Hűtőszekrény kompresszor javítás szolgáltatásra van szükséged Tatabányán és környékén?

Hűtőgép Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj hűtőgép szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legjobb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 6 hűtőgép szerelő közül! Korrekt hűtőszekrény kompresszor javítás árak — 4200-8000 Ft/db. érelje fel a legjobb specialistákat Tatabányán! Először keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan fogj neki? Oszd meg velünk a megoldandó problémát és a Tatabányán közelében található szakembereink azonnal felkeresnek árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

1 hűtőgép szerelő most online

Tamas

Tamas

Еrdekel.

Janos

Janos

Sok tapasztalatom van

Tamas

Tamas

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a hűtőszekrény kompresszor javítás Tatabányán?

4200 - 8000 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb hűtőgép szerelők Tatabányán!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező hűtőgép szerelőt!

Üdvözlöm a profilomon. Mosógép javítás, más háztartási gépek szervizelése az Ön otthonában, gyorsan, kényelmesen. Hívására szerelőnk válaszol, hogy pontosan fel tudja mérni a problémát...

  • Hűtőszekrény kompresszor javítás

    5300 Ft

2 vélemény / értékelés 4.8

Korrekt, megbízható és alapos SZAKEMBER!!! Csak ajánlani tudom.

Tatabánya dolgozom, megyében is! Cégünk nagy konyhai gépek javítását vállalja, számlával, garanciával. Szolid árak sok éves...

    5200 Ft

3 vélemény / értékelés 4.8

Korrektek, gyorsak és jól dolgoznak.

Tisztelt megrendelők! Szervizünkben Prioritásra talál ! Helyszíni javítás rövid időn belül. Mosógép javítás. Mosógép helyszíni javítása, üzembehelyezése. Villanybojler javítása. Villanybojler Javítás.

    4200 Ft

10 vélemény / értékelés 5.0

Gyors és hatékony kiszolgálás mellett, a legmegfelelőbb megoldást találták a problémámra.

János vagyok, precíz, lelkiismeretes szerelő. Ne várjon napokat kávégépére. A javítást meg is várhatja. 4.8 értékelést kaptunk. Cseregépet biztosítunk. 24 órán belül kiszállunk. 19 éve javítunk kávégépeket!

    4200 Ft

Gyors, pontos, megbízható és lelkiismeretes. Mindenkinak csak ajánlani tudom !!!!! :)

Tisztelt leendő Ügyfeleim! Parabola antenna szerelés, javítás és beállítás rövid határidővel.

    3700 Ft

5 vélemény / értékelés 4.6

Katasztrofalis az egész. Soha többet nem!! Fogyasztóvédelem mar ertesitve lett. Kösz a semmit .

Rendelj hűtőgép szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy hűtőgép szerelő hűtőszekrény kompresszor javítás közben Tatabányán

Népszerű kérdés

Hűtőszekrény kompresszor javítás: mennyi az ára Tatabányán?

Tatabányán a hűtőszekrény kompresszor javítás átlagos díja 5800 - 11000 Ft/db. A feladat megosztásakor megszabhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig megvitatásra kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Hűtőgép Szerelők - hogyan válasszunk Tatabányán?

Találd meg a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők értékeléseit - ezek segíthetnek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a válaszadó szakemberekkel is egyeztetheted miután jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találok hűtőgép szerelőt Tatabányán?

Ebben a pillanatban 6 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést HORPADÁS JAVÍTÁS VÁKUUMMAL szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatok hűtőgép szerelőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált karosszéria lakatost megbíznod amennyiben erre van szükséged: horpadás javítás vákuummal.

Gyakori kérdés

Mihez kérhetjük egy profi hűtőgép szerelő segítségét?

Egy jó karosszéria lakatos a horpadás javítás vákuummal mellett nagyon sok mindenhez ért. A szakterületén belül bátran kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Melyik feladatok, szolgáltatások tartoznak ehhez: hűtőszekrény kompresszor javítás?

A horpadás javítás vákuummal és az összes ezzel kapcsolatos feladat ebbe a kategóriába sorolható. Egy karosszéria lakatost bátran megbízhatsz vele.