Lámpa bekötése Tatabánya területén. Kiváló minőség, megfizethető árak!

Az otthona villanyszerelési problémái nem jelentenek többé problémát! Válassza szolgáltatásainkat, és élvezze az eredményt!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb Lámpa bekötése Tatabányán a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Lámpa bekötése Először keresel szakembert a Qjob-on és még nem tudod, hogyan hogyan kezdj bele? Oszd meg velünk a megoldandó problémát és elérhető szakembereink máris felkeresnek árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

5 villanyszerelő most online

Richard

Richard

Sok tapasztalatom van

Mate

Mate

Ma is elvállalom.

Mate

Mate

Mennyibe kerül a lámpa bekötése Tatabányán?

2100 - 3900 Ft/db

A legjobb villanyszerelők Tatabányán!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Fő profilunk: kaputelefonok javítása, karbantartása, épületvillamossági rendszerekben felmerült hibák javítása., életvédelmi relé (fi-relé) beépítése.

Villanyszerelés fix árakkal:

  • Éjszakai áram kiépítése villanyszerelés ár: 65.000 Ft-tól
  • Eon ügyintézés: 20000 Ft-tól 90000 Ft-ig /alkalom
  • Hibajavítás: 4000 Ft /óra

Az elvállalt munkákra gyorsan kivonulunk.

  • Lámpa bekötése

    4000 Ft

6 vélemény / értékelés 4.6

Nagyon jó szakember. Gyors, pontos, megbízható.

Ferenc
3 éve

Tisztelt Érdeklődő! Fő profilunk: hordozható villamos kéziszerszámok időszakos felülvizsgálata, lengő dugaljak, kültéri ip védett dugaljak felszerelése, biztosítéktábla cseréje, korszerűsítése.

  • Szerelvények bontása /villany/ 1 db - 300 Ft
  • Bojler bekötése: 7000 Ft-tól 10000 Ft-ig /darab
  • Csillár felszerelése: 5000 Ft-tól 7500 Ft-ig /darab

Üdv, Richárd

    5500 Ft

10 vélemény / értékelés 4.2

Másnak is ajánlom. Nagyon meg voltam elégedve.

Tamás
3 éve

Imre vagyok. Főbb szolgáltatásaink: hiba és zárlatkeresés, társasházi kaputelefon rendszer szerelés, riasztó szerelés.

Milyen villanyszerelő árak:

  • Főzőlap kábel kiépítés: 3.500 Ft/fm
  • Kapcsoló vagy konektor csere: 2500 Ft /darab
  • Meglévő lámpa vezérlése wi-fi rendszerről alkalmazással: 22000 Ft /darab

Üdv, Imre

    5600 Ft

6 vélemény / értékelés 5.0

Nagyon jól megoldotta.

Lázár
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő lámpa bekötése Tatabányán

Népszerű kérdés

Lámpa bekötése: milyen árak vannak Tatabányán?

Tatabányán a lámpa bekötése átlagára 2600 - 4800 Ft/db. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan találok valós véleményeket?

Tatabányán a lámpa bekötése szolgáltatáshoz már 27 véleményt kaptunk és ellenőriztünk. Mindegyik kiemelkedő minősítésű szakemberről megtekinthető már vélemény a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok villanyszerelőt Tatabányán?

Most 21 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik munkákhoz hívhatok villanyszerelőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható villanyszerelőt keresned amennyiben erre van szükséged: lámpa bekötése.

Népszerű kérdés

Mikor lehet szükséged a következőre: villanyszerelő?

Ha egy megfelelő villanyszerelő segítségére van szükséged, akkor érdemes a Qjob-on választanod közülük! A lámpa bekötése és az ezzel kapcsolatos feladatok legjobb szakembereit itt mind megtalálod.

Gyakori kérdés

Milyen feladatok tartoznak ehhez: lámpa bekötése?

A lámpa bekötése és mindegyik részfeladata ebbe a kategóriába sorolható. Egy villanyszerelőt bátran megbízhatsz egy ilyen jellegű feladat elvégzésével.