Betonfúrás Tatabányán tapasztalt szakemberekkel!

Ezermestermost könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj betonfúró szakembert?

Ne menj tovább, a Qjob-on találod a legjobbakat! Írd le a feladatot és válogass a hozzáférhető, ingyenes árajánlatokból! Keres Betonfúrás szolgáltatást Tatabányán? Tapasztalt szakembereink 30-ból állnak rendelkezésedre! Kérj most árajánlatot! Először keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan kezdj neki? Mondd el a problémádat, és Tatabányán és környékén található szakembereink azonnal ingyenes árajánlatukkal segítenek neked! Mielőtt döntesz, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, értékeléseiket olvashatod, és további információkat is kérhetsz! Válaszd ki a legjobb szakembert a listából!

4 betonfúró most online

Zsolt

Zsolt

Ma is elvállalom.

Peter

Peter

A környéken vagyok.

Peter

Peter

Ingyenes kiszállás.

Mennyibe kerül a betonfúrás Tatabányán?

21800 - 40800 Ft/alkalom

A legjobb ezermesterek Tatabányán!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező betonfúrót!

Ezermesterként az ön szolgálatára. Látogasonn el weboldalamra.

  • Betonfúrás

    4000 Ft

6 vélemény / értékelés 4.5

Pontosan érkeztek, precizek! Ajánlani tudom!

Betonelemek vágása, fúrása, eltávolítása. Panel-, tégla-, vasbeton falak fúrása, vágása. Rövid határidővel elérhető áron. Hívjon minket bizalommal készséggel...

    3100 Ft

9 vélemény / értékelés 5.0

Pontos, minőségi és az elvárásokat is felülmúló munkát végeztek. Korrekt számlázás. Szívesen ajánlom mindenkinek.

Nálunk nincs lehetetlen. Minden típusú ház körüli feladatra megoldást találunk. Amit meg lehet javítani, megjavítunk, elkerülve a nagyobb kiadásokat.

    4500 Ft

7 vélemény / értékelés 4.6

Köszönjük még egyszer a teljes parketta munkálatok kivitelezését. Családunk nagyon meg volt elégedve az Ön alapos munkájával, valamint a telefoni megbeszéltek után gyakorlatilag azonnal tudott jönni, minde e mellett a megbeszéltek szerint és időben kész is lett a feladattal. Így mi csak ajánlati tudjuk! Köszönjük, Gábor

Alumínium és fa redőny motorizálása szakszerűen. Garanciát vállalunk az elvégzett munkára.

    4400 Ft

3 vélemény / értékelés 4.9

Lászlóra véletlenül találtam hirdetés útján, és egy elég egyedi - számomra akkor nehezen kivitelezhető - kéréssel kerestem meg. Nem hezitált, azonnal rendelkezésemre állt, és hamarabb is megoldotta, mint ahogyan azt ígérte. Jó kedélyű, segítőkész ember. László, köszönöm szépen!

Betonfúrás Betonvágás | Fúrás nagyban! | Gyors, szakszerű, precíz - Akár 2 órán belül! Betonfuratok készítése 600 mm átmérőig, bármilyen falba. Lakosságnak, és cégeknek is!

    4500 Ft

2 vélemény / értékelés 5.0

Több hónapos ígérgetés után végre felmérte a munkát, kárpótlásként" rövid határidejű teljesítést ígért, majd eltűnt és nem tudtam utolérni. Hetekig naponta többször hívtam, néha sms-ben viszahívást ígért, néha azt, hogy a következő nap hozza a munkát, de természetesen egyik sem történt meg. Végül a honlapjukon megtalálható elérhetőségen a számlázással foglalkozó hölgy segítségét kértem a konyhaszekrény lábazatom visszaszerzésében. A hölgy nagyon korrekt módon segített, visszahívott, egyeztetett velem és nyomást gyakorolt az asztalos kollégára, hogy legalább az elvitt takaróléceket visszahozza.

Rendelj betonfúró szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy ezermester betonfúrás közben Tatabányán

Népszerű kérdés

Betonfúrás: milyen árak vannak Tatabányán?

Tatabányán a betonfúrás átlagos ára 27000 - 50600 Ft/alkalom. A feladat meghirdetésekor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező szakemberek figyelembe vehetnek - ezt követően megbeszélésre kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Ezermesterek - hogyan válasszunk Tatabányán?

Fedezd fel a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók visszajelzéseit - ezek segítenek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a válaszadó szakemberekkel is egyeztetheted miután ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találok ezermestert Tatabányán?

Ebben a pillanatban 23 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést BETONFÚRÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Mit csinál egy ezermester?

Egy ezermester a következő munkával bízható meg bátran: betonfúrás vagy bármi hasonló jellegű munkával.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy profi ezermester?

Egy jó ezermester pontos árajánlatot tesz általában, kész egyeztetni a feladattal kapcsolatban és betartja a megbeszélt határidőt. A szakember kiválasztása előtt nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez jelentősen segít a választásban.

Gyakori kérdés

Milyen feladatok tartoznak ide: betonfúrás?

A betonfúrás és az összes ezzel kapcsolatos feladat ide sorolható. Egy ezermestert nyugodtan felkérhetsz egy ilyen munkára.