Ereszdeszka festés Szombathelyen a te elképzeléseid szerint!

Szobafestőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj szobafestő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb szobafestőket a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 37 szobafestő közül, 2800-5300 Ft/nm áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Szombathelyen bérelj fel a legjobb szakembereket a ereszdeszka festés! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan fogj hozzá? Mondd el nekünk a megoldandó feladatot és a Szombathelyen környékén található szakembereink azonnal megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

6 szobafestő most online

Attila

Attila

erdekel.

Miklós

Miklós

Sok tapasztalatom van

József

József

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül az ereszdeszka festés Szombathelyen?

2800 - 5300 Ft/nm

A legjobb szobafestők Szombathelyen!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező szobafestőt!

Állványozás, betonozás, falazás, festés, gépi vakolás gipszkartonozás hőszigetelési munkák. Házak szerkezetépítése. Generálkivitelezés. Ház- és lakásfelújítás. Kulcsrakész házak. Amiket vállalok: Fűtés rézcső festés, Minőségi munka, Gyerekszoba falfestés, tisztasági festés, padló kiegyenlítés

  • Ereszdeszka festés

    3200 Ft

4 vélemény / értékelés 4.7

Sanyi és a csapata remek munkát végzett egy kis lakás teljeskörű felújítása során. Az első kapcsolatfelvételtől az utolsó mozzanatig mindig tökéletesen kommunikált, a megbeszélt időpontban megjelentek, ha esetleg valami csúszás történt mindig tájékoztatott. Minőségi munka jellemzi és mindig hasznos és praktikus tanácsokkal vezette a felújítást. A csapatát mindig felügyelte, tisztán és szépen dolgoztak. Ha valamelyik munkafolyamatban esetleg kivetnivalót találtam (ami igen ritka volt), azonnal szó nélkül korrigálták. Csak ajánlani tudom őket, köszi Sanyi!!

Langmedia
2 éve

Két napon belül eltudjuk kezdeni a festést a kiterjedt festői hálózatunknak köszönhetően. Töltsd fel az online kalkulátorunkba a részleteket és kapsz egy ingyenes árajánlatot. Értékelt festők. Magyar festők hálózata. Megfizethető árak. Azonnali online árbecslés. Feladatok amiket vállalok: Gázcsövek festés, Festés, Festés hengerrel, cső mázolás, zsalukő falazás

    3600 Ft

9 vélemény / értékelés 4.5

Nyílászárók beépítése után a falak helyreállításával, tapétázással, festéssel, parketta felújítással bíztam meg Szakembert, akit becsületes, rugalmas, korrekt, maximálisan együttműködő embernek ismertem meg. Az előre megbeszélt áron, és határidőre, gyorsan, tisztán, kiválóan dolgoztak, teljesen elégedett vagyok. Szívesen ajánlom őt és csapatát másoknak is, nagyon köszönöm a munkájukat!

Szobafestés rövid határidővel, precíz szakemberekkel. Tisztasági festés megfizethető áron. Amiket vállalok: Gyerekszoba falfestés, Tisztasági Falfestés, Tetőfestés, illesztős tapétázás, erkély betonozás

    5000 Ft

5 vélemény / értékelés 4.7

Lakas teljes ujrafestesevel biztam meg Adamot. Gyorsan es megbizhatoan dolgozo szakember. Mindent elore lebeszeltunk, nem voltak "meglepetesek" es meg a lakast is tisztan kaptam vissza. Mindenkinek nyugodt szivvel tudom ajanlani.

Laci Kis
2 éve

Hosszú távon is esztétikus végeredmény, megbízható, számlaképes szakembertől, garanciával. Tisztasági festés gyors felméréssel, kiszámítható költségekkel, belátható időn belül. Spalettázás. Tapétázás. Glettelés. Mázolás. Szolgáltatások: Festés, Díszítés. Főbb szolgáltatásaink: Konyha festés, Minőségi szobafestés, Ház külső színezés, konyha festés, aljzat betonozás

    2900 Ft

2 vélemény / értékelés 5.0

Minden rendben volt.

Állványozás, betonozás, falazás, festés, gépi vakolás gipszkartonozás hőszigetelési munkák. Házak szerkezetépítése. Ház- és lakásfelújítás. Generálkivitelezés. Kulcsrakész házak. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Nemesvakolat festés, Tisztasági festés Korrekt Áron, Lambéria festés, konyha festés, zsalukő betonozás

    4500 Ft

2 vélemény / értékelés 4.5

Szakember csapatát az erkélyünk festésére kértük fel, amely elég rossz állapotban volt (hullott a vakolat és gyenge minőségű festék volt a falon). Szakemberék nagyszerű munkát végeztek, gletteltek, hálóztak, festettek 2 rétegben. Mindig időben érkeztek, gyorsak voltak és precízek. Csak ajánlani tudom őket.

Komplex lemezmegmunkálás: lézervágás, élhajlítás, hegesztés, robothegesztés. Komplex fémszerkezet gyártás, lézerhegesztés, CO robothegesztés. Komplett munkafolyamat. Vágás-hajlítás-hegesztés. Felületkezelés, porfestés.... Feladatok amiket vállalok: Konyhabútor festés, Minőségi szobafestő, Fal festés, helyreállítás, csempe bontás

    2100 Ft

9 vélemény / értékelés 4.9

Szakembert 27nm alapterületű közlekedő és szoba tapétázásával, festésével és laminált parketta lerakásával kapcsolatban kerestem meg. A gyors felmérést és kedvező ajánlatadást követően a munkálatok 1 hónapon belül megkezdődtek. Az előkészületi, tapétázási és festési, valamint a padló bontásához és lerakásához kapcsolódó munkák gyorsan, hatékonyan és precízen zajlottak. A szakemberek egytől egyig remek munkát végeztek. Az időközben felmerült, a fal minőségével kapcsolatos problémára is külön felhívták a figyelmet, azt hatékonyan elhárították, és ez nem jelentett költségnövekedést. Becsületes, munkájára igényes, lelkiismeretes, fiatalos csapat. Nagyon köszönöm mindannyiuknak a kitűnő munkát!

Rendeld meg szobafestő szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy szobafestő ereszdeszka festés közben Szombathelyen

Népszerű kérdés

Ereszdeszka festés: milyen árak vannak Szombathelyen?

Szombathelyen az ereszdeszka festés átlagára 17400 - 32600 Ft/db. A feladat létrehozásakor megadhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező specialisták számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Szobafestők - mi alapján választhatunk Szombathelyen?

Találd meg a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők visszajelzéseit - ezek segíthetnek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a válaszadó szakemberekkel is egyeztetheted miután jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek szobafestőt Szombathelyen?

Most 30 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést ERESZDESZKA FESTÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatok szobafestőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható szobafestőt megbíznod ha a következőre van szükséged: ereszdeszka festés.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy profi szobafestő?

Egy jó szobafestő pontos árajánlatot tesz általában, elérhető és betartja a megbeszélt határidőt. Mielőtt választasz a szakemberek között, nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Gyakori kérdés

Mire számíts, amikor szobafestőt hívsz?

Miután megbeszélitek a feladat részleteit és megegyeztek az árban, beszéljétek meg a határidőket is! Miután a szakember végzett a feladattal állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és értékeljétek egymást!