pénzkeresés

1 000 Ft
marcell
marcell F.
Nem elérhető feladatok Megjelent: 3 éve 173 megtekintés Egyéb
3144
Szolgáltatás helyszíne
Távmunkában végezhető
Kifizetés módja
Megállapodás szerint
Összeg
1 000 Ft

Feladat leírása

abban kellene segíteni nekem hogy milyen lehetőségek vannak fiatalon pénzt keresni ha van neked ötleted kérlek irj

Hasonló feladatok

Virtuális asszisztens
központifűtés és gázhálózatrendszerszerelő Szakmai portfóliót kel készítenem!!!!
Ajánlatkérés
Alfréd K.
100 oldalas magyar nyelvű kézirat gépelése. Rögzített hanganyag gépelése. Nyomtatott szövegről gépelés.
Ponta Sándorné
Fb hírdetésben jártas embert keresek. Meta Business Suite ismerettel. Aki tudja tesztelni a hirdetéseket.
Kezdés: április 23, 22:00
Csilla M.
Műkörmös
8000, Szfvár
100 000 Ft
Kata
Kedves András! Aktuális még a szövegíró feladat? Szívesen elvégezném. Úgy gondolom, hogy szakértelmem és tapasztalatom alkalmas jelöltté tesz erre a projektre.…
Dániel V.