Világítás bekötése Tatabányán területén!

Kérjen személyre szabott ajánlatot villanyszerelő szolgáltatásainkra még ma!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb Világítás bekötése Tatabányán a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Világítás bekötése Először keresel specialistát a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan fogj neki? Mondd el nekünk a felmerülő gondot és elérhető szakembereink azonnal felkeresnek árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

6 villanyszerelő most online

Miklós

Miklós

Érdekel.

György

György

Sok tapasztalatom van

György

György

Ma is elvállalom.

Mennyibe kerül a világítás bekötése Tatabányán?

1900 - 3600 Ft/db

A legjobb villanyszerelők Tatabányán!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

A megoldások embere vagyok. Fő profilunk: elérhetetlen villanykörték, led szalag beszerelése, ideiglenes és végleges villamos oszlop állítás.

Villanyszerelés fix árakkal:

  • Fi relé beépítés /3fázis/ 16.000 – 18.000 Ft
  • Lámpa felszerelése: 3000 Ft-tól 4000 Ft-ig /darab
  • Tűzhely bekötés: 15.000 Ft

tudok helyben pontos árajánlatot adni.

  • Világítás bekötése

    4100 Ft

8 vélemény / értékelés 4.7

Gyorsan megoldotta a feladatot, pontosan érkezett. Köszönöm

Laszlo
2 éve

Miklós, erős és gyenge áramú villanyszerelő vagyok. Fő profilunk: elektromos karbantartás, felülvizsgálat, lakás vezeték csere budapest tatabánya, bojler felrakása, bekötése (akár vízes bekötéssel együtt).

Szolgáltatások és árak:

  • Áramkör bővítése 3 fázis esetén, kismegszakító beépítésével, meglévő biztosítéktáblában: 9.000 Ft
  • Falon kívüli kábelcsatornás szerelés: 600 Ft /méter
  • Csillár felszerelése: 5000 Ft-tól 12000 Ft-ig /darab

Hétfőtől-péntekig 9.00 - 16.00 óra telefonos elérhetőség, időpont egyeztetés

    7100 Ft

7 vélemény / értékelés 4.1

Köszönöm a segítséget. Pontosan érkezett, gyorsan, precízen elvégezte a munkát.

András
2 éve

Kedves érdeklődő! Villanyszerelési munkáim: villámhárító rendszerek kiépítése, új fogyasztásmérő (villanyóra) létesítése, csatlakozó fővezetéki védő csövezés cseréje..

Villanyszerelési Árlista:

  • Gyorsszervíz óradíjak Első óra: 10 000 Ft
  • Lakáselosztó bekötése: 15000 Ft-tól 40000 Ft-ig /darab
  • Elektromos tűzhely bekötése: 9000 Ft /darab

Telefonos segítségnyújtás nem áll módunkban!

    6100 Ft

10 vélemény / értékelés 4.2

Maximálisan kihozta a legtöbbet belőle.

Salamon
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő világítás bekötése Tatabányán

Népszerű kérdés

Világítás bekötése: milyen árak vannak Tatabányán?

Tatabányán a világítás bekötése átlagára 2700 - 5100 Ft/db. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan találhatok igazi értékeléseket?

Tatabányán a világítás bekötése szolgáltatáshoz már 23 értékelést kaptunk és ellenőriztünk. Mindegyik magas minősítésű specialistáról megtalálható már értékelés a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok villanyszerelőt Tatabányán?

Most 18 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Mit csinál egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő a következő munkával kereshető meg: világítás bekötése vagy bármilyen hasonló feladattal.

Népszerű kérdés

Hogyan dolgozik a villanyszerelő?

Egy megbízható villanyszerelő pontos árajánlatot tesz általában, kész egyeztetni a feladattal kapcsolatban és a feladattal időben végez. A szakember kiválasztása előtt ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez jelentősen segít a választásban.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokkal foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő foglalkozási körébe beletartozik a világítás bekötése és az ezzel kapcsolatos összes részfeladat. A Qjob-on rengeteg specialista van, aki kész elvégezni a meghirdetett feladatot.