Bioptron lámpa javítás szolgáltatásra van szükséged Tatabányán és környékén?

Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 7 szerelő közül! Korrekt bioptron lámpa javítás árak: 4000-7500 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Tatabányán! Először keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan fogj bele? Oszd meg velünk a megoldandó problémát és a Tatabányán környezetében elérhető szakembereink azon nyomban felkeresnek árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

1 szerelő most online

Ernő

Ernő

Sok tapasztalatom van

József

József

Ma is elvallalom.

István

István

Mennyibe kerül a bioptron lámpa javítás Tatabányán?

4000 - 7500 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb szerelők Tatabányán!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező szerelőt!

Szolgáltatásaink: Bioptron (Zepter) lámpák garancián túli javítása. Telefonos egyeztetés esetén a készülék javítása* akár 1 órába belefér, például elektronikai vagy tápegység javítás is, így megvárható. A javítás helyszíne gyalog 5 percre található az Allee-tól, ahol 1 óra ingyenes parkolás van, 2 percre a 4-es metró Újbuda-központ megállótól. Díjmentes értékbecslés, a megrendelő által jelölt költségkeret alapján. (pl.: 3000, 7500, ... Ft)

  • Bioptron lámpa javítás

    3100 Ft

10 vélemény / értékelés 4.7

A mestert ajánlom. Minőségi, nem drága és a munka gyors volt.

Rendelj szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy szerelő bioptron lámpa javítás közben Tatabányán

Gyakori kérdés

Bioptron lámpa javítás: milyen árak vannak Tatabányán?

Tatabányán a bioptron lámpa javítás átlagára 3900 - 7400 Ft/db. A feladat megosztásakor megszabhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló specialisták számításba vehetnek - ezt követően megvitatásra kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol találok igazi értékeléseket?

Tatabányán a bioptron lámpa javítás szolgáltatáshoz már 13 véleményt kaptunk és értékeltünk. Minden kiemelkedő minősítésű specialistáról megtekinthető már visszajelzés a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok szerelőt Tatabányán?

Jelenleg 10 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést BIOPTRON LÁMPA JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetünk szerelőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható szerelőt hívnod ha a következőre van szükséged: bioptron lámpa javítás.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy profi szerelő?

A jó szerelő részletes árajánlatot ad, bármikor kész egyeztetni és betartja a megbeszélt határidőt. A szakember-választás előtt nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Milyen feladatok, szolgáltatások tartoznak ide: bioptron lámpa javítás?

A bioptron lámpa javítás és összes részfeladata bele eshet ebbe a kategóriába. Egy szerelőt nyugodtan felkérhetsz egy ilyen munkára.