Tv panel javítás: erre van szükséged Tatabányán és környékén?

Tv Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj tv szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 6 tv szerelő közül! Korrekt tv panel javítás árak: 5900-11100 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Tatabányán! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan láss neki? Mondd el nekünk a megoldandó gondot és a Tatabányán közelében dolgozó szakembereink pillanatok alatt megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

1 tv szerelő most online

István

István

Sok tapasztalatom van

Tamás

Tamás

Ma is elvallalom.

Attila

Attila

Mennyibe kerül a tv panel javítás Tatabányán?

5900 - 11100 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb tv szerelők Tatabányán!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező tv szerelőt!

Típus és márkafüggetlen TV szerelő tevékenységi körei: Hagyományos (CRT képcsöves) TV szerelés, Smart TV szerelés, Plazma TV szerelés, LCD TV szerelés, LED TV szerelés, Új TV beüzemelése, beállítása, a helyszínen nem javítható készülékek saját szervízembe szállítása, majd javítás után hazaszállítása, villámcsapott készülékek javítása, szakvélemény kiállítása biztosító felé, elvégzett javításokra garanciát vállalok
  • Tv panel javítás

    6000 Ft

10 vélemény / értékelés 4.8

Köszönöm a szakembernek, rendbe tette és mindent rendbe hozott! Egyidejűleg csinálta a világítást a konyhaasztal felett 👍 Nagyszerű mesterember és jó ember! Ajánlom 👌

TV szervizünk alapvető célja lakossági és közületi ügyfeleink igényeinek teljes körű kiszolgálása. Rugalmasan tudunk alkalmazkodni a megrendelőink kéréseihez . Törekszünk a jó ügyfélkapcsolatra erre jó visszajelzés a sok ajánlás és visszatérő megelégedett régi ügyfelek egyre bővülő köre. Budapesten illetve vonzáskörzetében javítunk mindenféle híradástechnikai és szórakoztató elektronikai készüléket. Ha a helyszínen nem javítható, akkor átvételi elismervény kitöltése után beszállítjuk a szervizbe ahol rövid határidővel javítjuk a berendezést és a vállalt határidőre hazaszállítjuk.

    6300 Ft

10 vélemény / értékelés 4.6

Szeretnénk megjegyezni a magas szintű hozzáértést és barátságosságot. Ajánljuk a szakembert a TV-javítási igényeihez.

20 év tapasztalat - LED Televízió javítás, szerelés, szervizelés! LED televízió javítás, szerelés szervizelés. LED Televíziók javítása a megjelenésük óta! LED tv lassan az egész tv szegmenst kitöltik. Éppen ezért nálunk is LED tv szerviz fejlődik a leginkább. A LED tv gyakorlatilag olyan LCD TV, aminek a háttérvilágítását ledek végzik. Full hd kijelző relatív kis súly és vékony kialakítás jellemzi a LED televíziókat. Tv szerelő kollégák nagy kedvence a kis súly miatt. Szervizünkben a leggyakrabban használt LED televízió alkatrészeket igyekszünk raktárkészleten tartani. Keressen minket, ha elromlott a LED Tv-je! Mi megjavítjuk Önnek!

    3500 Ft

6 vélemény / értékelés 4.6

Gyors, éles, informatív. A javítás ambulánsan történt. A hirdetés feladásától a munka átadásáig-elfogadásáig - egy nap. A mestert ajánlom.

Rendelj tv szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy tv szerelő tv panel javítás közben Tatabányán

Népszerű kérdés

Tv panel javítás: milyen árak vannak Tatabányán?

Tatabányán a tv panel javítás átlagára 4800 - 9000 Ft/db. A feladat meghirdetésekor megszabhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező specialisták figyelembe vehetnek - majd pedig megvitatásra kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol találhatok valódi értékeléseket?

Tatabányán a tv panel javítás szolgáltatáshoz már 10 véleményt kaptunk és értékeltünk. Minden kiemelkedő minősítésű szakemberről elérhető már vélemény a platformunkon!

Gyakori kérdés

Hogyan találok tv szerelőt Tatabányán?

Ebben a pillanatban 8 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést TV PANEL JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatunk tv szerelőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható tv szerelőt hívnod ha erre van szükséged: tv panel javítás.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy profi tv szerelő?

Egy jó tv szerelő pontos árajánlatot tesz általában, bármikor kész egyeztetni és a munkával időben végez. Mielőtt választasz a szakemberek között, nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez jelentősen segít a választásban.

Melyik feladatok, szolgáltatások tartoznak ehhez: tv panel javítás?

A tv panel javítás és összes részfeladata ide sorolható. Egy tv szerelőt bátran megbízhatsz egy ilyen jellegű feladat elvégzésével.