Angol - magyar fordítás

18 000 Ft
Teljesített feladat Megjelent: 3 éve 1156 megtekintés Fordítás, tolmácsolás
2973
Szolgáltatás helye
Nem fontos
Kifizetés módja
Megállapodás szerint
Összeg
18 000 Ft

Feladat leírása

A következő cikket kell lefordítani magyarra: https://homeguide.com/costs/new-furnace-replacement-cost A szövegnek van fordítóbarát word változata, amit a kiválasztást követően küldök. A szöveg összesen 18,000 karakter. Fizetés: 1 Ft/karakter A szöveg kazánokról/gázszerelésről szól ezért sok szakmai kifejezés van benne, így nagy előnyt jelent ha a jelentkezőnek van tapasztalata és háttértudása ezen a területen. Kérem, hogy ne küldj kész fordítást, amíg nem választalak ki a feladatra.

Hasonló feladatok

Üzleti szolgáltatások
Hosszú távú együttműködés
Ajánlatkérés
Mursits Bianka
Induló Kft könyvelés
7628, Pécs
Szilveszter
Egy személynek kellene kinyomozni a lakcímét.
1091, Budapest
Katona Réka
Vegrendelet
2030, Érd
50 000 Ft
Júlia
telefonszam
1014, Budapest
liz