Betörés után ajtó javítás Veszprémben gyorsan és rugalmasan. Ne várjon tovább, kérjen árajánlatot most!

Ajtószerelőmost könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj betörés után ajtójavító szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Veszprém-i ajtó javítás a Betörés után? Válasszon a 28 elérhető szakember közül! Gyors és megbízható szolgáltatások, hogy biztonságban érezhesse magát otthonában. Először keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan kezdd el? Mondd el nekünk a megoldandó problémát és a Veszprémben környezetében található szakembereink rögtön megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

4 betörés után ajtójavító most online

Miklós

Miklós

Ingyenes kiszállás.

Laszló

Laszló

Érdekel.

Lajos

Lajos

Sok tapasztalatom van

Mennyibe kerül a betörés után ajtó javítás Veszprémben?

14000 - 26300 Ft/db

A legjobb betörés után ajtójavítóok Veszprémben!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező betörés után ajtójavítót!

Otthonába illő beltéri ajtók széles választéka nyíló vagy toló változat. Porta beltéri ajtók nagy választéka Akár nyíló vagy toló változatban is. Akciók. Kiváló minőség. Gyors kivitelezés.

  • Betörés után ajtó javítás

    3300 Ft

5 vélemény / értékelés 4.8

Sajnos nem kaptunk fiókhoz tartozékot, csak csomagban vásárolható meg. Ami azért bosszantó, mert ami kellett volna pár száz forint, de csomagba több ezer

Műanyag fa ajtó felújítás Budapest. Vasalatcsere, zárcsere, szigetelés. garanciával. Fa nyílászáró felújítás. Városrészek: Ablak javítás Budapest, Ajtó javítás Budapest.

    3100 Ft

9 vélemény / értékelés 4.9

Ugyan érdemben nem tudtak segíteni, de tanácsot adtak, ami alapján 2 perc alatt elintéztem amit szerettem volna! Szóval, köszönöm szépen és mindenkinek ajánlom!

A felméréstől a beépítésig a vállalási határidőnk 2-4 hét - Gyors, Precíz Munka -Nézze Meg. Ingyenes helyszíni szaktanácsadást, felmérést és árajánlatot biztosítunk - Nézze Meg.

    4300 Ft

9 vélemény / értékelés 4.8

Segítőkészek és szép munkát végeznek. Pánthelymarásban ők az elsők a környéken. Van sachero tolóajtó és pár érdekesség ami máshol nincs. Árban tetjesen korrektek. Elég modern gépeik vannak, bár az élvédőket nagyon hanyagul csinálják.

Otthoni és irodabútorok tervezése, javítása gyors határidővel, Budapesten és környékén. Bútorok készítése, szerelése és javítása megfizethető árakon, garanciával!

    4300 Ft

8 vélemény / értékelés 4.6

Nagyon jó a kiszolgálás, és az áru készlet.

Nem csak kicseréljük és elszállítjuk régi bejárati ajtóját, 10.000 Ft -ot adunk érte. 3 perc tervezés, 24 órán belüli beépítés. Kérjen ajánlatot biztonsági ajtajára. Hangszigetelt.

    4200 Ft

4 vélemény / értékelés 5.0

Jól felszerelt barkács háztartartási szerelékbolt, udvarias kiszolgálás.

Rendelj betörés után ajtójavító szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy ajtószerelő betörés után ajtó javítás közben Veszprémben

Népszerű kérdés

Betörés után ajtó javítás: mennyi a munkadíj Veszprémben?

Veszprémben a betörés után ajtó javítás átlagos díja 9000 - 16800 Ft/db. A feladat meghirdetésekor megadhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló szakemberek számításba vehetnek - ezt követően megvitatásra kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Ajtószerelők - hogyan választhatunk Veszprémben?

Nézd meg a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek visszajelzéseit - ezek segítenek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a válaszadó szakemberekkel is megbeszélheted miután jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok ajtószerelőt Veszprémben?

Ebben a pillanatban 23 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést BETÖRÉS UTÁN AJTÓ JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz kereshetünk ajtószerelőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált ajtószerelőt keresned amennyiben a következőre van szükséged: betörés után ajtó javítás.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy ajtószerelő?

A jó ajtószerelő részletes árajánlatot ad, kész egyeztetni a feladattal kapcsolatban és a munkával időben végez. Mielőtt választasz a szakemberek között, nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez jelentősen segít a választásban.

Gyakori kérdés

Mire számíthatsz, hogyha ajtószerelőt hívsz?

Azt követően, hogy egyeztetitek a munka részleteit és megegyeztek az árral kapcsolatban, beszéljétek meg a határidőket is! A munka befejeztével állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és értékeljétek egymást!