Készítsd el vonzó reklámfelületeidet velünk!
Fedezd fel a legjobb reklámgrafikai szakembereket, akik lenyűgöző, cserélhető hirdetőtáblákat terveznek! Kérj árajánlatot még ma!
Ne keresgélj és telefonálgass!
Ismertesd röviden a feladatot, mi pedig elküldjük azt a megfelelő szakembereknek, akik ajánlatot fognak tenni rá
Mennyibe kerül?
Ismertesd röviden a feladatot, mi pedig elküldjük azt a megfelelő szakembereknek, akik ajánlatot fognak tenni rá
Árak megismeréseSzakemberek értékelésekkel
Beszélj a szakemberekkel, hasonlítsd össze az értékeléseiket és tapasztalukat, majd válaszd ki a számodra legmegfelelőbbet
Valódi értékelések
Mindez ingyen
Kérj árajánlatot szakemberektől
Ellenőrzött értékelések a Qjob szakemberekről
395 vélemény
frissítve 16 május 2026Ádám K.
Nagyon elégedett vagyok Bálint szakemberével, aki gyorsan és hatékonyan telepített hordozható táblákat az irodám előtt. A munka mindössze két órát vett igénybe, és az ár 25 000 forint volt, ami teljesen megérte a minőséget. Különösen tetszett, hogy minden részletet figyelembe vett, és a kommunikáció is nagyon gördülékeny volt. Bátran ajánlom mindenkinek!
Árajánlat kéréseAnna K.
Nagyon elégedett vagyok Lajos munkájával! Hordozható táblák beszerzésére kértem tőle segítséget, és a folyamat gyorsan, körülbelül 3 nap alatt zajlott le. Minden kérdésemre részletesen válaszolt és a vételár is kedvező volt, mindössze 45.000 forint. Kiváló szakember!
Árajánlat kéréseBéla T.
Róbert fantasztikus munkát végzett! Hordozható táblákhoz kapcsolódó feladatom volt, és ő minden részletre figyelt. A munka mindössze 2 napot vett igénybe, és az ár is baráti, 50.000 forint volt. Csak ajánlani tudom!
Árajánlat kéréseJudit M.
Zoltán, a szakember, akit megkerestem a hordozható táblák ügyében, lenyűgözött a tudásával és a gyorsaságával. A munka 4 nap alatt elkészült, és a költség mindössze 40.000 forint volt. Nagyon elégedett vagyok, csak ajánlani tudom!
Árajánlat kérésePéter G.
Bence nagyon segítőkész volt a hordozható táblák kiválasztásában. Mindenre kiterjedő tanácsokat kaptam tőle, és a munka mindössze 3 napig tartott. Az ár 47.000 forint volt, amivel maximálisan elégedett vagyok. Kiváló szakember!
Árajánlat kéréseKatalin V.
Norbert munkája példaértékű volt! Hordozható táblák beszerzésével kerestem fel, és nagyon gyorsan, 2 nap alatt megoldotta a feladatot. A költség 42.000 forint volt, ami teljesen megfelelő volt a szolgáltatás színvonalához képest. Nagyon ajánlom!
Árajánlat kéréseNézd meg, mások mit rendelnek a Qjob-on
Hordozható reklámtábla ötlet és látványterv
Készíts vonzó reklámfelületet hordozható táblára. Elég, ha hozol több ötletet látványtervvel, és választ adsz a célra: esemény, akció vagy ajánlat. Legyenek tiszta, olvasható szövegek és jó színek. Akkor indul a munka, ha megkapod az alapadatokat és a határidőt.
Hordozható táblák telepítése és beállítása
Sziasztok! Olyan szakembert keresek, aki képes megfelelően telepíteni és beállítani hordozható táblákat Budapesten. A feladatom az, hogy a táblákat könnyen hordozható módon szereljem össze, biztosítsam a stabil rögzítést, és azokat a helyszínre szállítva gyorsan és hatékonyan állítsam be. Elvárásom, hogy tapasztalattal rendelkezz a hasonló eszközök telepítésében, ismerd a különböző típusú hordozható táblák technikai sajátosságait, és legyen jó szerelői gyakorlatod. A munka során pontosan, precízen kell eljárni, és a feladatot Budapest területén, a megadott helyszínen kell elvégezni, a megrendelő kérésének megfelelően.
Hordozható táblák tervezése
Szia! Hordozható táblákat szeretnék tervezni az eseményeimhez. A feladatod az lesz, hogy készíts egy modern, esztétikus dizájnt, ami könnyen hordozható és jól olvasható. Fontos, hogy a táblák mérete 60x90 cm legyen, és az anyaguk könnyű, de tartós legyen. Az elkészült terveket digitális formában várom, hogy könnyen tudjam printelni őket. Kérlek, adj ajánlatot, ha van tapasztalatod hasonló projektekben. Köszönöm!
Hordozható táblák gyártása
Helló! Szeretnék rendelni hordozható táblákat, amiket az utcai rendezvényeimen fogok használni. A tábláknak könnyen mozgathatónak kell lenniük, ezért fontos, hogy ne legyenek túl nehezek. Az anyag kiválasztásában kérlek, használj UVálló, időjárásálló anyagokat. Várnám, ha meg tudnád mondani, mennyi idő alatt tudod legyártani őket, és milyen áron. Kérlek, válaszolj, ha érdekel a feladat!
Hordozható táblák festése
Üdv! Hordozható táblákat szeretnék festetni, amiket később különböző rendezvényeken fogok használni. A feladat az lenne, hogy színes és figyelemfelkeltő grafikákat készíts, amik jól láthatóak lesznek távolról is. A tábla felülete sima és előkészített, így csak a festésre kell fókuszálnod. Kérlek, jelezd, ha van tapasztalatod festés terén, és milyen időkeretben tudnád elvégezni a munkát.
Hordozható táblák fejlesztése
A hordozható táblák akkor működnek jól, ha könnyen mozgathatók, gyorsan felállíthatók, és a rajtuk lévő üzenet néhány másodperc alatt olvasható. Ez a munka általában nem gyártással indul, hanem tervezéssel. A megbízó azt szeretné, hogy a kész tábla ne csak jól nézzen ki, hanem valóban használható legyen különböző helyzetekben. A hordozható táblák fejlesztése ezért nem puszta látványterv. Inkább egy olyan tervezési feladat, ahol figyelni kell a méretre, a szerkezet cserélhetőségére, az anyagleadás formájára és arra is, hogy a felület messziről is tiszta maradjon.
Én azt látom, hogy a legtöbb magánügyfél nem bonyolult megoldást keres, hanem világos folyamatot. Tudni akarja, mit kell elküldeni, mikorra lesz kész a terv, hány javítás fér bele, és milyen fájlokat kap a végén. Itt a Qjob.hu felületén jellemzően olyan szabadúszó szakembert keresnek, aki online egyeztet, érthetően kérdez, és nem tolja át a döntéseket az ügyfélre. Ez különösen fontos akkor, ha a tábla promócióhoz, eseményhez, ideiglenes üzleti használathoz vagy több alkalommal mozgatható megjelenéshez készül.
Hordozható reklámtáblák használata
A hordozható reklámtáblák legnagyobb előnye az, hogy nem kötődnek egyetlen fix ponthoz. De ettől még a tervezésük nem lehet esetleges. A felület sokszor kisebb, mint amit az ügyfél elsőre elképzel. Emiatt rövidebb szöveg kell, nagyobb betű, erősebb cím, és kevesebb apró részlet. Tapasztalatom szerint ott romlik el a legtöbb terv, amikor valaki ugyanazt az anyagot akarja rátenni egy hordozható táblára, amit korábban egy szórólapra vagy közösségi felületre használt. Az nem ugyanaz a helyzet.
Egy privát megrendelőnek általában az számít, hogy a kész megjelenés rendezett legyen, gyorsan elkészüljön, és a szabadúszó ne kérjen feleslegesen sok kört. Ha a tábla kültéri és beltéri helyzetben is használható, akkor más arányokra van szükség. Ha összecsukható állványhoz készül, másképp kell hagyni a margókat. Ha cserélhető betét kerül bele, akkor megint más szabályok jönnek. A jó online tervezés lényege az, hogy ezek már a munka elején kiderüljenek.
Hordozható táblák ára
A hordozható táblák fejlesztése árban nagyon eltérő lehet, mert nem mindegy, hogy egy egyszerű egyoldalas tervről van szó, vagy több változatról, több méretről, cserélhető tartalomról és nyomdai előkészítésről. Szerintem a túl olcsó munka ezen a területen gyakran gyengébb minőséget jelent. Nem azért, mert minden kedvező ár rossz, hanem mert az irreálisan alacsony díj sokszor kevés egyeztetést, átgondolatlan tördelést vagy hiányos fájlátadást takar.
Az alábbi összegek inkább reális online munkadíjak magánügyfél számára. Ezek a díjak általában a tervezést jelentik, nem a fizikai gyártást.
| Feladat | Terjedelem | Ár |
|---|---|---|
| Egyszerű hordozható tábla terv | 1 változat | 12.000 - 22.000 |
| Megállító tábla grafika | egyoldalas | 14.000 - 24.000 |
| Kétoldalas hordozható tábla | 2 oldal | 18.000 - 32.000 |
| Cserélhető betétes megoldás terve | alap sablon | 20.000 - 36.000 |
| Rendezvényre szánt hordozható tábla | 1 méret | 16.000 - 28.000 |
| Több méretre igazított változat | 2-3 méret | 24.000 - 42.000 |
| Nyomdai előkészítés ellenőrzéssel | kész anyag | 10.000 - 18.000 |
| Sürgős kivitel egy napon belül | feláras munka | 8.000 - 15.000 |
| Arculathoz igazított komplett terv | több elem | 28.000 - 55.000 |
Ha az ügyfél már hoz kész szöveget, pontos méretet és meglévő arculati elemeket, az ár többnyire alacsonyabb marad. Ha viszont a szabadúszó szakembernek kell segíteni a tartalom rövidítésében, a fő üzenet kiválasztásában és több elrendezés kipróbálásában, akkor a díj érthetően emelkedik.
Hordozható táblák tervezési folyamata
A távoli együttműködés akkor kényelmes, ha a folyamat rövid és követhető. Általában az első lépés egy rövid leírás. Ebben az ügyfél elküldi, mire kell a tábla, mekkora legyen, hol használja, és milyen információt kell mindenképp rajta hagyni. Ez után a tervező visszakérdez. Például arra, hogy milyen távolságból kell olvashatónak lennie, lesz-e rajta ár, logó, akciós szöveg, nyitvatartás vagy irányjelzés.
A következő szakaszban készül egy első változat. Ezt általában képernyőn nézi meg a megrendelő, tehát fontos, hogy a szakember elmagyarázza, mi fog a valós méretben másképp hatni. Sokan ott hibáznak, hogy a monitoron jónak tűnő apró részleteket erőltetik. Később derül ki, hogy távolabbról ez már nem olvasható. Ezért jó, ha a szabadúszó nem csak kirajzol valamit, hanem szakmai szempontból meg is indokolja a döntéseit.
Ezután jönnek a javítások. Normális esetben egy vagy két kör elég. Majd átadásra kerül a végleges anyag. Itt érdemes előre tisztázni, milyen fájlformátumot kap a megrendelő. Sok vitát meg lehet spórolni azzal, ha már az elején kimondják, hogy szerkeszthető fájl is kell-e, vagy elég a nyomdakész és az előnézeti változat.
Hordozható táblák szakember választása
A hordozható táblák fejlesztése során nem feltétlenül a legolcsóbb ajánlat a legjobb. Én azt látom, hogy a jó választás inkább azon múlik, mennyire pontosan kérdez a szakember, és mennyire érti a felhasználási helyzetet. Egy ügyfélnek sokat segít, ha a portfólióban nem csak szép képek vannak, hanem látszik, hogy a tervező ért a táblák olvashatóságához, az arányokhoz és a nyomdai leadáshoz is.
Érdemes figyelni arra, hogyan kommunikál. Röviden válaszol-e, tartja-e a határidőt, leírja-e, mit tartalmaz az ár. Ha valaki már az elején ködösen fogalmaz, abból később többnyire több kör, több félreértés és több idegeskedés lesz. A megbízó szempontjából az is fontos, hogy az online egyeztetés rendezett legyen. Legyen egyértelmű, hol megy az anyagküldés, hogyan történik a visszajelzés, és meddig kérhető módosítás.
Volt olyan eset, amikor egy ügyfél először csak egy gyors tervet akart egy hordozható táblához. Aztán kiderült, hogy ugyanazt a megjelenést több méretre és több alkalomra is használná. Az első tervező ezt nem kérdezte meg, így a kész anyag végül csak egy helyzetben működött. A második szabadúszó már az elején tisztázta a használati módot, ezért kevesebb javítással lett jobb eredmény. Ez tipikus példa arra, hogy nem a látvány az egyetlen kérdés.
Hordozható táblák gyakori hibái
Sokan ott hibáznak, hogy túl sok mindent akarnak rátenni a táblára. Pedig a hordozható reklámeszköznek nem az a feladata, hogy mindent elmondjon. Inkább az, hogy megállítson, irányt mutasson, vagy egyetlen ajánlatot hangsúlyozzon. Ha túl sok a szöveg, kicsik a betűk, és egymással versenyez a cím, az ár, a logó meg a kép, a tábla ereje egyszerűen eltűnik.
Gyakori gond az is, hogy az ügyfél nem dönt időben a tartalomról. Ettől elcsúszik a határidő, szaporodnak a körök, és nő az ár. Máskor az okoz problémát, hogy nincs pontos méret vagy nincs információ arról, milyen szerkezetbe kerül a grafika. Ilyenkor a terv lehet szép, csak éppen nem illeszkedik a valós eszközhöz. Tapasztalatom szerint az is hiba, ha valaki a nagyon olcsó megoldást választja úgy, hogy közben gyors, látványos és nyomdakész eredményt vár. Ez a három dolog ritkán jár együtt.
Amin még sok múlik, az a minőségérzet. Egy egyszerű hordozható tábla is lehet rendezett és hiteles. Nem kell túlterhelni. Nem kell minden szabad helyet kitölteni. És nem kell olyan látványt erőltetni, ami inkább képernyőre való. A jó terv ezen a felületen többnyire fegyelmezett. Rövid. Jól olvasható. És pontosan tudja, mit akar mondani.
Hordozható táblák és átadott eredmény
A megrendelő számára a valódi kérdés nem az, hogy hány rétegből áll a fájl, hanem az, hogy a végén mire lesz használható az anyag. Ezért fontos előre megbeszélni, hogy a kész munka tartalmaz-e nyomdakész állományt, képernyős jóváhagyási képet, szerkeszthető változatot vagy több méretre bontott csomagot. Ha a tábla tartalma később gyakran cserélődik, akkor ez már nem egyszeri terv, hanem sablon jellegű megoldás. Ezt jobb időben kimondani.
És de a határidő sem mellékes. Egy online szolgáltatásnál sok ügyfél azért keres magánszemély tervezőt, mert gyorsabban akar haladni, mint egy nagyobb céges folyamatban. Ez működhet is, ha a brief világos, a visszajelzés gyors, és a szakember reálisan vállal. Szerintem a jó eredményhez itt nem hosszú bemutató kell, hanem tiszta egyeztetés, értelmes ár és olyan végleges anyag, amit tényleg használni lehet.
Lásd még
- Hirdetési állványok fejlesztése
- Információs táblák
- Reklámplakát fejlesztés
- Mobil roll-up tervek
- Rendezvény pop-upok
- Hordozható táblák tervezése
- Tartalomtervezés
- Kerekes plakát
- Hordozható táblák
- Éjszakai fényreklám
- Érintő LED-reklám
- Út menti reklám
- Reklámtervezés pályaudvarokhoz
- Utcai plakátok tervezése
- Reklámeszközök készítése
- Vandalizmusálló Stender
- Időjárásálló reklámok
- Reklámfejlesztés
- Fesztivál tervezés
- Reklámsátrak tervezése
- Dinamikus reklámtervezés
- Reklámstand tervezés
- NFC Tervezés
- Kompozit reklámállványok
- Rövid Reklámterv
- Öntapadó táblák tervezése
- Hajtható tervezés
- Ingyenes tanácsadás
- Műszaki tervek készítése
- Összeszerelési sémák
Szolgáltatási katalógus
- Külső reklám megoldások
- Reklámtervezés
- Boltkiállítás
- Logók és Homlokzatok
- Térbeli Logók
- Neonpanelek
- Márkázott szállítmány
- Reklámfejlesztés
- Eladóhelyek létrehozása
- Utcai plakátterv
- Képernyőfejlesztés
- Recepció branding
- Kerítések tervezése
- Utcai táblák tervezése
- Reklámfotózónák kialakítása
- Reklámtervezés
- Fénybetűk, logók
- Egyedi Reklámok
Azért vagyunk, hogy segítsünk!
Amit ma megtehetsz, ne halaszd holnapra! Elérhetőek vagyunk éjjel-nappal. Hívj minket most!
06 (1) 490 0436






