ID 8474

Villanyszerelőt keresek

  • Nem elérhető feladatok
  • Egyedi megállapodás
  • Gazdagrét

Feladat információi

Erkélyre szeretném kivezetni az áramot és oda konnektort és villanyt. Panel.

Fizetési módok

Megállapodás szerint

A feladat részletei

  • 8474
  • A feladat létrehozva: 08 márc. 01:43-kor
  • Frissítve: 4 éve

Feladat létrehozója

Krisztina
  • +363620 ** **
    Nem ellenőrzött
  • kirio******@g****.***
    Ellenőrzött
  • Csak chates kommunikáció

További feladatok ebben a kategóriában

Megbízható villanyszerelőt keresek
  • Szigetszentmiklós, 2310 Magyarország
  • 24 szakember válaszolt

Szigetszentmiklóson 90 nm házban szeretnénk a villanyvezetékeket kicseréltetni, bővíteni…. 3 szoba, nappali, konyha ,fürdő, wc , közlekedő és előtér. Szobánként villanyon kívül 4 konnektor, klíma kiállás( mert későbbiekben szeretnénk), tv kábelt is falba szeretnénk eltüntetni , konyhában a villany és a konnektorokon kívűl ami még említésre méltó az hogy főző lapot,elektromos sütőt szeretnénk, és mosogató is tervbe van. Terv szerint a mosógépet pedig a spejz-be szeretnénk berakni. Kinti világítás is van. Jelenleg 3 fázis is bent van. Gyorsba ennyit tudok leírni, Erre szeretnénk kérni egy körülbelüli árajánlatot ami magába foglalja az anyag és munka díjat ha van lehetőség, a leírtak alapján. Köszönöm

H-tarifa igénylése
  • Levél
  • 0 szakember válaszolt

Meglévő 3f földkábeles mérőhelybe szeretném igényelni a H-tarifát a klímára. Az óra helye megvan a szekrényben.

Árambővítés 32kwra
  • Kossuth Lajos utca 36
  • 0 szakember válaszolt

Bővítés, modernizálás,

Villanyszerelés árajánlat
  • 1 szakember válaszolt

Üdvözlöm ! Miskolc Középszer u 13. szám alatti bérházi lakásnál szeretnék kérni teljesítmény bővítést 16 A-ről 32 A -re

H tarifa igényléstől a bekötésig
  • 1 szakember válaszolt

Ajánlatot kérek H tarifa ügyintézésre. H tarifa igénylés, mérőhely kialakítás, meglévő berendezések bekötése, bővítési lehetőséggel a feladat. Ajánlatokat tájékoztató jelleggel előzetes helyszíni felméréssel kérem.

Felújítandó ház átvezetékezése, alapterület 117m2!
  • Leányfalu
  • 22 szakember válaszolt

Meglévő veztékek rézre való kicserélése, valamint újonnan épült válaszfalak (ytong, gipszkarton) csövezése, dobozok, valamint a vezeték behúzása!

Reed relé bekötése
  • 1010, 1711, Passage Stephansplatz, Wien
  • 1 szakember válaszolt

Szia! Wifis rele bekoteset szeretnenk automata kertkapu motors. A helyszin a 3. kerulet lenne. Kosoznom.

Villanybojler bekötése
  • 4026, 6, Tanító u., Debrecen
  • 2 szakember válaszolt

Hajdú Aquastic bojler bekötése és kapcsoló csere mert füstöl lehetséges vezeték csere

Villanyszerelő kihívása árajánlat
  • Gidófalvy Lajos utca
  • 1 szakember válaszolt

Merőhely szabvanyositasa.

Villanyszerelő kihívása árajánlat
  • Füzesgyarmat
  • 1 szakember válaszolt

Uj szabvány miatt kintre kell helyezni a mérőórát. Ennek akialakitasat és a villany visszahozásának papirmunkáit egy villanyszerelore szeretnem bizni

Teljesítmény bővítés
  • 1136, 12, Hegedűs Gyula u., Budapest
  • 4 szakember válaszolt

Kismegszakito csere 3x16A van, szeretnenk 3x25A vagy 3x32A valtani, engedelyezest is kerjuk intezni

Konnektor dugalj bekötéséhez keresek villanyszerelőt
  • Győr
  • 7 szakember válaszolt

25 db dugalj 15 db kapcsoló új épités