Glettelés Szombathely szerte. Személyre szabott megoldások minden igényre!

Szobafestőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj szobafestő szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb szobafestőket a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 37 szobafestő közül, 700-1400 Ft/nm áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Szombathelyen bérelj fel a legjobb szakembereket a glettelés! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan fogj neki? Oszd meg velünk a felmerülő feladatot és a Szombathelyen környezetében elérhető szakembereink azonnal megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

6 szobafestő most online

Tamas

Tamas

erdekel.

Attila

Attila

Sok tapasztalatom van

Janos

Janos

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a glettelés Szombathelyen?

700 - 1400 Ft/nm

A legjobb szobafestők Szombathelyen!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező szobafestőt!

Állványozás, betonozás, falazás, festés, gépi vakolás gipszkartonozás hőszigetelési munkák. Házak szerkezetépítése. Generálkivitelezés. Ház- és lakásfelújítás. Kulcsrakész házak. Szolgáltatásaink: Rabicháló betét elhelyezése oldalfalon (RABIC); Nemesvakolat felhordás, Korrekt árak, ajtó mázolás

  • Glettelés

    5400 Ft

5 vélemény / értékelés 5.0

Egy 3,5x3,5m-es szoba tapétázására kértem fel Zoltánt és bár időben megjelent minden esetben, az elvégzett munka minősége kritikán aluli. Hol a tapéta, hol az alatta lévő glettelés vált el a faltól, ami miatt a tükörsima felület helyett egy domborzati képződmény éktelenkedik a szobában. Mindamellett egyéb esztétikai problémák (ormótlan ráhajtások és a függőlegestől 5-10 fokkal eltérő illesztések) is tapasztalhatóak Zoltán a hibát megpróbálta kijavítani, de másodszorra is ugyanazzal az eredménnyel zárta a munkát, ami után kijelenthető, hogy a rengeteg idő (és az ezzel járó káosz mellett) nem csak a munkadíjat, hanem a tapéta költségét is elbuktuk. :(

Többféle kivitelezés is elérhető nálunk, tapasztalt szakemberekkel történő kivitelezés. Svédpadló, szalagparketta, laminált parketta, PVC és parafa padló illetve szőnyegpadló. Bontás. Festés. Generálkivitelezés. Kertrendezés. Gipszkartonozás. Hőszigetelés- Vakolás. Szolgáltatásaink: Belső vakolás; Mennyezeti repedések eltüntetése, Korrekt árak, pince festés

  • Glettelés

    3200 Ft

3 vélemény / értékelés 4.7

Elégedettek vagyunk az elvégzett munkával. Köszönjük szépen.

Gyors precíz, tiszta munka! Képek + Referncia + Megrendelés a linken. Erősítőhálók, nyílászárók védelme, sarokvédés, szivacsozás, glettelés. Gipszvakolás profi csapat. Fő profilunk: Fal csiszolás; Glettelés, Gépi vakolás profi minőségben, ajtó mázolás

  • Glettelés

    5100 Ft

2 vélemény / értékelés 4.8

A "szaki" glettelni jött hozzánk, 120m2 gipszkarton gletteléséről és élvédőzéséből állt a feladata. Megvettünk minden szükséges anyagot amit kért (Finobello glett, élvédő, öntapadós szalag), két napot tartózkodott nálunk, és a második nap végére véleménye szerint elkészült a munkával... Ezek után mutattunk neki pár helyet ahhoz azért még be kéne kenni (ezeket bekente, majd csiszolás nélkül otthagyta, mivel ez csak egy 2 napos munka). Ketten 3 napot javítottunk utána, glettelés->csiszolás->glettelés->...

Gyors precíz, tiszta munka! Képek + Referncia + Megrendelés a linken. Erősítőhálók, nyílászárók védelme, sarokvédés, szivacsozás, glettelés. Nyílászárók védelme. Mennyezetvakolás. Gipszvakolás profi csapat. Erősítőhálók, sarokvédés. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Vakolat javítása oldalfalon (80-99% ); Gipszkarton glettelés, gyors, tiszta, pontos munka, fa lakkozás

  • Glettelés

    3600 Ft

8 vélemény / értékelés 4.5

Megbízható, későbbiekben is számítani fogok a munkájukra.

Építkezik és a vakolási munkálatokra gyors, megbízható és költséghatékony megoldást keres? A General Home vállalja a gépi vakolást és vasbeton szerkezetek betonacél szerelését is. Megbízható csapat. Kiváló munkák. 10 év tapasztalat. Korrekt árak. Amiket vállalok: Vakolás többlet minden 1cm vastagságért (bármely oldalfal); Mennyezet glettelés, Korrekt árak, tisztasági mázolás

  • Glettelés

    5000 Ft

7 vélemény / értékelés 4.7

Még nem kezdődött el a munka

Építkezik és a vakolási munkálatokra gyors, megbízható és költséghatékony megoldást keres? Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Belső vakolás; Dekor glettelés, Vakolás Építőipari, makulatúra

  • Glettelés

    4400 Ft

7 vélemény / értékelés 4.8

Amit megbeszéltünk,megcsinálta, teljesen elégedett vagyok!

Rendeld meg szobafestő szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy szobafestő glettelés közben Szombathelyen

Népszerű kérdés

Glettelés: milyen árak vannak Szombathelyen?

Szombathelyen a glettelés átlagos díja 4600 - 8700 Ft/fm. A feladat meghirdetésekor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - miután pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Szobafestők - hogyan választhatunk Szombathelyen?

Szombathelyen a glettelés szolgáltatáshoz már 33 értékelést kaptunk és ellenőriztünk. Mindegyik kiemelkedő minősítésű szakemberről megtalálható már visszajelzés a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan keressek szobafestőt Szombathelyen?

Jelenleg 25 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést GLETTELÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz hívhatunk szobafestőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható szobafestőt megbíznod ha erre van szükséged: glettelés.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kérheted egy szobafestő segítségét?

Egy megbízható szobafestő a glettelés mellett több mindent meg tud oldani. A szakmáján belül más feladatokkal is megbízhatjuk.

Gyakori kérdés

Mire számíts, amikor szobafestőt hívsz?

Azután, hogy egyeztetitek a feladat részleteit és megegyeztek az árral kapcsolatban, beszéljétek meg a határidőket is! Miután a szakember végzett a feladattal állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és hagyjatok értékelést egymásról!