Hűtőgép javítás: erre van szükséged Tatabányán és környékén?

Hűtőgép Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj hűtőgép szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legmegbízhatóbb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 7 hűtőgép szerelő közül! Korrekt hűtőgép javítás árak: 4600-8600 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Tatabányán! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan fogj neki? Mondd el nekünk a megoldandó gondot és a Tatabányán környékén elérhető szakembereink máris megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

1 hűtőgép szerelő most online

Csaba

Csaba

Еrdekel.

Sandor

Sandor

Sok tapasztalatom van

József

József

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a hűtőgép javítás Tatabányán?

4600 - 8600 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb hűtőgép szerelők Tatabányán!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező hűtőgép szerelőt!

Sándor, erős és gyenge áramú szerelő vagyok. Hozzánk nyugodt szívvel behozhatod készüléked, hogy még aznap megjavítsuk neked. Rövid, akár egy órán belüli határidővel, Élettartam- és árgaranciával. Minőségi Alkatrészek. Árgarancia. Magas szakértelem. Szerviz futár. Élettartam Garancia. Akár 1 Órán Belül.

  • Hűtőgép javítás

    4400 Ft

9 vélemény / értékelés 4.7

Gyors volt és minden jó. Csak egy pici alkatrészért is elkérik az 1990 közbe levélben ellehetne küldeni.

Üdvözlöm a profilomon. Legyen szó DeLonghi, Jura, Krups, Philips vagy Saeco kávégépről. Mi megjavítjuk! Több mint 20 éve foglalkozunk kávégépek szervizelésével. Segítségünkre számíthat! 20 éves tapasztalat. Szervizelés pár nap alatt. Budapesti szerviz. 6 hónapos garancia.

    3300 Ft

2 vélemény / értékelés 4.7

Én is csak ajánlani tudom! Korrekt ár és gyors javítás.

Kedves érdeklődő! Megbízható háztartási gép szerelő, gyors klímaszerelő, karbantartás, víz-, gáz-, fűtésszerelés, és épületgépészet. Díjmentes árajánlat kalkuláció, kötelezettségek nélkül. Szakszerű felmérés. Pontos határidők.

    3100 Ft

10 vélemény / értékelés 5.0

Ezekbol kiindulva most valószínűleg inkább veszek rá egy 2000-rest mashol, mielőtt még újra leesne, és inkább nem is gondolok arra az 5000res penzkidobasra...

Tisztelt megrendelők! Diahívás, mozifilmhívás, 8 és 16 mm film, mozgókép digitalizálás, roll film, dobszkennelés

    4900 Ft

8 vélemény / értékelés 4.6

Eszméletlen kedves, korrekt srácokat ismertem meg személyükben. Nagyon segítőkészek, gyorsak voltak. Remek élménnyel távoztam egy kisebb, a géming világban töltött beszélgetés végeztével.

József vagyok, precíz, lelkiismeretes szerelő. Ingyenes helyszíni felmérés, tapasztalt, megbízható szakemberek és rövid határidők!

    3400 Ft

3 vélemény / értékelés 4.9

Nagyon korrekt!! Csak jó tapasztalatom van!

Rendelj hűtőgép szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy hűtőgép szerelő hűtőgép javítás közben Tatabányán

Népszerű kérdés

Hűtőgép javítás: mennyi az ára Tatabányán?

Tatabányán a hűtőgép javítás átlagára 6600 - 12300 Ft/db. A feladat megosztásakor meghatározhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló szakemberek figyelembe vehetnek - ezt követően megbeszélésre kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan keressek megbízható véleményeket?

Tatabányán a lökhárító festés javítás szolgáltatáshoz már 10 visszajelzést kaptunk és ellenőriztünk. Az összes magas minősítésű szakemberről megtalálható már értékelés a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találok hűtőgép szerelőt Tatabányán?

Ebben a pillanatban 8 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést LÖKHÁRÍTÓ FESTÉS JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatunk hűtőgép szerelőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált karosszéria lakatost hívnod amennyiben erre van szükséged: lökhárító festés javítás.

Milyen munkákhoz kérhetjük egy profi hűtőgép szerelő segítségét?

Egy megbízható karosszéria lakatos a lökhárító festés javítás mellett több mindenhez érthet. A szakmáján belül más feladatokkal is megbízhatjuk.

Gyakori kérdés

Melyik szolgáltatások tartoznak ide: hűtőgép javítás?

A lökhárító festés javítás és mindegyik részfeladata ide sorolható. Egy karosszéria lakatost bátran megbízhatsz egy ilyen jellegű feladat elvégzésével.