviz és az összes ezzel kapcsolatos feladat ide sorolható. Egy autószerelőt bátran megbízhatsz egy ilyen jellegű feladat elvégzésével.