Mennyezeti spot lámpa bekötése Tatabányán gyorsan és rugalmasan. Ne várjon tovább, kérjen árajánlatot most!

Engedje, hogy szakértő villanyszerelőink gondoskodjanak az Ön otthonának elektromos hálózatáról, és élvezze a biztonságot és a stabilitást!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb Mennyezeti spot lámpa bekötése Tatabányán a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Mennyezeti spot lámpa bekötése Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan vágj bele? Mondd el nekünk a megoldandó gondot és elérhető szakembereink máris megtalálnak árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

7 villanyszerelő most online

Sandor

Sandor

Ingyenes kiszállás.

Mate

Mate

Érdekel.

Janos

Janos

Sok tapasztalatom van

Mennyibe kerül a mennyezeti spot lámpa bekötése Tatabányán?

1900 - 3600 Ft/db

A legjobb villanyszerelők Tatabányán!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Fő profilunk: kaputelefonok javítása, karbantartása, épületvillamossági rendszerekben felmerült hibák javítása., életvédelmi relé (fi-relé) beépítése.

Villanyszerelés fix árakkal:

  • Éjszakai áram kiépítése villanyszerelés ár: 65.000 Ft-tól
  • Eon ügyintézés: 20000 Ft-tól 90000 Ft-ig /alkalom
  • Hibajavítás: 4000 Ft /óra

Az elvállalt munkákra gyorsan kivonulunk.

  • Mennyezeti spot lámpa bekötése

    4000 Ft

6 vélemény / értékelés 4.6

Nagyon jó szakember. Gyors, pontos, megbízható.

Ferenc
3 éve

János vagyok, precíz, lelkiismeretes villanyszerelő. Főbb szolgáltatásaink: műszaki ellenőrzési tevékenységek, új és felújítás alatt álló épületek, lakóházak teljes körű villamossági kivitelezését elvégezzük., villamossági hibák felderítése, vezeték, kapcsoló csere.

Villanyszerelési és hálózatépítési árak:

  • Beépített főzőlap bekötés: 9.000 Ft
  • Villamos alapszerelés: 7000 Ft /㎥
  • Hálózat építés lakásban ,üzletben: 6000 Ft /kiállás

Üdv, János

    6800 Ft

9 vélemény / értékelés 4.5

Korrekt és kedves volt. Abszolút elégedett vagyok a szakember munkájával

István
3 éve

Sándor vagyok, precíz, lelkiismeretes villanyszerelő. Villanyszerelési munkáim: lépcsőházi automaták és különböző lámpák cseréje, felszerelése, villanytűzhely bekötés garanciávallakásszerviz- karnisok, polcok, képek felfúrása, egyéb elektromos munkák elvégzését.

Villanyszerelési Árlista:

  • Érintésvédelmi jegyzőkönyv villanyszerelés ár: 90.000 Ft-tól
  • Szerelvények cseréje : 2000 Ft /darab
  • Elektromos sütő bekötése: 5000 Ft /darab

Árajánlatot csak személyes felmérés alapján tudunk adni.

    3800 Ft

3 vélemény / értékelés 4.0

Meg voltam elégedve. Minden rendben volt.

Barnabás
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő mennyezeti spot lámpa bekötése Tatabányán

Népszerű kérdés

Mennyezeti spot lámpa bekötése: mennyi az ára Tatabányán?

Tatabányán a mennyezeti spot lámpa bekötése átlagára 2600 - 4800 Ft/db. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol találhatok megbízható véleményeket?

Tatabányán a mennyezeti spot lámpa bekötése szolgáltatáshoz már 26 véleményt kaptunk és ellenőriztünk. Az összes kiemelkedő minősítésű specialistáról megtalálható már vélemény a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan keressek villanyszerelőt Tatabányán?

Jelenleg 19 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz hívhatunk villanyszerelőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált villanyszerelőt hívnod akkor, ha a következőre van szükséged: mennyezeti spot lámpa bekötése.

Népszerű kérdés

Mire számíts, hogyha villanyszerelőt hívsz?

Azt követően, hogy egyeztetitek a munka részleteit és megegyeztek a munkadíjban, beszéljétek meg a határidőket is! A feladat elvégzését követően jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és hagyjatok értékelést egymásról!

Gyakori kérdés

Milyen feladatoknál lehetnek segítségedre: villanyszerelők?

Például mennyezeti spot lámpa bekötése vagy az összes hasonló feladat esetén tud segíteni egy villanyszerelő. Jelenleg 20-n állnak készen arra, hogy megoldják a problémát. Csak hozd létre a feladatot és válassz közülük!