Hibrid kereskedelmi tér koncepciójának kidolgozása
Hozd létre a tökéletes hibrid kereskedelmi tér koncepcióját! Kérj szakértői konzultációt és árajánlatot most!
Ne keresgélj és telefonálgass!
Ismertesd röviden a feladatot, mi pedig elküldjük azt a megfelelő szakembereknek, akik ajánlatot fognak tenni rá
Mennyibe kerül?
Ismertesd röviden a feladatot, mi pedig elküldjük azt a megfelelő szakembereknek, akik ajánlatot fognak tenni rá
Árak megismeréseSzakemberek értékelésekkel
Beszélj a szakemberekkel, hasonlítsd össze az értékeléseiket és tapasztalukat, majd válaszd ki a számodra legmegfelelőbbet
Valódi értékelések
Mindez ingyen
Kérj árajánlatot szakemberektől
Ellenőrzött értékelések a Qjob szakemberekről
158 vélemény
frissítve 13 május 2026Kovács L.
Nagyon elégedett vagyok Tamással és a munkájával a Hibrid Térkonceptus projektben. Nagyon profi volt, részletesen megtervezte a térkoncepciót, és a kivitelezés során is minden flottul ment. A munka kb. két hétig tartott, és az ár 1,2 millió forint volt, ami szerintem teljesen megérte a minőséget. Mindenkinek ajánlom a csapatát!
Árajánlat kéréseGábor K.
Róbert és a csapata hihetetlen munkát végeztek a hibrid térkonceptus megvalósításánál. A projekt körülbelül 3 hétig tartott, és a költség 250.000 forint volt. Róbert nagyon profi volt, mindig elérhető volt, ha kérdéseink voltak, és a végső eredmény felülmúlta a várakozásainkat! Köszönjük a szuper munkát!
Árajánlat kéréseAnna J.
András fantasztikus munkát végzett a hibrid térkonceptussal. A projekt 10 napig tartott, és 300.000 forintba került. Nagyon elégedett vagyok a végeredménnyel, hiszen minden részletre figyelt. András valóban tudja, mit csinál, és örömmel dolgozott velünk. Mindenkinek ajánlom!
Árajánlat kéréseKatalin T.
Csaba a hibrid térkonceptus kialakításával foglalkozott, és egy szavunk sem lehetett a munkájára. Alig 2 hét alatt kész lett, és az ára 200.000 forint volt. Csaba rendkívül kreatív és ügyes, a végső eredmény igazán lenyűgöző lett. Még egyszer köszönöm neki!
Árajánlat kéréseZoltán P.
Ferenc elképesztő munkát végzett a hibrid térkonceptussal kapcsolatban. A projekt 4 hétig tartott, és 280.000 forintba került. Ferenc nagyon precíz, és fantasztikus ötletekkel állt elő a munka során. Nagyon elégedett vagyok a végeredménnyel, és szívesen ajánlom másoknak is!
Árajánlat kérésePéter M.
Bálint hihetetlen profizmussal látta el a hibrid térkonceptust. A projekt mindössze 1 hét alatt elkészült, és az ára 150.000 forint volt. Nagy öröm volt vele dolgozni, hiszen minden kérést figyelembe vett, és még annál is jobbat alkotott, mint amire számítottam!
Árajánlat kéréseNézd meg, mások mit rendelnek a Qjob-on
Hibrid Térkonceptus kialakítása
Üdvözlöm! Olyan szakértőt keresek, aki segítene egy innovatív hibrid térkonceptus kidolgozásában Budapesten. A feladatom az, hogy egy modern, funkcionális és esztétikus tértervet készítsen, amely ötvözi a hagyományos és a digitális elemeket. Elvárásom, hogy legyen tapasztalata hasonló projektekben, jó kommunikációs készsége és kreatív szemlélete. A munkát személyesen kell elvégezni a helyszínen, pontosan az egyeztetett időpontban, a helyszín Budapest belvárosa. Kérem, mutassa be referenciáit és árkalkulációját, mert várom, hogy közösen megvalósítsuk ezt a különleges koncepciót.
Hibrid Térkonceptus kialakítása
Szia! Szükségem lenne egy szakemberre, aki segít nekem egy hibrid térkonceptus kidolgozásában. Az elképzelésem az, hogy egy olyan teret szeretnék kialakítani, amely integrálja a fizikai és digitális elemeket. Azt szeretném, ha a szakember képes lenne különböző technológiákat alkalmazni az interaktív terek megvalósításához. Fontos lenne, hogy rendelkezz tapasztalatokkal a térbeli tervezés és a digitális innováció terén. A projekt online is zajlik, tehát bárhol dolgozhatsz, amíg van internetkapcsolatod.
Innovatív hibrid terek tervezése
Helló! Olyan szakember segítségét keresem, aki innovatív hibrid térkonceptusokat tud tervezni. Az elképzelésem az, hogy egy térben egyesítsük a valóságos és virtuális élményeket. Kérlek, ha van tapasztalatod AR vagy VR technológiák terén, és tudod, hogyan lehet ezeket integrálni a hagyományos térbe, jelezd! A munka online zajlik, így szabadon választhatod meg a munkakörnyezeted.
Funkcionális hibrid térkoncepció kidolgozása
Kedves Szakember! Olyan tervezőt keresek, aki tapasztalattal rendelkezik hibrid terek kialakításában. A feladat az lenne, hogy segíts megtalálni a leghatékonyabb módját a fizikai és digitális tér integrálásának. Szükségem lenne egy részletes tervre, amely tartalmazza a szükséges technológiai megoldásokat, valamint a felhasználói élményt. A munka online végezhető, így bármilyen helyszínről dolgozhatsz.
Hibrid térélmény fejlesztés
Szia! Szeretnék egy specialistát találni, aki segítene a hibrid térélmény fejlesztésében. A célom az, hogy egy olyan élményt hozzak létre, amely összehozza a digitális és a fizikai világot. Olyan valakire van szükségem, aki képes kreatívan gondolkodni és tapasztalatokkal rendelkezik az interaktív terek tervezésében. A munka online zajlik, így bárhonnan dolgozhatsz, ahol van internet.
Hibrid térkoncepció implementálása
Helló! Olyan expertet keresek, aki tapasztalt a hibrid térkoncepciók bevezetésében. A feladat az, hogy segíts egy olyan tér létrehozásában, amely ötvözi a digitális technológiákat és a fizikai környezetet. Kérlek, ha van tapasztalatod a különböző technológiák integrálásában, és jó ötleteid vannak, ne habozz jelentkezni! A munka online történik, így szabadon választhatod meg a helyszínt.
Hibrid Térkonceptus
A Hibrid Térkonceptus akkor hasznos, ha egy helyiségnek egyszerre több feladatot kell ellátnia, és ezt egy önálló tervező távolról is össze tudja fogni. Ilyen munka lehet, amikor a tér részben bemutatóhely, részben fogadózóna, részben nyugodt egyeztetési pont, vagy egyszerre szolgál eladásra és márkaépítésre. A magán megrendelő ilyenkor nem kivitelező csapatot keres első lépésben, hanem olyan szakembert, aki képes rendet tenni a funkciók között, és világos tervet ad arról, mi hova kerüljön, mi legyen hangsúlyos, és mit kell inkább visszafogni.
Én azt látom, hogy a legtöbb ilyen tér nem azért gyenge, mert kevés pénz jut rá, hanem azért, mert túl sok szerepet próbál egyszerre felvenni. A megbízó szeretne elegáns képet, kényelmes használatot, jó forgalmat, erős első benyomást és rugalmas elrendezést. Ezek együtt nem lehetetlenek. De csak akkor állnak össze, ha valaki kívülről, nyugodtan végiggondolja az egészet. A Qjob.hu oldalon ezért sokan közvetlenül független tervezőt keresnek, mert gyorsabb az egyeztetés, könnyebb a feladat pontosítása, és a folyamat is jobban átlátható.
Egy többfunkciós kereskedelmi tér nem attól lesz jó, hogy mindenből ad egy keveset. Attól lesz jó, hogy tudja, mikor melyik funkciónak kell előtérbe kerülnie. Szerintem ez a legfontosabb alapelv. Előbb a működés. Utána a látvány. Ha ez a sorrend felborul, a kész tér hamar zavaróvá válik.
Hibrid tér zónái
A hibrid tér tervezésénél az egyik első kérdés az, hogy milyen zónákra van tényleg szükség. Nem papíron, hanem a valódi használat szerint. Kell e belépési pont, ahol a látogató rögtön érti a hely logikáját. Kell e kiemelt bemutatófelület. Kell e olyan rész, ahol le lehet ülni és nyugodtan beszélni. Kell e tárolás, ami nem látszik, mégis kéznél van. A jó terv ezekre gyors választ ad.
Tapasztalatom szerint a megrendelők gyakran túl sok mindent akarnak a fő látómezőbe tenni. Ettől a tér sűrű lesz, és már az első pillanatban elfárad a szem. Pedig a vegyes használatú tér lényege nem az, hogy minden egyszerre történjen. Inkább az, hogy a különböző helyzetek egymást ne zavarják. Egy csendesebb egyeztetés ne nyomja el a bemutatási részt. A fogadótér ne vegye el a hangsúlyt a fő termékről. A pihenőpont ne akadályozza a mozgást.
Volt olyan eset, amikor egy ügyfél egyetlen helyiségben akart mintafalat, tárgyalóasztalt, bárpult jellegű fogadórészt és nyitott bemutatózónát. Külön külön mindegyik érthető kérés volt. Együtt viszont nem maradt szabad felület és nem maradt ritmusa a térnek. A megoldás végül nem az lett, hogy még több elemet tettek bele, hanem az, hogy kijelöltek egy elsődleges és két másodlagos funkciót. Ettől rögtön levegősebb lett az egész terv.
A Hibrid Térkonceptus ezért mindig döntésekről szól. Mi kapjon fő helyet. Mi maradjon háttérben. Mi legyen mozgatható. Mi legyen állandó. Egy jó belsőépítész ezt nem szép mondatokkal intézi el, hanem konkrét elrendezéssel. És ez az a pont, ahol a távoli tervezés is nagyon jól működhet, ha pontos méretek és jó fotók állnak rendelkezésre.
Online tervezés és anyagátadás
Az online munka menete általában egyszerűbb, mint sokan gondolják. A megbízó elküldi a helyiség adatait, fotóit, méreteit és azt a rövid leírást, hogy mire kell a tér. Ezután a tervező készít egy briefet vagy kérdéssort. Majd jön egy első irány, amelyben látszik a hangulat, a fő zónák rendje és a vizuális súlypont. Ha ez jó, indulhat a részletesebb kidolgozás.
Itt különösen fontos a világos kommunikáció. Nem kell hosszú levelezés. De kell egyértelmű feladat. Mi a cél. Mi fér bele a csomagba. Mikor érkezik az első változat. Hány módosítási kör van. Milyen formában jön a végeredmény. Én azt látom, hogy ahol ez tisztázva van, ott a távoli együttműködés gyors és nyugodt. Ahol nincs, ott apró félreértésekből nagy csúszás lesz.
A kész anyag lehet hangulati tábla, zónarajz, berendezési javaslat, anyaglista, világítási irány vagy részletesebb látványterv. A magán ügyfélnek azt érdemes előre átgondolnia, mire akarja használni a végeredményt. Csak döntéshez kell. További ajánlatkéréshez kell. Vagy már a megvalósítást akarja előkészíteni. Ugyanaz a projekt teljesen más mélységű anyagot kér attól függően, milyen következő lépés várható.
Sokan ott hibáznak, hogy túl általánosan fogalmaznak. Azt írják, hogy modern, elegáns és különleges tér kell. De ebből még nem derül ki semmi. Szerintem sokkal hasznosabb azt leírni, hogy a látogató mit csináljon először, mennyi ideig maradjon, hova üljön le, és mi legyen az a pont, amit biztosan észrevesz. Innen már lehet valódi döntéseket hozni.
Hibrid Térkonceptus árak
Az ár főleg attól függ, hogy a megbízó mennyire részletes munkát kér. Egy alap iránykeresés olcsóbb, mert ott még a fő szerkezet készül. Egy kidolgozott többfunkciós térterv drágább, mert több idő megy el a finomhangolásra, a zónák összehangolására és a javításokra. Tapasztalatom szerint a túl olcsó munka ezen a területen gyakran gyengébb minőséget jelent. Nem azért, mert minden drágább tervező automatikusan jobb. Hanem azért, mert a valóban használható koncepcióhoz idő kell.
Az alábbi díjak tipikus online árak, amikor egy független szakember dolgozik a feladaton. Ezek irányadó összegek. A végső ár függ a helyiség összetettségétől, a kért anyagoktól és attól is, hogy hány kör javítás várható.
| Szolgáltatás | Terjedelem | Ár HUF |
|---|---|---|
| Első konzultáció | igényfelmérés és rövid irány | 12.000 - 18.000 |
| Hangulati tábla | szín, anyag, arány | 24.000 - 38.000 |
| Zónázási javaslat | egy helyiség funkciós rendje | 35.000 - 60.000 |
| Elrendezési terv | részletesebb bútor és útvonal rend | 55.000 - 95.000 |
| 3D látvány | egy nézet | 32.000 - 58.000 |
| Komplex térkoncepció | több zóna és több nézet | 120.000 - 240.000 |
| Anyag és bútorlista | válogatott javaslatok | 28.000 - 52.000 |
| Világítási irány | kiemelés és hangulat | 26.000 - 48.000 |
| További javítás | egy extra módosítási kör | 14.000 - 26.000 |
Ha valaki teljes Hibrid Térkonceptus csomagot kér, ahol a látvány, a funkció és az átadási anyag is rendezett, akkor a teljes díj gyakran 150.000 - 320.000 között mozog. Elsőre ez soknak tűnhet. De ha a tér rossz döntések miatt később újraszervezésre szorul, a korrekció ára ennél könnyen magasabb lehet. Én ezért úgy gondolom, hogy a reális tervezési díj sokszor nem plusz teher, hanem védelem a felesleges kiadások ellen.
Hibrid Térkonceptus szakember választása
A megfelelő szakember kiválasztásánál nem elég azt nézni, hogy tetszik e a portfólió. Azt is nézni kell, hogy a korábbi munkákon látszik e a rendszerszintű gondolkodás. Érthető e, hol a fókusz. Látható e, hogyan oldja meg a forgalmat, a súlypontokat és a különböző helyzeteket. Egy jó lakberendező vagy belsőépítész nem csak szépet mutat. Hanem azt is, hogy érti a használatot.
Fontos kérdés az is, hogyan kommunikál. Egy távoli projektben a pontosság majdnem olyan lényeges, mint a szakmai ízlés. Ha az első üzenetek kuszák, ha a válaszok túl rövidek vagy homályosak, az később sem lesz könnyebb. Szerintem itt sok megbízó túl későn kapcsol. Már kiválasztotta a tervezőt, kifizette az első részt, és csak utána veszi észre, hogy nehéz vele tisztázni az apró részleteket.
A szabadúszó szakember mellett az szól, hogy a megbízó általában közvetlenül vele beszél, nem több ember között oszlik szét a feladat. Ez gyorsítja a döntést. De ettől még tiszta keretek kellenek. Legyen egyértelmű, mi az átadás formája, mennyi a határidő, mit tartalmaz az ár, és mi számít új feladatnak. Ha ezek az elején rendben vannak, a folyamat jóval nyugodtabb lesz.
Hibrid tér problémák és elvárások
A leggyakoribb gond az, hogy a megrendelő egyszerre akar reprezentatív, kényelmes, rugalmas és feltűnő teret, de nem akar kompromisszumot kötni. Márpedig egy vegyes használatú tér mindig kompromisszumokból épül. A kérdés csak az, hogy ez tudatos legyen vagy véletlenszerű. Ha minden felület kiabál, semmi nem marad emlékezetes. Ha minden mozgatható, a tér bizonytalan lesz. Ha minden túl állandó, a használat merevvé válik.
Én azt látom, hogy a jó minőség ott kezdődik, ahol a megbízó elfogadja, hogy valamit el kell engedni. Nem fér be minden ötlet. Nem kell minden anyag. Nem kell minden falra történet. Sokan ott hibáznak, hogy képek alapján választanak elemeket, és nem a tér egészét nézik. Egy külön szép bútor, lámpa vagy burkolat önmagában még nem jelent jó koncepciót. A kérdés mindig az, hogyan dolgoznak együtt.
Volt olyan ügyfél, aki elsőre azt mondta, hogy csak egy gyors vázlatot szeretne. A beszélgetés közben viszont kiderült, hogy valójában teljes útmutatást vár anyagokkal, berendezéssel és javításokkal együtt. Itt nem rossz szándék volt, csak pontatlan elvárás. De az ilyen helyzet könnyen feszültséget okoz. Emiatt szerintem a projekt elején kimondott keretek sokkal fontosabbak, mint a hangzatos ígéretek.
A Hibrid Térkonceptus akkor ad valódi értéket, ha a kész terv nem csak mutatós, hanem dönthető és használható is. A magán megrendelőnek végül ez számít. Legyen világos, mi hova kerül, mi miért fontos, és hogyan lehet a teret úgy működtetni, hogy több szerepet is ellásson anélkül, hogy szétesne. Ha ez megvan, akkor a távoli tervezés teljesen reális és sokszor kifejezetten hatékony megoldás.
Lásd még
- Iroda tervezés
- Ergonomikus Iroda
- Konyha és lounge
- Irodai akusztika
- Irodai dekoráció
- Iroda tervezés
- Iroda tervezés startupoknak
- Ruházati bolt dizájn
- Szupermarket Projekt
- Termék- és márkatervezés
- Kereskedelmi Pavilon
- Egyedi Showroom Koncepció
- Vásárlói pszichológia
- Ékszerüzlet tervezés
- Minimarkt tervezés
- Borbolt tervezés
- Webáruház tervezés
- Kényelmes Kávézó
- Bártervezés
- Lounge zóna tervezés
- Szállodai dekoráció
- Bárkoncepció Szállodában
- Utcai étkezés
- Gyógyszertári belsőépítészet
- Belsőépítészet laboratórium
- Iskolai könyvtárdesign
- Edzőterem tervezés
- Stúdió tervezés
- Antikávézó Tervezés
- Modern mozi fejlesztés
Szolgáltatási katalógus
- Belsőépítészeti fejlesztés
- Zónázási Tervek
- Lakótér Tervezés
- Kereskedelmi terek tervezése
- Dokumentáció fejlesztés
- Dekoráció, anyagok
- 3D Belsőtervezés
- Bútor- és beépített megoldások
- Világítás tervezés
- Projektfelügyelet
- Homlokzat vizualizáció
- Területfejlesztés
- Bejárati tervezés
- Kerítések tervezése
- Kültéri világítás
- Uszoda tervezés
- Utca bútorok tervezése
- Üzleti Homlokzatok
- Burkolat anyagok választása
- Kiállítási tervezés
- Iroda tervezés
- Mobilház fejlesztés
- Éttermek tervezése
- Szállás tervezés
- SPA tervezés
- Okos otthonok
Azért vagyunk, hogy segítsünk!
Amit ma megtehetsz, ne halaszd holnapra! Elérhetőek vagyunk éjjel-nappal. Hívj minket most!
06 (1) 490 0436






