Tv pixelhiba javítás szolgáltatásra van szükséged Tatabányán és környékén?

Tv Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj tv szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 9 tv szerelő közül! Korrekt tv pixelhiba javítás árak: 5900-11100 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Tatabányán! Először keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan fogj bele? Oszd meg velünk a megoldandó problémát és a Tatabányán környezetében elérhető szakembereink azon nyomban felkeresnek árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

1 tv szerelő most online

Béla

Béla

Sok tapasztalatom van

András

András

Ma is elvallalom.

Attila

Attila

Mennyibe kerül a tv pixelhiba javítás Tatabányán?

5900 - 11100 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb tv szerelők Tatabányán!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező tv szerelőt!

Típus és márkafüggetlen TV szerelő tevékenységi körei: Hagyományos (CRT képcsöves) TV szerelés, Smart TV szerelés, Plazma TV szerelés, LCD TV szerelés, LED TV szerelés, Új TV beüzemelése, beállítása, a helyszínen nem javítható készülékek saját szervízembe szállítása, majd javítás után hazaszállítása, villámcsapott készülékek javítása, szakvélemény kiállítása biztosító felé, elvégzett javításokra garanciát vállalok
  • Tv pixelhiba javítás

    6000 Ft

10 vélemény / értékelés 4.8

Köszönöm a szakembernek, rendbe tette és mindent rendbe hozott! Egyidejűleg csinálta a világítást a konyhaasztal felett 👍 Nagyszerű mesterember és jó ember! Ajánlom 👌

TV szervizünk alapvető célja lakossági és közületi ügyfeleink igényeinek teljes körű kiszolgálása. Rugalmasan tudunk alkalmazkodni a megrendelőink kéréseihez . Törekszünk a jó ügyfélkapcsolatra erre jó visszajelzés a sok ajánlás és visszatérő megelégedett régi ügyfelek egyre bővülő köre. Budapesten illetve vonzáskörzetében javítunk mindenféle híradástechnikai és szórakoztató elektronikai készüléket. Ha a helyszínen nem javítható, akkor átvételi elismervény kitöltése után beszállítjuk a szervizbe ahol rövid határidővel javítjuk a berendezést és a vállalt határidőre hazaszállítjuk.

    6300 Ft

10 vélemény / értékelés 4.6

Szeretnénk megjegyezni a magas szintű hozzáértést és barátságosságot. Ajánljuk a szakembert a TV-javítási igényeihez.

20 év tapasztalat - LED Televízió javítás, szerelés, szervizelés! LED televízió javítás, szerelés szervizelés. LED Televíziók javítása a megjelenésük óta! LED tv lassan az egész tv szegmenst kitöltik. Éppen ezért nálunk is LED tv szerviz fejlődik a leginkább. A LED tv gyakorlatilag olyan LCD TV, aminek a háttérvilágítását ledek végzik. Full hd kijelző relatív kis súly és vékony kialakítás jellemzi a LED televíziókat. Tv szerelő kollégák nagy kedvence a kis súly miatt. Szervizünkben a leggyakrabban használt LED televízió alkatrészeket igyekszünk raktárkészleten tartani. Keressen minket, ha elromlott a LED Tv-je! Mi megjavítjuk Önnek!

    3500 Ft

6 vélemény / értékelés 4.6

Gyors, éles, informatív. A javítás ambulánsan történt. A hirdetés feladásától a munka átadásáig-elfogadásáig - egy nap. A mestert ajánlom.

Rendelj tv szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy tv szerelő tv pixelhiba javítás közben Tatabányán

Gyakori kérdés

Tv pixelhiba javítás: milyen árak vannak Tatabányán?

Tatabányán a tv pixelhiba javítás átlagos ára 5400 - 10200 Ft/db. A feladat megosztásakor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló specialisták számításba vehetnek - ezt követően megvitatásra kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Hol találok megbízható véleményeket?

Tatabányán a tv pixelhiba javítás szolgáltatáshoz már 12 véleményt kaptunk és értékeltünk. Minden magas minősítésű specialistáról elérhető már értékelés a platformunkon!

Gyakori kérdés

Hogyan találok tv szerelőt Tatabányán?

Ebben a pillanatban 9 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést TV PIXELHIBA JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz hívhatunk tv szerelőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált tv szerelőt hívnod akkor, ha a következőre van szükséged: tv pixelhiba javítás.

Népszerű kérdés

Milyen munkákhoz kérheted egy tv szerelő segítségét?

Egy jó tv szerelő a tv pixelhiba javítás mellett több egyéb feladattal is meg tud birkózni. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megkereshetjük.

Gyakori kérdés

Mire számíthatsz, amikor tv szerelőt hívsz?

Miután megbeszélitek a feladat részleteit és megegyeztek az árral kapcsolatban, beszéljétek meg a határidőket is! A munka befejeztével állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és hagyjatok értékelést egymásról!