Alcatel kijelző javítás szolgáltatásra van szükséged Szolnokon és környékén?

Telefon Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj telefon szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 9 telefon szerelő közül! Korrekt alcatel kijelző javítás árak — 5800-10800 Ft/db. érelje fel a legjobb specialistákat Szolnokon! Először keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan fogj hozzá? Mondd el nekünk a felmerülő feladatot és a Szolnokon közelében elérhető szakembereink rögtön megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

1 telefon szerelő most online

Laszló

Laszló

Еrdekel.

Zoltan

Zoltan

Sok tapasztalatom van

Miklós

Miklós

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül az alcatel kijelző javítás Szolnokon?

5800 - 10800 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb telefon szerelők Szolnokon!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező telefon szerelőt!

Ferenc vagyok. Professzionális telefon szerviz vagyunk több mint 6 éves tapasztalattal. Szervizünk 2013 óta megállás nélkül foglalkozik Apple, Samsung, Huawei, Xiaomi és egyéb gyártók által készített telefonok, tabletek, okosórák és akár számítógépek javításával is, kimagasló minőségben és piacvezető ár/érték aránnyal, Óbuda központi részén.

Munkáim:, samsung telefon üvegcsere, iphone 5s akkumulátor csere, telefon kijelző csere, telefon adatmentés, telefon kamera javítás

  • Alcatel kijelző javítás

    4400 Ft

7 vélemény / értékelés 4.9

Személyesen vettem részt a javításon, kiváló szakember, egyértelmű, hogy a technika gondos. Ennek során megtisztította az összes csatlakozót, hangszórót, mikrofont stb.

Üdvözlöm! Ügyfél visszajelzések alapján az ügyfeleink 99%-a nyilatkozta azt, hogy többet kapott tőlünk, mint amire előzetesen számított.

Szerviz szolgáltatásunk:, iphone 6 akkumulátor csere, telefon kijelző karc javítás, samsung akkumulátor csere, telefon akkumulátor csere, vezetékes telefon javítás

    6800 Ft

9 vélemény / értékelés 4.6

Nagyon gyorsan és kiváló minőségben készült a telefonom. Ajánlott 👍🏻.

A megoldások embere vagyok. Van Budapesten telefon szerviz ahol nem kell napokat/heteket várni, hogy egy javítás elkészüljön, mint azt fentebb említettük, saját készletből dolgozunk, így a legtöbb szolgáltatásunk 1 órán belül el tud készülni. Azonnal raktáron vannak az alkatrészek, hogy a leggyorsabban készüljenek el a telefon javítások.

Szerviz szolgáltatásunk:, Telefon takarítás, telefon usb csatlakozó javítás, telefon üveg karc javítás, iphone 5s akkumulátor csere, telefon mikrofon javítás

    4800 Ft

9 vélemény / értékelés 4.8

Gyors, minőségi és jó ár. Ajánlom ezt a szakembert.

Rendelj telefon szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy telefon szerelő alcatel kijelző javítás közben Szolnokon

Népszerű kérdés

Alcatel kijelző javítás: mennyibe kerül Szolnokon?

Szolnokon az alcatel kijelző javítás átlagos díja 3700 - 6900 Ft/db. A feladat megosztásakor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező specialisták figyelembe vehetnek - majd pedig megvitatásra kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Hol találok valós véleményeket?

Szolnokon a kavicsfelverődés javítás szolgáltatáshoz már 18 értékelést kaptunk és értékeltünk. Minden kiemelkedő minősítésű specialistáról megtekinthető már vélemény a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan keressek telefon szerelőt Szolnokon?

Ebben a pillanatban 14 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést KAVICSFELVERŐDÉS JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz hívhatok telefon szerelőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható autóüvegest hívnod ha a következőre van szükséged: kavicsfelverődés javítás.

Gyakori kérdés

Milyen munkákhoz kérheted egy telefon szerelő segítségét?

Egy profi autóüveges a kavicsfelverődés javítás mellett több egyéb feladattal is meg tud birkózni. A szakterületén belül bátran kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Gyakori kérdés

Mire számíts, hogyha telefon szerelőt hívsz?

Miután megbeszélitek a feladat részleteit és megegyeztek az árral kapcsolatban, beszéljétek meg a határidőket is! A feladat elvégzését követően állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és értékeljétek egymást!