Hűtőszekrény javítás szolgáltatásra van szükséged Szolnokon és környékén?

Hűtőgép Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj hűtőgép szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 12 hűtőgép szerelő közül! Korrekt hűtőszekrény javítás árak: 4700-8900 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Szolnokon! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan láss neki? Oszd meg velünk a felmerülő problémát és a Szolnokon környékén található szakembereink máris megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

2 hűtőgép szerelő most online

Laszló

Laszló

Еrdekel.

Janos

Janos

Sok tapasztalatom van

Jenő

Jenő

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a hűtőszekrény javítás Szolnokon?

4700 - 8900 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb hűtőgép szerelők Szolnokon!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező hűtőgép szerelőt!

Béla vagyok, precíz, lelkiismeretes szerelő. Mosógép, Mosogatógép, Villany Sütő, Villany Tűzhely, Kerámialap, Szárítógép, Páraelszívó, Mosógép, Mosogatógép, Szárítógép, Tűzhely, Sütő, Kerámia lap javítás. Bankkártyás fizetés. Országosan. Garancia a javításokra. .

  • Hűtőszekrény javítás

    3900 Ft

7 vélemény / értékelés 4.9

Eddig nagyon meg vagyok elégedve, korrekt gyors volt, és segítőkész. Úgy néz ki olyan hibát is tudott orvosolni, amire már többen azt mondták hogy esélytelen. Ha visszakapom a készülékem leírom részletesen. Addig is, csak így tovább :)

Patrik
2 éve

Kedves érdeklődő! Mosógép javítás, más háztartási gépek szervizelése az Ön otthonában, gyorsan, kényelmesen. Hívására szerelőnk válaszol, hogy pontosan fel tudja mérni a problémát. Keresse bátran! MInden hívást felveszünk. Helyszíni szerviz. Gyors kiszállás.

    4400 Ft

2 vélemény / értékelés 4.5

Udvarias segítőkész kiszolgálás

Ferenc, erős és gyenge áramú szerelő vagyok. Mosógép javítás, Mosogatógép javítás, Szárítógép javítás, Tűzhely - sütő javítás. Villany tűzhely javítás. Indesit Whirlpool Bosch. Mosogatógép szerviz. Mosógép szerviz.

    5300 Ft

3 vélemény / értékelés 4.5

Hívás után -gyorsan-még aznap megérkezett a szerelő.Téjékoztatott a hibáról-segítőkész volt,korrekt áron.

Üdv Viktor vagyok, szerelő, korrekt árakkal, rövid határidővel. Edény- és tányérmosogatógépek és egyéb konyhai berendezések széles választéka.

    4800 Ft

2 vélemény / értékelés 4.9

Kedves fogadtatás és gyors szerelés. STIHLszerű ;-)

János vagyok, precíz, lelkiismeretes szerelő. Megbízhatóság, versenyképes árak, kiemelkedő minőség, 17 év szakmai tapasztalat. Adatvesztés nélkül, időpontfoglalás sem szükséges. . Display csere 1 óra alatt. Akkumulátor csere 30 perc. Szupergyors javítások. Típusok: ɪᴘʜᴏɴᴇ, sᴀᴍsᴜɴɢ.

    5400 Ft

9 vélemény / értékelés 4.9

Igazán kedves es figyelmes kiszolgálás, mindenben segítőkész volt a fiatalember. Ha kell egy jó szerviz, akkor mindenképpen ide gyere! 😉

GK Gzu
2 éve

Rendelj hűtőgép szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy hűtőgép szerelő hűtőszekrény javítás közben Szolnokon

Népszerű kérdés

Hűtőszekrény javítás: mennyibe kerül Szolnokon?

Szolnokon a hűtőszekrény javítás átlagára 4400 - 8300 Ft/db. A feladat meghirdetésekor megadhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező specialisták figyelembe vehetnek - ezt követően egyeztethetésre kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan találhatok igazi véleményeket?

Szolnokon a karosszéria javítás szolgáltatáshoz már 14 értékelést kaptunk és értékeltünk. Minden kiemelkedő minősítésű specialistáról megtekinthető már vélemény a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan keressek hűtőgép szerelőt Szolnokon?

Jelenleg 11 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést KAROSSZÉRIA JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz hívhatok hűtőgép szerelőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható karosszéria lakatost megbíznod akkor, ha a következőre van szükséged: karosszéria javítás.

Gyakori kérdés

Mikben kérhetjük egy profi hűtőgép szerelő segítségét?

Egy jó karosszéria lakatos a karosszéria javítás mellett több egyéb feladattal is meg tud birkózni. A szakterületén belül kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Gyakori kérdés

Melyik feladatok tartoznak ide: hűtőszekrény javítás?

A karosszéria javítás és mindegyik részfeladata ide tartozhat. Egy karosszéria lakatost nyugodtan felkérhetsz egy ilyen feladat elvégzésére.

Olvas

Népszerű szolgáltatások Szolnokon