Bejárati ajtó felújítás Veszprém területén. Kiváló minőség, megfizethető árak!

Ajtószerelőmost könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj bejárati ajtófelújító szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Veszprém-i bejárati ajtó felújítás: 27 szakember áll rendelkezésre. Minőségi munka, garanciával. Kérjen ingyenes árajánlatot most! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és még nem tudod, hogyan hogyan kezdj bele? Oszd meg velünk a felmerülő feladatot és a Veszprémben közelében található szakembereink rögtön felkeresnek árajánlataikkal, hogy rögvest megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

4 bejárati ajtófelújító most online

Gyula

Gyula

Érdekel.

Laszló

Laszló

Sok tapasztalatom van

Janos

Janos

Ma is elvállalom.

Mennyibe kerül a bejárati ajtó felújítás Veszprémben?

24600 - 46100 Ft/db

A legjobb bejárati ajtófelújítóok Veszprémben!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező bejárati ajtófelújítót!

Beltéri ajtócsere gyorsan és egyszerűen. Precíz és gyors munkavégzés minden...

  • Bejárati ajtó felújítás

    3000 Ft

2 vélemény / értékelés 4.8

Rendeltünk tőlük bútorlapot, a rendelésnél kiszámoltak egy összeget (ami nagyon jól hangzott), és annyit mondtak, hogy egy picit változhat. Gondoltuk a pici pár ezret jelent...aha...pár tízezret jelentett pluszba! Írásban nem adtak semmit, pont azért, hogy ne is tudjunk reklamálni. Elég kellemetlen, amikor felhívnak, hogy le van vágva a lap, lehet érte menni, de majdnem a duplájába kerül. És még csak fel sem hívnak előtte, hogy számítsunk többletköltségre..

Műanyag és Fa ablakok, ajtók, bejárati ajtók. Kérje online ajánlatunkat még MA!

    3200 Ft

6 vélemény / értékelés 4.9

2 munkalap összemarás nem sikerült. A méret 4cm-el hosszabb lett (pedig rá is kérdeztem, de meggyőztek hogy ezt így kell számolni), begyűjtött jó pár sérülést a vadiúj lap (ezért nem vittem vissza korrekcióra), keksz nem került az élekre, így az illesztés nagyon nehéz volt és kicsit sorjás lett az egyik látható felület.

Gyors és korrekt munka, profi szerelő csapattal. Ajtócsere rövid határidővel, garanciával. Minőségi ajtók nagy választéka beltérre, szakértői szerelőcsapattal, garanciával. Árajánlat azonnal. Letölthető katalógusok. 1 perc alatt ajánlat. Tesztelje árainkat!

    3300 Ft

6 vélemény / értékelés 4.6

Elégedett voltam a szolgáltatásaikkal. Segítőkész, kedves az egész csapat! Gyorsak, olcsók, mi kell még! Szuper!

Műanyag ablak egyedi méretre gyártás, országos beépítés, valós árak, automata kalkuláció. Most 10% kedvezménnyel, egyszerű és gyors kitöltéssel, kötelezettségmentes ajánlatkérés. 15 éves tapasztalat. Akár ingyenes felmérés. Szakképzet saját beépítők. 15 év tapasztalattal.

    3100 Ft

3 vélemény / értékelés 4.9

Segítőkész, hozzáértő eladók. Bútorlapok nagy színválasztéka is tetszik nagyon.

Ajtó felújítás, zárcsere 100 % Garanciával kedvező áron! Nyugdíjas nagycsaládos kedvezmény -10%. Hívjon vagy kérjen díjmentes ajánlatot. Díjmentes felmérés.

    3400 Ft

Kulturált, segítőkész kiszolgálás, nagy választék, jó árak.

Rendelj bejárati ajtófelújító szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy ajtószerelő bejárati ajtó felújítás közben Veszprémben

Népszerű kérdés

Bejárati ajtó felújítás: milyen árak vannak Veszprémben?

Veszprémben a bejárati ajtó felújítás átlagos ára 22300 - 41900 Ft/db. A feladat megosztásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező specialisták számításba vehetnek - majd pedig megbeszélésre kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan találhatok valós értékeléseket?

Veszprémben a bejárati ajtó felújítás szolgáltatáshoz már 25 értékelést kaptunk és értékeltünk. Minden kiemelkedő minősítésű szakemberről megtalálható már vélemény a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok ajtószerelőt Veszprémben?

Jelenleg 19 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést BEJÁRATI AJTÓ FELÚJÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz kereshetünk ajtószerelőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált ajtószerelőt hívnod ha erre van szükséged: bejárati ajtó felújítás.

Gyakori kérdés

Mikben kérhetjük egy profi ajtószerelő segítségét?

Egy profi ajtószerelő a bejárati ajtó felújítás mellett több mindenhez érthet. A szakterületén belül kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Gyakori kérdés

Mire számíts, hogyha ajtószerelőt hívsz?

Azt követően, hogy egyeztetitek a munka részleteit és megegyeztek a munkadíjban, beszéljétek meg a határidőket is! A munka befejeztével állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és hagyjatok értékelést egymásról!