Megbízható villanyszerelőt keresek
Feladat információi
Fizetési módok
A feladat részletei
- 8679
- A feladat létrehozva: 16 márc. 16:20-kor
- Frissítve: 4 éve
Feladat létrehozója

- +36 20 694 ** **Nem ellenőrzött
- kisba*****@g****.***Nem ellenőrzött
További feladatok ebben a kategóriában
- 1010, 1711, Passage Stephansplatz, Wien
- 1 szakember válaszolt
Szia! Wifis rele bekoteset szeretnenk automata kertkapu motors. A helyszin a 3. kerulet lenne. Kosoznom.
- Füzesgyarmat
- 1 szakember válaszolt
Uj szabvány miatt kintre kell helyezni a mérőórát. Ennek akialakitasat és a villany visszahozásának papirmunkáit egy villanyszerelore szeretnem bizni
- 8593, 33, 84111, Pápadereske
- 1 szakember válaszolt
3x16A bővítése 3x32A-re Tatán egy 10x10-es kertes házban!
- Gazdagrét
- 6 szakember válaszolt
Erkélyre szeretném kivezetni az áramot és oda konnektort és villanyt. Panel.
- XVII. kerület
- 9 szakember válaszolt
Tetőtér beépítés villanyszerelési munkálatai. A gipszkarton váz a március 21-i héten készül el. 40 m2 alapterület. Villany kiállás a padlástérben található. Referenciát és árat (m2 vagy kiállásonkénti) kérek.
- Tata, 2835 Magyarország
- 1 szakember válaszolt
3x16A bővítése 3x32A-re Tatán egy kertes házban, ami 80m2. Még alumínium vezetékek vannak, amiket szintén cserélni kell.
- 3532, 158, Győri kapu, Miskolc
- 2 szakember válaszolt
Tisztelt villanyszerelő. Érdeklődni szeretnék hogy egy Miskolc Győri kapu részén található Panel lakás 37nm teljesen felújítása mennyibe kerülne. Újra vezetékes újra csatarnazas illevete szerelvények felhelyezese. A konyha is teljesen elektromos. Veses nem szükséges. Kb. 8 konnektor leállás 4-5 villagiasi áramkör. A lakás felújítás alatt áll teljesen üres. Illetve anyagar és külön munkadíj is érdekelne. Előre is köszönöm. További szép napot
- Salgótarján
- 0 szakember válaszolt
Villanyszerelés árajánlat telekre új bekötés1 oszloppal 3 fázis Salgótarjánba.
- 4026, 6, Tanító u., Debrecen
- 2 szakember válaszolt
Hajdú Aquastic bojler bekötése és kapcsoló csere mert füstöl lehetséges vezeték csere
- 1 szakember válaszolt
Üdvözlöm ! Miskolc Középszer u 13. szám alatti bérházi lakásnál szeretnék kérni teljesítmény bővítést 16 A-ről 32 A -re

