Kültéri glettelés Szombathelyen tapasztalt szakemberekkel!

Szobafestőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj szobafestő szakembert?

Ne is menj tovább, a legmegbízhatóbb szobafestőket a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 45 szobafestő közül, 800-1500 Ft/m2 áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Szombathelyen bérelj fel a legjobb szakembereket a kültéri glettelés! Először keresel szakembert a Qjob-on és még nem tudod, hogyan kezdd el? Oszd meg velünk a megoldandó problémát és a Szombathelyen környékén dolgozó szakembereink azon nyomban megtalálnak árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

7 szobafestő most online

Tibor

Tibor

Sok tapasztalatom van

Istvan

Istvan

Ma is elvallalom.

Istvan

Istvan

Mennyibe kerül a kültéri glettelés Szombathelyen?

800 - 1500 Ft/m2

A legjobb szobafestők Szombathelyen!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező szobafestőt!

Otthona teljes körű felújítása: burkolás, parkettázás, ajtó-, ablak csere, gipszkartonozás. Profi csapattal vállaljuk otthona teljes körű felújítását: burkolás, vakolás, festés. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Vakolás oldalfal PERLITHABARCS (2cm-es téglafelület); Plafon glettelése, gyors, tiszta, pontos munka, ajtó mázolás

  • Kültéri glettelés

    3200 Ft

5 vélemény / értékelés 4.7

Az alkalmazástechnikai útmutatót NEM tarja be. Ő jobban tudja. (Extrapor EPS belsejével kifelé. Le kellett vola festeni fehérre, nem tették meg.) Előre megmondja, hogy a homlokzaton sem fogja betartani. "Elege van, hogy 'én akarom megmondani', hogyan dolgozzanak, keressek inkább mást."

Ifj. S.
Ifj. S. 9707 Szombathely Online

Festőmester vállal homlokzat felújítást dtivitozást festést vakolást javítást ereszdeszka. mázolást állványozással rövid határidővel minőségi munkával jó áron garanciával. szobafestés gipszkarton. ingyenes árajánlat. lakásfelújítás generálban. Szolgáltatásaink: Vakolás oldalfal PERLITHABARCS (2cm-es téglafelület); Glettelés előkészítés, Már 1500 Ft/ nm² áron, illesztős tapétázás

    3800 Ft

3 vélemény / értékelés 4.5

Gyors, olcsó, jó munkaerő

Építkezik és a vakolási munkálatokra gyors, megbízható és költséghatékony megoldást keres? A General Home vállalja a gépi vakolást és vasbeton szerkezetek betonacél... Feladatok amiket vállalok: Vakolás; Plafon glettelése, Vakolás Építőipari, makulatúra

    4700 Ft

4 vélemény / értékelés 5.0

Jól és hatékonyan dolgozott

Állványozás, betonozás, falazás, festés, gépi vakolás gipszkartonozás hőszigetelési munkák. Házak szerkezetépítése. Ház- és lakásfelújítás. Kulcsrakész házak. Generálkivitelezés. Amiket vállalok: Vakolás; Glettelés előtti mélyalapozás, Vakolás Építőipari, lazúrozás

    3200 Ft

8 vélemény / értékelés 4.7

Gyors precíz hibátlan munka! Teljeskörű lakásfelújítást kértem! Csak ajánlani tudom

Jó minőségű, berepedésmentes, anyagában glettelt felületet alakítunk ki a gépi vakolással. Kedvező árakkal és gyorsabban dolgozunk. Hívjon minket vagy kérje ingyenes árajánlatunkat! Pontos méretek. Időtálló tartósság. Konstans minőségű vakolat. Amiket vállalok: Gépi vakolás; Mennyezeti repedések eltüntetése, gyors, tiszta, pontos munka, fal csiszolás

    4800 Ft

3 vélemény / értékelés 4.8

Korrekt hozzáállás, minőségi munka.

Állványozás, betonozás, falazás, festés, gépi vakolás gipszkartonozás hőszigetelési munkák. Házak szerkezetépítése. Ház- és lakásfelújítás. Generálkivitelezés. Kulcsrakész házak. Feladatok amiket vállalok: Zsalukő vakolás; Dekor glettelés, Garantáltan Repedésmentes Fal, ablak gittelés

    3800 Ft

8 vélemény / értékelés 4.9

Nagyon szépen megcsinálta.

Rendeld meg szobafestő szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy szobafestő kültéri glettelés közben Szombathelyen

Népszerű kérdés

Kültéri glettelés: mennyi a munkadíj Szombathelyen?

Szombathelyen a kültéri glettelés átlagára 2200 - 4100 Ft/m2. A feladat megosztásakor megszabhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező specialisták számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Szobafestők - hogyan válasszunk Szombathelyen?

Találd meg a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek visszajelzéseit - ezek segítenek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a válaszadó szakemberekkel is egyeztetheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találok szobafestőt Szombathelyen?

Ebben a pillanatban 28 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést KÜLTÉRI GLETTELÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz hívhatunk szobafestőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható szobafestőt megbíznod ha erre van szükséged: kültéri glettelés.

Gyakori kérdés

Mikben kérhetjük egy profi szobafestő segítségét?

Egy megbízható szobafestő a kültéri glettelés mellett több mindent meg tud oldani. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megkereshetjük.

Gyakori kérdés

Melyik szolgáltatások tartoznak ehhez: kültéri glettelés?

A kültéri glettelés és az összes ezzel kapcsolatos feladat ebbe a kategóriába sorolható. Egy szobafestőt nyugodtan felkérhetsz egy ilyen feladat elvégzésére.