Apple/Google Play/Facebook véleményírás

500 Ft
Ana
Ana
Ellenőrzés alatt Megjelent: egy éve 464 megtekintés Egyéb
22813
Szolgáltatás helyszíne
Távmunkában végezhető
Kifizetés módja
Megállapodás szerint
Összeg
500 Ft

Feladat leírása

Írj egy 5 csillagos, igazi felhasználói véleményt a Qjob appról és az itt talált munkáról. További részletek privátban.

Hasonló feladatok

Virtuális asszisztens
központifűtés és gázhálózatrendszerszerelő Szakmai portfóliót kel készítenem!!!!
Ajánlatkérés
Alfréd K.
100 oldalas magyar nyelvű kézirat gépelése. Rögzített hanganyag gépelése. Nyomtatott szövegről gépelés.
Ponta Sándorné
Cégemről kellene egy nagyon profi portfoliót csinálni.
Hepp Péter
Független pénzügyi tanácsadóként dolgozom és ehhez keresek asszisztenst. Elsősorban biztosítói portálokon kellene megadott paraméterek alapján kalkulációkat k…
Dávid K.
Kedves András! Aktuális még a szövegíró feladat? Szívesen elvégezném. Úgy gondolom, hogy szakértelmem és tapasztalatom alkalmas jelöltté tesz erre a projektre.…
Dániel V.