Vezetékes telefon javítás: erre van szükséged Tatabányán és környékén?

Telefon Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj telefon szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 6 telefon szerelő közül! Korrekt vezetékes telefon javítás árak — 6600-12300 Ft/db. érelje fel a legjobb specialistákat Tatabányán! Először keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan csináld? Oszd meg velünk a megoldandó problémát és a Tatabányán közelében elérhető szakembereink máris felkeresnek árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

1 telefon szerelő most online

Szabolcs

Szabolcs

Еrdekel.

Gyula

Gyula

Sok tapasztalatom van

Krisztián

Krisztián

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a vezetékes telefon javítás Tatabányán?

6600 - 12300 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb telefon szerelők Tatabányán!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező telefon szerelőt!

Tisztelt Érdeklődő! Törött, hibás készüléke javítását még az adott napra vállaljuk oda-vissza szállítással! A javított készülékeket fertőtlenítve, becsomagolva szállítjuk vissza az Ön részére. Szupergyors javítások. Akkumulátor csere 30 perc.

Főbb szolgáltatásaink:, telefon mikrofon javítás, telefon hangszóró javítás, telefon adatmentés, telefon szoftver javítás, törött telefon kijelző javítás

  • Vezetékes telefon javítás

    6600 Ft

4 vélemény / értékelés 4.8

Ezt a kritikát tiszta lelkiismerettel írtam. Az olvasó értékeli mások idejét és erőfeszítéseit.

Kedves érdeklődő! Megfizethető tartozékokat, szolgáltatásokat és javítást kínálunk a telefonhoz. Hívjon ma. Széles választékunkban pénztárcájának és igényeinek megfelelőt találhat. Hívjon minket.

Munkáim:, telefon kamera javítás, iphone se akkumulátor csere, telefon töltő javítás, xiaomi kijelző javítás, telefon érintőképernyő javítás

    5100 Ft

7 vélemény / értékelés 4.5

Nagyon gyors és nagyon kompetens. Köszönöm szépen. Ajánlanám.

A megoldások embere vagyok. Samsung gyári akkumulátor csere ár: Samsung s4, s5, s6, s6 edge, telefon akku csere ára: 7000Ft- tól, Samsung s7, s7 edge, telefon akku csere ára: 12.000 Ft, Samsung j3, j5, j510, telefon akku csere ára: 7500Ft- tól

Munkáim:, telefon törött kijelző javítás, üvegkarc eltávolítás, iphone 8 akkumulátor csere, telefon üveg karc javítás, telefon töltő javítás

    5200 Ft

8 vélemény / értékelés 4.5

Hálás köszönet érte! Minden magas színvonalon történt, ajánlom.

Rendelj telefon szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy telefon szerelő vezetékes telefon javítás közben Tatabányán

Népszerű kérdés

Vezetékes telefon javítás: milyen árak vannak Tatabányán?

Tatabányán a vezetékes telefon javítás átlagos díja 6400 - 12000 Ft/db. A feladat létrehozásakor megszabhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló szakemberek figyelembe vehetnek - ezt követően egyeztethetésre kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan találhatok igazi értékeléseket?

Tatabányán a vezetékes telefon javítás szolgáltatáshoz már 8 visszajelzést kaptunk és értékeltünk. Az összes kiemelkedő minősítésű szakemberről megtalálható már vélemény a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok telefon szerelőt Tatabányán?

Jelenleg 6 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VEZETÉKES TELEFON JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetünk telefon szerelőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható telefon szerelőt megbíznod amennyiben a következőre van szükséged: vezetékes telefon javítás.

Gyakori kérdés

Mihez kértheted egy profi telefon szerelő segítségét?

Egy profi telefon szerelő a vezetékes telefon javítás mellett nagyon sok mindenhez ért. A szakterületén belül bátran kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Gyakori kérdés

Mire számíts, hogyha telefon szerelőt hívsz?

Azt követően, hogy egyeztetitek a munka részleteit és megegyeztek a munkadíjban, beszéljétek meg a határidőket is! A munka befejeztével állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és értékeljétek egymást!