PR cikk írása - A lakások és családi házak villanyszerelésének gyakori hibái

7 000 Ft
Kockázatmentes üzlet
Teljesített feladat Megjelent: 3 éve 958 megtekintés Szövegírás, szövegszerkesztés
3070
Szolgáltatás helyszíne
Távmunkában végezhető
Feladat kezdésének időpontja:
2021 január 04, 09:48
Feladat befejezésének határideje:
2021 január 22, 09:48
Kifizetés módja
Online fizetés
Összeg
7 000 Ft az oldal szolgáltatási díjával együtt 700 Ft

Feladat leírása

Kb. 2500 karakter hosszú (szóköz nélkül) PR cikket kell megírni Cím: "A lakások és családi házak villanyszerelésének gyakori hibái" A cikkben legyen megemlítve párszor a Qjob.hu. A cikkhez mellékelni kell pár a témához kapcsolódó képet is. A jelentkező adjon meg egy rövid vázlatot is az elképzeléséről.

Hasonló feladatok

Virtuális asszisztens
Kedves András! Aktuális még a szövegíró feladat? Szívesen elvégezném. Úgy gondolom, hogy szakértelmem és tapasztalatom alkalmas jelöltté tesz erre a projektre.…
Ajánlatkérés
Dániel V.
Kedves András! Amennyiben még mindig keres termék leíráshoz embert, kérem konzultáljunk. Úgy gondolom, hogy szakértelmem és tapasztalatom alkalmas jelöltté te…
Dániel V.
Kész termék és kategória leírások helyességének a javítása, egyszerű szöveges javítós feladat folyamatos munkára.
András S.
Ingatlanos weboldalra szükséges blogot vezetni. A témák Ingatlanpiaci hírek/ tippek. Például: statisztikák /összehasonlítások.
3529, Miskolc
Szilveszter H.
Blog
1118, Budapest
Mate