Ház festés Szombathely szerte. Személyre szabott megoldások minden igényre!

Szobafestőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj szobafestő szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb szobafestőket a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 37 szobafestő közül, 2200-4100 Ft/nm áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Szombathelyen bérelj fel a legjobb szakembereket a ház festés! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan fogj hozzá? Mondd el nekünk a felmerülő gondot és a Szombathelyen környékén elérhető szakembereink pillanatok alatt felkeresnek árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

6 szobafestő most online

Janos

Janos

Ingyenes kiszallas.

Miklós

Miklós

erdekel.

Tamas

Tamas

Sok tapasztalatom van

Mennyibe kerül a ház festés Szombathelyen?

2200 - 4100 Ft/nm

A legjobb szobafestők Szombathelyen!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező szobafestőt!

Két napon belül eltudjuk kezdeni a festést a kiterjedt festői hálózatunknak köszönhetően. Add meg a festés részleteit és azonnal megkapod a becsült árat. Magyar festők hálózata. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Fal festés, Szobafestés, kőműves munkák, Szekrény festés, lakkozás, mészkő

  • Ház festés

    5000 Ft

6 vélemény / értékelés 4.8

Ügyes volt. Nagyon elégedettek voltunk.

Logófestés, tűzfal, folyosó dekorfestés. Tervezés és kivitelezés, 15 év tapasztalattal. Egyedi dekoráció irodátokba. Kézzel készült falfestmények, elképzeléseitek szerint. Tervezés és elkészítés. Gyors ajánlatadás. Helyszíni felmérés. Szolgáltatásaink: Festés hengerrel, Festés és mázolás, Gázcsövek festés, fürdőszoba festés, alap betonozás

    2000 Ft

8 vélemény / értékelés 4.9

Aki őt választja nem fog csalódni, teljesen elégedett lesz, és még a kisebb munkákat is megoldja, elvállalja.

Két napon belül eltudjuk kezdeni a festést a kiterjedt festői hálózatunknak köszönhetően. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Palatető festés, Szobafestés, kőműves munkák, Konyhabútor festés, tapéta festés, lépcsőbetonozás

    5500 Ft

8 vélemény / értékelés 4.7

Igényes, gyors, pontos, megbízható. Az elvégzett munkával nagyon elégedett vagyunk. Ajánlani tudom mindenkinek.

Két napon belül eltudjuk kezdeni a festést a kiterjedt festői hálózatunknak köszönhetően. Töltsd fel az online kalkulátorunkba a részleteket és kapsz egy ingyenes árajánlatot. Azonnali online árbecslés. Értékelt festők. Megfizethető árak. Magyar festők hálózata. Fő profilunk: Régi kőporos vakolat festés, Festés, mázolás magas minőség, Lambéria festés, tapéta festés, vízóra akna építés

    4400 Ft

4 vélemény / értékelés 4.6

Pontos, precíz, korrekt munkavégzés.

Hidegburkolás, melegburkolás, villanyszerelés, víz-gáz-fűtés, festés, generálkivitelezés. Megfizethető árak, vállalt határidők betartásával, teljeskörű minőségi kivitelezés. Garanciával. Generálkivitelezés. Lakásfelújítás. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Csempe festés, Ingyenes Felmérés és Árajánlat, Konyhaszekrény festés, ajtó mázolás, alap betonozás

    1900 Ft

2 vélemény / értékelés 4.5

Kiss Ádám 2000 óta többször is dolgozott nekünk, velencei stukkót készített ill. javított. 18 évre visszamenőleg megvan az elkészített stukkó színkódja, így tökéletes minőségben tud javítani. Mindig korrekt, pontos, tiszta és kiváló minőségű munkát végzett. Jó szívvel tudom ajánlani a Profi Dekor Bt-t.

Tetők felújítása a mesterektől. Pénztárca barát megoldásokkal. Palatetők tisztítása. Palatetők festése. Tetőfedőanyag cseréje nélküli megoldásokkal. Teljes körű tetőfelújítás. Fő profilunk: Fűtéscső festés, Ingyenes Felmérés és Árajánlat, Konyhabútor festés, beton festés, mészkő

    5300 Ft

2 vélemény / értékelés 5.0

Minden rendben ment. A végeredmény nagyon szép lett. A lehető legnagyobb tisztaságot hagytak maguk után.

Rendeld meg szobafestő szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy szobafestő ház festés közben Szombathelyen

Népszerű kérdés

Ház festés: mennyibe kerül Szombathelyen?

Szombathelyen a ház festés átlagos díja 5100 - 9600 Ft/db. A feladat meghirdetésekor megadhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező szakemberek figyelembe vehetnek - ezt követően megvitatásra kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Szobafestők - hogyan válasszunk Szombathelyen?

Találd meg a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók értékeléseit - ezek segítenek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a válaszadó szakemberekkel is egyeztetheted azt követően, hogy ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok szobafestőt Szombathelyen?

Ebben a pillanatban 26 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést HÁZ FESTÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz hívhatok szobafestőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált szobafestőt keresned akkor, ha a következőre van szükséged: ház festés.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik a szobafestő?

Egy megbízható szobafestő részletes árajánlatot ad, elérhető és betartja a megbeszélt határidőt. A szakember-választás előtt nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez megkönnyítheti a megfelelő döntés meghozatalát.

Gyakori kérdés

Mire számíthatsz, hogyha szobafestőt hívsz?

Miután megbeszélitek a feladat részleteit és megegyeztek a munkadíjban, beszéljétek meg a határidőket is! Miután a szakember végzett a feladattal állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és hagyjatok értékelést egymásról!