Kutya külföldre szállítása autóval: erre van szükséged Tatabányán és környékén?

Szállítót találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj szállító szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 20 szállító közül! Korrekt kutya külföldre szállítása autóval árak — 2200-4200 Ft-tól. érelje fel a legjobb specialistákat Tatabányán! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan vágj bele? Mondd el nekünk a felmerülő problémát és a Tatabányán közelében található szakembereink máris megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

3 szállító most online

Tamas

Tamas

Szállítás 0-24

Zoltan

Zoltan

Sok tapasztalatom van

Roland

Roland

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a kutya külföldre szállítása autóval Tatabányán?

2200 - 4200 Ft

Átlagos árak 2023. február 17-től

A legjobb szállítók Tatabányán!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező szállítót!

István D.
István D. 3104 Salgótarján Online

Márkafüggetlen hangfal szerviz, több évtizedes tapasztalattal! Hangsugárzók, hangszórók javítását, felújítását 3 hetes határidővel tudjuk vállalni!

  • Kutya külföldre szállítása autóval

    4300 Ft

7 vélemény / értékelés 4.7

A megbeszéltek szerint jött. A javítást szakszerűen és minőségileg végezte el. A szakember tapasztalt és udvarias. Ajánlom őt.

Tamás M.
Tamás M. 3141 Salgótarján Online

Több, mint 20 éve foglalkozom hangszóró javítással. A munkám során rengteg féle márkával és a mögöttük rejlő megoldásokkal találkoztam.

    5800 Ft

6 vélemény / értékelés 4.8

Nagyszerű munkás! Azonnal azonosította a problémát és kijavította! Ajánlom!

Magán tévészerelő vagyok.  A következő márkák tévéit javítom: Samsung, LG, Panasonic, Sony, Sharp, Toshiba, Pioneer, Hitachi, Supra, Philips, Thomson, Grundig, Loewe, Bbk, Tcl, Mystery, Haier, Xiaomi.  Minden TV-modell otthoni javítása a kezelés napján, 1 indulás erejéig. Moszkvában és a moszkvai régióban 30 km-re az Mkad-tól bármely területen elhagyom. Több mint 10 éves munkám során nincs olyan modell, amellyel ne találkoztam volna.
Mátrix és a törött képernyő nem javítható. Fizetés munka után. A javítás költségét a felmérés után telefonon és levelezéssel lehet meghatározni, azonnal válaszolok. Az áremelkedés nem okozott váratlan meglepetést.  Közvetítők nélkül dolgozom! Az elvégzett munkára 3 évig adok becsületes garanciát. Bízom az alkatrészek megbízhatóságában és tartósságában, csak minőségi alkatrészek.  A város környékén dolgozom, és akár 30 km-t is elhagyok INGYENESEN.  Számomra nincs lehetetlen munka, és a kritikák megerősítik ezt. Ingyenes konzultáció és hívás a szolgáltatás áráról a szolgáltatás megvalósítása előtt. Hívjon most, és megpróbálom megoldani a problémáit. Eltávolítok minden hibát: Nem jelenik meg, nem kapcsol be, nincs hang, nincs jel, nem látja a készüléket, nem vált csatornát, villog a képernyő, a képernyő elhalványul, csökken a fényerő, a kép megduplázódik, villog, villog, a tápegység elromlott, nincs színes kép, nincs kép.
Ajándék - 35% kedvezmény. Írj nekem egy e-mailt a "Qjob" szóval, és kapsz kedvezményt! Nem számítok fel díjat: Konzultáció, becslés. Ellenőrzés, vizsgálat vagy diagnózis.

  • Több mint 1250 teljesített megrendelés;
  • Ingyenes konzultáció és költségszámítás;
  • A szerződés szerinti becsületes garancia az elvégzett munkára;
  • Minden kisebb javítás és a kezelés napján elvégzett munka;
  • Nincs előleg és a munka befejezése utáni extra díjak.

Szolgáltatásaimat lekérdezéssel lehet megtalálni: TV javítás lg. Javítás televíziók telemester. TV háttérvilágítás javítása. Smart TV javítás. TV képernyő javítása. Samsung televíziók javítása. TV tápegység javítása. TV alaplap javítása. TV-tuner javítása. TV képernyő javítása. Javítson televíziókat otthon olcsón. Javítás TV címek. TV javítása. A TV-tábla javítása. A TV nem kapcsol be. TV nincs kép. TV-javítás. TV otthon. A TV nem mutatja jól. A TV nem világít fényesen. A TV nem mutatja jól. TV Műhely. TV TV. Tévés újraindítások. A tévé lóg. A TV nem töltődik be. TV Varázsló.

    5900 Ft

10 vélemény / értékelés 5.0

Gyönyörű mester, egy csodálatos ember, már régóta kerestük a mestert, előtte jött egy másik mester, azt mondta, hogy a javítás drága és azt mondják, hogy egyszerűbb új tévét venni. Úgy döntöttünk, hogy ismét hívunk egy mestert és szerencsére nagy szerencsénk volt, a szakember azonnal tanácsot adott telefonon, meghatározta a hiba hozzávetőleges okait, felhívta a hozzávetőleges összköltséget, gyorsan megérkezett, gyorsan megtalálta a hiba okát, minden javítva 10-15 perc alatt elvégezte a javítást! Az örömöm határtalan volt! Nagyon szépen köszönöm! igazán profi a munkájában! Köszönöm szépen! Ajánlanám mindenkinek! Nagy hálával!

Zoltán R.
Zoltán R. 4246 Nyíregyháza Online
Az okos tévék javítási árait érdemes külön venni, mert itt nem csak a led hibák a népszerűek, hanem a szoftver hibák is. Általánosságban elmondható, hogy a smart szoftverrel 3-4 év használat után jelentkeznek problámák és használhatatlan lesz. Így érdekes lehet a szoftver hibák javítási árai is ami szintén 8.000 Ft – tól indul és a tv típusától függően elég változékony nagyságrendet mutat. Szoftver hibád van akkor is általában, ha bekapcsolás után újraindul a Samsung smart tévé. Ennek a javításnak az áráról is emailben célszerű érdeklődni, ha pontosan akarsz tudni, de kb. 8000Ft és 20.000 Ft között szokott lenni. ( csak irányár!!! )

    6900 Ft

7 vélemény / értékelés 4.9

Ez a szakember nagyon gyorsan és szakszerűen megoldotta a problémát és megjavította a TV-t! Mindenkinek, aki a TV javításával kapcsolatos problémával szembesül, ajánlom a mester szakembert. A javítás minőségileg, a lehető legrövidebb időn belül és felár nélkül történik.

Többen kérdezték, hogy betört kijelzőt lehet-e javítani, illetve mennyibe kerülne a javítás. A betört kijelző nem javítható!!! A kijelző cseréje többe kerülne, mintha venne egy új készüléket, tehát nem gazdaságos, ezért nem rendelünk. Természetesen, ha szerez egy másik készüléket, működő kijelzővel, akkor vállaljuk a cserét egyik készülékből a másikba.

    4200 Ft

10 vélemény / értékelés 4.7

Minden tökéletes volt. A technikus kivételesen jó benyomást keltett. Gyorsan, minőségileg, otthon.

Led csere és háttérvilágítás javítás áraink a következőek: ( egyes led sorok között jelentős különbségek vannak költségben, ezért tól – ig irányárakat adok meg ). Ha valamilyen márkás tévéről van szó pl: Lg vagy Samsung akkor valamivel magasabb az ár! Led tv javítás árak: 32″ led tv javítás ár kb. 8.000 Ft – 16.500 Ft között. 39″ ledes tévék szervizelése kb. 8.000 Ft – 19.500 Ft – ig. 40″ led tv szerelő költség kb. 8.000 Ft – 23.500 Ft. 42″ led televízió háttérvilágítás javítás kb. 8.000 Ft – 27.500 Ft között. 47″ mérettől nagy eltérések vannak. Érdemes emailben elküldeni a hibát és a model számot vagy behozni a tévét és akkor pontosan meg tudom mondani érdemes e javítani és mennyibe fog a led javítás kerülni.

    3000 Ft

4 vélemény / értékelés 4.9

Gyorsan és hatékonyan javítottak otthon, a szerződéses ár a ténylegesen elvégzett munkára nem változott. A munka összetett és veszélyes, más mesteremberek nem végeznek ilyen munkát otthon. Ezt az előadót lelkiismeretesnek és becsületesnek ajánlom.

Rendelj szállító szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy szállító kutya külföldre szállítása autóval közben Tatabányán

Kutya külföldre szállítása autóval: mennyibe kerül Tatabányán?

Tatabányán a kutya külföldre szállítása autóval átlagos díja 2200 - 4200 Ft. A feladat létrehozásakor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező specialisták számításba vehetnek - ezután pedig megvitatásra kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Szállítók - hogyan válasszunk Tatabányán?

Találd meg a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők értékeléseit - ezek segíthetnek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a jelentkező szakemberekkel egyeztetheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok szállítót Tatabányán?

Jelenleg 20 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést KUTYA KÜLFÖLDRE SZÁLLÍTÁSA AUTÓVAL szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatunk szállítót?

Megéri egy Qjob-on megtalálható szállítót megbíznod akkor, ha erre van szükséged: kutya külföldre szállítása autóval.

Gyakori kérdés

Milyen munkákhoz kérheted egy szállító segítségét?

Egy profi szállító a kutya külföldre szállítása autóval mellett nagyon sok mindenhez ért. A szakterületén belül kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Melyik szolgáltatások tartoznak ide: kutya külföldre szállítása autóval?

A kutya külföldre szállítása autóval és összes részfeladata bele eshet ebbe a kategóriába. Egy szállítót nyugodtan felkérhetsz egy ilyen munkára.