Fal festés Szombathely területén. Kiváló minőség, megfizethető árak!

Szobafestőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj szobafestő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb szobafestőket a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 45 szobafestő közül, 700-1400 Ft/nm áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Szombathelyen bérelj fel a legjobb szakembereket a fal festés! Először keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan fogj bele? Oszd meg velünk a megoldandó problémát és a Szombathelyen környezetében elérhető szakembereink azon nyomban felkeresnek árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

7 szobafestő most online

József

József

Sok tapasztalatom van

Istvan

Istvan

Ma is elvallalom.

Istvan

Istvan

Mennyibe kerül a fal festés Szombathelyen?

700 - 1400 Ft/nm

A legjobb szobafestők Szombathelyen!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező szobafestőt!

Logófestés, tűzfal, folyosó dekorfestés. Tervezés és kivitelezés, 15 év tapasztalattal. Egyedi dekoráció irodátokba. Kézzel készült falfestmények, elképzeléseitek szerint. Tervezés és elkészítés. Gyors ajánlatadás. Helyszíni felmérés. Szolgáltatásaink: Festés hengerrel, Festés és mázolás, Gázcsövek festés, fürdőszoba festés, alap betonozás

  • Fal festés

    2000 Ft

8 vélemény / értékelés 4.9

Aki őt választja nem fog csalódni, teljesen elégedett lesz, és még a kisebb munkákat is megoldja, elvállalja.

Két napon belül eltudjuk kezdeni a festést a kiterjedt festői hálózatunknak köszönhetően. Töltsd fel az online kalkulátorunkba a részleteket és kapsz egy ingyenes árajánlatot. Értékelt festők. Magyar festők hálózata. Megfizethető árak. Azonnali online árbecslés. Feladatok amiket vállalok: Gázcsövek festés, Festés, Festés hengerrel, cső mázolás, zsalukő falazás

    3600 Ft

9 vélemény / értékelés 4.5

Nyílászárók beépítése után a falak helyreállításával, tapétázással, festéssel, parketta felújítással bíztam meg Szakembert, akit becsületes, rugalmas, korrekt, maximálisan együttműködő embernek ismertem meg. Az előre megbeszélt áron, és határidőre, gyorsan, tisztán, kiválóan dolgoztak, teljesen elégedett vagyok. Szívesen ajánlom őt és csapatát másoknak is, nagyon köszönöm a munkájukat!

Hosszú távon is esztétikus végeredmény, megbízható, számlaképes szakembertől, garanciával. Tisztasági festés gyors felméréssel, kiszámítható költségekkel, belátható időn belül. Spalettázás. Tapétázás. Glettelés. Mázolás. Szolgáltatások: Festés, Díszítés. Főbb szolgáltatásaink: Konyha festés, Minőségi szobafestés, Ház külső színezés, konyha festés, aljzat betonozás

    2900 Ft

2 vélemény / értékelés 5.0

Minden rendben volt.

Két napon belül eltudjuk kezdeni a festést a kiterjedt festői hálózatunknak köszönhetően. Töltsd fel az online kalkulátorunkba a részleteket és kapsz egy ingyenes árajánlatot. Azonnali online árbecslés. Értékelt festők. Megfizethető árak. Magyar festők hálózata. Fő profilunk: Régi kőporos vakolat festés, Festés, mázolás magas minőség, Lambéria festés, tapéta festés, vízóra akna építés

    4400 Ft

4 vélemény / értékelés 4.6

Pontos, precíz, korrekt munkavégzés.

Új építések, felújítások, javítások, tűzgátló engedéllyel, vizsgával, mérési jegyzőkönyvvel, garanciával, referenciákkal. lakásfelújítás generálban. ingyenes árajánlat. csatornázás fűtésszerelés. szobafestés gipszkarton. Fő profilunk: Kerítés festés, Festés, mázolás magas minőség, Konyha festés, knaufastés, fő falazás

    2300 Ft

5 vélemény / értékelés 4.9

Sándor konyhafelújításon dolgozott nálunk az elmúlt időszakban, és nagyon meg vagyunk elégedve az eredménnyel. A munka során végig kiváló kommunikáció jellemezte együttműködésünket, ami nagyon fontos volt a váratlan és nehéz helyzetek kezelése során. Kifejezetten becsülendő tulajdonsága Sándornak, hogy a kihívásoktól nem ijed meg, így akinek extra igényei vannak, az is megtalálhatja a számításait. Mindenképp ajánlom bárkinek, aki igényességre törekszik a lakása körül.

Két napon belül eltudjuk kezdeni a festést a kiterjedt festői hálózatunknak köszönhetően. Add meg a festés részleteit és azonnal megkapod a becsült árat. Magyar festők hálózata. Értékelt festők. Friss, profi megközelítés. Azonnali online... Szolgáltatásaink: Aluminium radiátor festés, Ingyenes helyszíni felmérés, Homlokzatfestés, makulatúrázás, lépcső betonozás

    4800 Ft

5 vélemény / értékelés 4.7

Meg volt elégedve

Rendeld meg szobafestő szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy szobafestő fal festés közben Szombathelyen

Népszerű kérdés

Fal festés: mennyi a munkadíj Szombathelyen?

Szombathelyen a fal festés átlagára 1800 - 3500 Ft/nm. A feladat meghirdetésekor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló szakemberek számításba vehetnek - ezután pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Ezermesterek - hogyan választhatunk Szombathelyen?

Nézd meg a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók értékeléseit - ezek segítenek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a válaszadó szakemberekkel is egyeztetheted azt követően, hogy ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek szobafestőt Szombathelyen?

Ebben a pillanatban 25 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést FAL FESTÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatunk szobafestőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható szobafestőt keresned akkor, ha a következőre van szükséged: fal festés.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy profi szobafestő?

Egy megbízható szobafestő pontos árajánlatot tesz általában, elérhető és a feladattal időben végez. A szakember kiválasztása előtt ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez jelentősen segít a választásban.

Gyakori kérdés

Mire számíts, amikor szobafestőt hívsz?

Azt követően, hogy egyeztetitek a munka részleteit és megegyeztek az árban, beszéljétek meg a határidőket is! A munka befejeztével jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és hagyjatok értékelést egymásról!