Könnyűszerkezetes ház villanyszerelése Szombathelyen a te elképzeléseid szerint!

Az otthona villanyszerelési problémái nem jelentenek többé problémát! Válassza szolgáltatásainkat, és élvezze az eredményt!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb Könnyűszerkezetes ház villanyszerelése Szombathelyen a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Könnyűszerkezetes ház villanyszerelése Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan fogj hozzá? Oszd meg velünk a megoldandó feladatot és elérhető szakembereink rögtön felkeresnek árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

10 villanyszerelő most online

Ferenc

Ferenc

Érdekel.

Zsolt

Zsolt

Sok tapasztalatom van

Gabor

Gabor

Ma is elvállalom.

Mennyibe kerül a könnyűszerkezetes ház villanyszerelése Szombathelyen?

4600 - 8600 Ft/óra

A legjobb villanyszerelők Szombathelyen!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Kedves érdeklődő! Főbb szolgáltatásaink: régi elektromos rendszerek felújítása, gáz eph jegyzőkönyv kiadása budapest és tatabánya, villanyóra bővítése, áthelyezése (elmű ügyintézéssel).

Villanyszerelő szakemberek árai:

  • 65 m2-es panel lakás villamos hálózat felújítása süllyesztett és falon kívüli kábelcsatornázással, mely magában foglalja a régi elektromos vezetékek cseréjét, az új szerelvények/lámpa foglalatok bekötését és felszerelését: 540.000 Ft-tól + anyagköltség
  • Bojler szerelés: 15000 Ft-tól 20000 Ft-ig
  • Elektromos hálózat felújítás: 4500 Ft /kiállás

Hétfőtől-péntekig 9.00 - 17.00 óra telefonos elérhetőség, időpont egyeztetés

  • Könnyűszerkezetes ház villanyszerelése

    6300 Ft

7 vélemény / értékelés 4.1

Érdemes vele dolgoztatni. Pontos, precíz munkát végez.

Teofil
3 éve

László vagyok, precíz, lelkiismeretes villanyszerelő. Főbb szolgáltatásaink: villámvédelmi rendszerek felülvizsgálata, villámvédelmi felülvizsgálat, zárlat megkeresése és elhárítása, zárlatveszélye megszüntetése.

Szolgáltatások és árak:

  • Villanytűzhely bekötés munkadíj: 9.000 Ft-tól.
  • Beépített villanytűzhely bekötése és beüzemelése: 13.000 Ft-tól
  • Csillár felszerelése: 2500 Ft-tól 10000 Ft-ig /darab

Hétfőtől-péntekig 8.00 - 18.00 óra telefonos elérhetőség, időpont egyeztetés

    6400 Ft

8 vélemény / értékelés 4.7

Nem tapasztaltam hátrányt. Gyors, és rugalmas!

Aladár
3 éve

Üdvözlöm! Villanyszerelési munkáim: vagyonvédelmi rendszerek telepítése (riasztó, tűzvédelem és kamerarendszer), zárlat keresés,hibaelhárítás budapest, tűzhely bekötés.

Villanyszerelés árak:

  • Síncsengő beépítése: 3.500 Ft
  • Komplett kivitelezés: 7500 Ft-tól 12500 Ft-ig
  • Mosógép bekötése: 3750 Ft-tól 10000 Ft-ig /darab

Kiszállási díjaink: 8:00 - től ,-20:00 - ig. óra között .

    5800 Ft

10 vélemény / értékelés 4.2

Tudja, mit csinál, egy igazi szakember.

Levente
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő könnyűszerkezetes ház villanyszerelése Szombathelyen

Könnyűszerkezetes ház villanyszerelése: mennyi a munkadíj Szombathelyen?

Szombathelyen a könnyűszerkezetes ház villanyszerelése átlagára 4000 - 7500 Ft/óra. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Villanyszerelők - mi alapján választhatunk Szombathelyen?

Nézd meg a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek véleményeit - ezek segíthetnek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a válaszadó szakemberekkel is megbeszélheted azt követően, hogy ajánlatot adtak.

Gyakori kérdés

Hogyan találok villanyszerelőt Szombathelyen?

Jelenleg 21 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetünk villanyszerelőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható villanyszerelőt keresned amennyiben a következőre van szükséged: könnyűszerkezetes ház villanyszerelése.

Gyakori kérdés

Milyen feladathoz van szükséged rá: villanyszerelő?

Ha egy megfelelő villanyszerelő segítségére van szükséged, akkor érdemes a Qjob-on választanod közülük! A könnyűszerkezetes ház villanyszerelése és a hasonló feladatok megfelelő szakembereit itt mind megtalálod.

Melyik szolgáltatások tartoznak ehhez: könnyűszerkezetes ház villanyszerelése?

A könnyűszerkezetes ház villanyszerelése és az összes ezzel kapcsolatos feladat ide tartozhat. Egy villanyszerelőt bátran megbízhatsz egy ilyen jellegű feladat elvégzésével.