Fürdőszoba burkolás Veszprémben tapasztalt szakemberekkel!

Burkolómost könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj fürdőszobaburkoló szakembert?

Ne is menj tovább, a legmegbízhatóbb a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Fedezze fel Veszprém fürdőszoba burkolási lehetőségeit! 27 szakember közül választhat, hogy álmait valóra váltsa. Kérjen árajánlatot most! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan csináld? Mondd el nekünk a megoldandó feladatot és a Veszprémben közelében dolgozó szakembereink máris megtalálnak árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

4 fürdőszobaburkoló most online

Miklós

Miklós

Sok tapasztalatom van

Krisztian

Krisztian

Ma is elvállalom.

Tamas

Tamas

Mennyibe kerül a fürdőszoba burkolás Veszprémben?

2800 - 5300 Ft/nm

A legjobb fürdőszobaburkolóok Veszprémben!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező fürdőszobaburkolót!

Nagy tapasztalattal rendelkező, megbízható burkoló csapat. Kérjen díjmentes felmérést!

  • Fürdőszoba burkolás

    6300 Ft

10 vélemény / értékelés 4.6

Megbizható brigád, szép munka.

Kültéri Lépcső Burkolatok. Spóroljon időt, találja meg itt, amit keres

    4800 Ft

3 vélemény / értékelés 4.8

Nagyon jò munkàt vègeznek! Jò a csapat!

Kérdése van vagy információra van szüksége? Keresse fel a lakóhelyéhez közeli kereskedőt! Látogasson el egy közeli kereskedésbe, és kérjen személyre szabott tanácsadást.

    6500 Ft

7 vélemény / értékelés 4.5

Takács Péter egyéni vállalkozót nem ajánlom senkinek, aki jót akar magának. Nem értem milyen módon válogatja meg a Baráti Kő az ajánlott kivitelezőit, de biztos nem a munkályuk alapján.

Vízálló padló- és falburkolat, amely nem csak extrém strapabíró, de házilag lerakható. Esztétikus, látványos felületek. Mérlegeljen: csempe vagy ceramin. Vásároljon most.

    6300 Ft

2 vélemény / értékelés 4.8

Senkinek nem ajánlom, többmilliós kárt okozott és nem volt hajlandó kijavítani. Garancia a munkájára nincs. Ja látom ide sikerült válaszolnod, de a telefont nem veszed fel. Pocsék, színvonaltalan munkát végeztetek és még gyorsan el is tűnt a régi cég. Akkor e teljesség igénye nélkül: A tető szellőzését véletlenül elfelejtették és első perctől rozsda foltok jelentek meg a mennyezeten. A ház sarka állandóan ázott, a férjem ment ki végül és hozta helyre. 3 hónapig tető nélkül volt a házunk, ami folyamatosan ázott, semmilyen munka nem készült addig, de a pénzünkön ültek, szétáztatták a teljes alsó szintet, aminek renoválására plusz összeget számítottak, soroljam még? Nem lesz elég hely hozzá :-D

Megbízható, precíz szakemberekből álló csapat. Minőségi munka számlával, garanciával. Stresszmentes kivitelezési és felújítás az ország teljes területén. Válasszon minket!

    3700 Ft

7 vélemény / értékelés 5.0

Korrekt, becsületes munkavégzés. Szaktanács-adás, javaslatok, pontosság és esztétikus kivitelezés jellemzi őket. Ajánlom bárkinek.

Rendelj fürdőszobaburkoló szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy burkoló fürdőszoba burkolás közben Veszprémben

Népszerű kérdés

Fürdőszoba burkolás: milyen árak vannak Veszprémben?

Veszprémben a fürdőszoba burkolás átlagos ára 1800 - 3300 Ft/nm. A feladat megosztásakor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező specialisták figyelembe vehetnek - miután pedig megvitatásra kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan találok valódi értékeléseket?

Veszprémben a fürdőszoba burkolás szolgáltatáshoz már 27 véleményt kaptunk és értékeltünk. Minden kiemelkedő minősítésű specialistáról elérhető már értékelés a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok burkolót Veszprémben?

Jelenleg 21 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést FÜRDŐSZOBA BURKOLÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz hívhatunk burkolót?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált burkolót keresned akkor, ha erre van szükséged: fürdőszoba burkolás.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy jó burkoló?

A jó burkoló pontos árajánlatot tesz általában, bármikor kész egyeztetni és a feladattal időben végez. A szakember kiválasztása előtt nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez jelentősen segít a választásban.

Gyakori kérdés

Mire számíthatsz, amikor burkolót hívsz?

Azután, hogy egyeztetitek a feladat részleteit és megegyeztek az árral kapcsolatban, beszéljétek meg a határidőket is! A feladat elvégzését követően jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és hagyjatok értékelést egymásról!