Minőségi kétsarkú kapcsoló bekötése Szolnok. Tapasztalt szakemberekkel és minőségi anyagokkal!

Válassza profi villanyszerelőinket, és élvezze a minőségi szolgáltatást kedvező áron!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb Kétsarkú kapcsoló bekötése Szolnokon a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Kétsarkú kapcsoló bekötése Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan kezdd el? Mondd el nekünk a megoldandó problémát és elérhető szakembereink pillanatok alatt megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

8 villanyszerelő most online

Tibor

Tibor

Sok tapasztalatom van

Miklós

Miklós

Ma is elvállalom.

Szilveszter

Szilveszter

Mennyibe kerül a kétsarkú kapcsoló bekötése Szolnokon?

1500 - 2900 Ft/darab

A legjobb villanyszerelők Szolnokon!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Tisztelt megrendelők! Amiket vállalok: vagyonvédelmi rendszerek telepítése (riasztó, tűzvédelem és kamerarendszer), túlfeszültségvédelem kiépítése lakás és családi ház, villámvédelem.

Korrekt árak:

  • ]Sütő tápkábel kiépítése 4000 – 5000 Ft/m
  • Villanybojler vízkőtelenítés: 30000 Ft /darab
  • Elektromos autó töltőállomás telepítése: 50000 Ft-tól 150000 Ft-ig /egység

Hétfőtől - Péntekig 7:00 - től ,-17:00 - ig.

  • Kétsarkú kapcsoló bekötése

    7100 Ft

9 vélemény / értékelés 4.2

A munkát pontosan és precízen végezte el.

Tivadar
3 éve

Tisztelt Érdeklődő! Főbb szolgáltatásaink: eph rendszerek vizsgálata, mérőhelyek kiépítése, kismegszakítók cseréje.

Villanyszerelési és hálózatépítési árak:

  • Kombinált sütő-főzőlap bekötése: 14 000 Ft
  • Villanytűzhely bekötése: 15000 Ft
  • Biztosíték tábla csere: 28000 Ft-tól 45000 Ft-ig /darab

Hétfőtől - Péntekig 7:00 - től ,-18:00 - ig.

    4700 Ft

3 vélemény / értékelés 4.4

Elégedett voltam vele.

Kelemen
3 éve

Sándor, erős és gyenge áramú villanyszerelő vagyok. Fő profilunk: elektromos hálózat bővítés, lakás villanyszerelés, épületvillamosság, új lakások teljes villamos kivitelezése (elsősorban max. 6 lakásig).

Villanyszerelés árak:

  • Kommunikációs kábelek elhelyezése 100 – 150 Ft/m
  • Fi relé beépítése: 8000 Ft
  • Konnektor cseréje: 1500 Ft /darab

Üdv, Sándor

    5100 Ft

7 vélemény / értékelés 4.4

Minden hibát gyorsan megoldott, kiváló szakember. Köszönöm.

László
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő kétsarkú kapcsoló bekötése Szolnokon

Népszerű kérdés

Kétsarkú kapcsoló bekötése: mennyi az ára Szolnokon?

Szolnokon a kétsarkú kapcsoló bekötése átlagára 1300 - 2400 Ft/darab. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol találok igazi véleményeket?

Szolnokon a kétsarkú kapcsoló bekötése szolgáltatáshoz már 43 értékelést kaptunk és ellenőriztünk. Az összes magas minősítésű specialistáról megtekinthető már vélemény a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok villanyszerelőt Szolnokon?

Jelenleg 35 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatunk villanyszerelőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált villanyszerelőt keresned akkor, ha erre van szükséged: kétsarkú kapcsoló bekötése.

Népszerű kérdés

Mire számíthatsz, amikor villanyszerelőt hívsz?

Azt követően, hogy egyeztetitek a munka részleteit és megegyeztek az árral kapcsolatban, beszéljétek meg a határidőket is! A feladat elvégzését követően jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és értékeljétek egymást!

Gyakori kérdés

Milyen munkákkal foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő feladatai közé sorolható a kétsarkú kapcsoló bekötése és az összes hasonló jellegű feladat. A Qjob-on nagyon sok profi szakember van, aki kész elvégezni a meghirdetett feladatot.