Villanykapcsoló bekötése Szolnokon gyorsan és hatékonyan!

Engedje, hogy szakértőink gondoskodjanak otthona elektromos hálózatáról

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb Villanykapcsoló bekötése Szolnokon a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Villanykapcsoló bekötése Először keresel szakembert a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan fogj hozzá? Oszd meg velünk a felmerülő problémát és elérhető szakembereink máris felkeresnek árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

10 villanyszerelő most online

Tamas

Tamas

Ingyenes kiszállás.

Laszló

Laszló

Érdekel.

Zoltan

Zoltan

Sok tapasztalatom van

Mennyibe kerül a villanykapcsoló bekötése Szolnokon?

1100 - 2100 Ft/darab

A legjobb villanyszerelők Szolnokon!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Tisztelt megrendelők! Amiket vállalok: vagyonvédelmi rendszerek telepítése (riasztó, tűzvédelem és kamerarendszer), túlfeszültségvédelem kiépítése lakás és családi ház, villámvédelem.

Korrekt árak:

  • ]Sütő tápkábel kiépítése 4000 – 5000 Ft/m
  • Villanybojler vízkőtelenítés: 30000 Ft /darab
  • Elektromos autó töltőállomás telepítése: 50000 Ft-tól 150000 Ft-ig /egység

Hétfőtől - Péntekig 7:00 - től ,-17:00 - ig.

  • Villanykapcsoló bekötése

    7100 Ft

9 vélemény / értékelés 4.2

A munkát pontosan és precízen végezte el.

Tivadar
3 éve

László, erős és gyenge áramú villanyszerelő vagyok. Villanyszerelési munkáim: fő elosztok és fővezetékek cseréje, kapu automatizálás tatabánya, led technológia alkalmazása.

Villanyszerelő árak:

  • Áramvédő-kapcsoló (Fi-relé) beépítése: 30.000 Ft/db-tól
  • Lakáselosztó bekötése: 20000 Ft-tól 60000 Ft-ig /darab
  • Kismegszakító cseréje: 2700 Ft-tól 3850 Ft-ig /darab

A részleteket telefonon, vagy üzenetben tudjuk egyeztetni.

    5600 Ft

5 vélemény / értékelés 4.3

Ígérte, hogy kijön. Aztán nem jött...

Balázs
2 éve

Zoltán vagyok. Főbb szolgáltatásaink: elektromos/hybrid járművek érintésvédelmi beviszgálása, elektromos autótöltő készülék bekötése és felszerelése, villanyszerelés olcsón, gyorsan, szakszerűen.

Villanyszerelés fix árakkal:

  • Panel lakás átvezetékezése : 8000 Ft-tól 10000 Ft-ig
  • Fi relé beépítése: 10000 Ft-tól 15000 Ft-ig
  • Sütő-tűzhely beüzemelése: 10000 Ft /alkalom

Hétfőtől-péntekig 9-tól 19 óráig telefonos elérhetőség, időpont egyeztetés

    6500 Ft

6 vélemény / értékelés 4.7

Felderíti a megoldást. Világhálót is használja.

Sámuel
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő villanykapcsoló bekötése Szolnokon

Népszerű kérdés

Villanykapcsoló bekötése: mennyi a munkadíj Szolnokon?

Szolnokon a villanykapcsoló bekötése átlagára 1200 - 2300 Ft/darab. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan találhatok valós értékeléseket?

Szolnokon a villanykapcsoló bekötése szolgáltatáshoz már 46 véleményt kaptunk és értékeltünk. Mindegyik kiemelkedő minősítésű specialistáról elérhető már értékelés a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan keressek villanyszerelőt Szolnokon?

Ebben a pillanatban 35 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kereshetek villanyszerelőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált villanyszerelőt keresned ha a következőre van szükséged: villanykapcsoló bekötése.

Népszerű kérdés

Mire számíts, amikor villanyszerelőt hívsz?

Azt követően, hogy egyeztetitek a munka részleteit és megegyeztek az árban, beszéljétek meg a határidőket is! Miután a szakember végzett a feladattal állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és hagyjatok értékelést egymásról!

Gyakori kérdés

Miben tudnak segíteni: villanyszerelők?

Például villanykapcsoló bekötése vagy bármilyen hasonló feladat esetén tud segíteni egy villanyszerelő. Most 35-n várják, hogy segíthessenek. Csak hirdesd meg a feladatot és válassz a szakemberek közül!