Bluetooth hangszóró javítás: erre van szükséged Szombathelyen és környékén?

Hangszóró Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj hangszóró szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 11 hangszóró szerelő közül! Korrekt bluetooth hangszóró javítás árak — 4500-8400 Ft/db. érelje fel a legjobb specialistákat Szombathelyen! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan állj neki? Mondd el nekünk a megoldandó feladatot és a Szombathelyen környezetében dolgozó szakembereink azon nyomban megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

2 hangszóró szerelő most online

János

János

Еrdekel.

Zoltán

Zoltán

Sok tapasztalatom van

Ferenc

Ferenc

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a bluetooth hangszóró javítás Szombathelyen?

4500 - 8400 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb hangszóró szerelők Szombathelyen!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező hangszóró szerelőt!

Elromlott a televíziója és kezdődik a kedvenc műsora? Nincs kép a monitoron, pedig halaszthatatlan dolga lenne a számítógépen? Hívjon minket!

  • Bluetooth hangszóró javítás

    4300 Ft

10 vélemény / értékelés 4.7

Nem minden munkát végeztünk el a tervezett módon, de megállapodtunk abban, hogy a munkát részben befejezzük, alacsonyabb költséggel.

Én magam is közel 50 éve foglalkozom szórakoztató elektronika javításával. A RÁVISZ Szövetkezetnél eltöltött több évtized után mostanáig saját műhelyemben gyakorolom ezt a szakmát, amely egyben a hobbim is. Egy egy szép antik készülék sikeres restaurálása legalább akkora örömöt jelent számomra, mint a tulajdonosnak. Az audio-technika terén az alábbiakkal fordulnak leggyakrabban hozzám ügyfeleim: hifi javítás, hifi szerviz, erősítő javítás, erősítő szerviz, kazettás magnó javítás, lemezjátszó javítás, lemezjátszó szervoz, fonográf szerviz, magnó javítás, hangfal javítás, cd lejátszó javítás és még sok minden mással is… Kérdése van? Keressen elérhetőségeimen, vagy ha elromlott valamije, kérjen ingyenes diagnosztikát ITT!

    3600 Ft

3 vélemény / értékelés 4.5

Minden nagyszerű! Minőségi munka! Azt tanácsolja és ajánlom. jön vissza, mint és amikor szükséges)

Rádiók, magnók, lemezjátszók, CD lejátszók, erősítők, aktív hangfalak, Music-centerek és Hi-Fi tornyok javítását a szervizünkben vállaljuk. Kisebb munkákat is vállalunk, mint pl.: jack dugók cseréje, leszakadt vezetékek visszaforrasztása, stb. Ne dobja ki, a meghibásodott készülékét! Kérjen árajánlatot, mert legtöbbször megéri a javítás! Sokat spórolhat, ha olcsón megjavítjuk Önnek, mert nem kell újat vennie.

    3000 Ft

4 vélemény / értékelés 4.7

Igazi szakember, időben érkezett, mindent gyorsan és minőségileg csinált. Ajánlom!

Rendelj hangszóró szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy hangszóró szerelő bluetooth hangszóró javítás közben Szombathelyen

Bluetooth hangszóró javítás: mennyi a munkadíj Szombathelyen?

Szombathelyen a bluetooth hangszóró javítás átlagos díja 5400 - 10100 Ft/db. A feladat meghirdetésekor megszabhatod a költségkereted, amit a jelentkező specialisták számításba vehetnek - majd pedig megvitatásra kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol találok valós véleményeket?

Szombathelyen a bluetooth hangszóró javítás szolgáltatáshoz már 17 értékelést kaptunk és ellenőriztünk. Mindegyik kiemelkedő minősítésű szakemberről megtalálható már értékelés a platformunkon!

Gyakori kérdés

Hogyan keressek hangszóró szerelőt Szombathelyen?

Ebben a pillanatban 13 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést BLUETOOTH HANGSZÓRÓ JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz kereshetünk hangszóró szerelőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható hangszóró szerelőt hívnod akkor, ha erre van szükséged: bluetooth hangszóró javítás.

Népszerű kérdés

Hogyan dolgozik a hangszóró szerelő?

Egy jó hangszóró szerelő pontos árajánlatot tesz általában, kész egyeztetni a feladattal kapcsolatban és a feladattal időben végez. A szakember kiválasztása előtt nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez megkönnyítheti a megfelelő döntés meghozatalát.

Gyakori kérdés

Mire számíthatsz, amikor hangszóró szerelőt hívsz?

Azt követően, hogy egyeztetitek a munka részleteit és megegyeztek az árral kapcsolatban, beszéljétek meg a határidőket is! A feladat elvégzését követően állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és hagyjatok értékelést egymásról!