Csempére burkolás Veszprém területén!

Burkolómost könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj csempére burkoló szakembert?

Ne is menj tovább, a legmegbízhatóbb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Veszprémben 28 tapasztalt burkoló várja megrendelésed csempére burkoláshoz. Válassz a legjobbak közül és teremtsd meg álmaid otthonát! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan fogj neki? Mondd el nekünk a megoldandó gondot és a Veszprémben környékén elérhető szakembereink máris megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

4 csempére burkoló most online

Tibor

Tibor

Érdekel.

Krisztian

Krisztian

Sok tapasztalatom van

Zsolt

Zsolt

Ma is elvállalom.

Mennyibe kerül a csempére burkolás Veszprémben?

3800 - 7100 Ft/m2

A legjobb csempére burkolók Veszprémben!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező csempére burkolót!

Kül-és beltéri homlokzatok, burkolatok kiépítésére válasszon természetes kő kínálatunkból. Travertin-Mészkő, Márvány, Gránit és Természetes Kőburkolatok! Beltérre és Kültérre is.

  • Csempére burkolás

    4200 Ft

8 vélemény / értékelés 5.0

Térkövezést és kerítés építést végzett a CSAPAT, pontos, precíz munkával, kiváló minőségben. Örültünk, hogy Őket választottuk!

Ede Sas
2 éve

Bemutatóterem és Raktár Bp. Csurgói út 15. Országos házhoz-szállítás nap mint nap 10 éve

    4000 Ft

9 vélemény / értékelés 4.6

Nagyon jó!

Nagy tapasztalattal rendelkező, megbízható burkoló csapat. Kérjen díjmentes felmérést! Stresszmentes kivitelezési és felújítás az ország teljes területén. Válasszon minket! Stresszmentes kivitelezés. 500+ megbízás. 15 év szakmai tapasztalat. Pontos munkakezdés.

    5600 Ft

3 vélemény / értékelés 4.5

Nagyon udvarias és preciz kiszolgálás.

Fedezze fel a padlóburkolatok széles választékát és találja meg álmai padlóját. A padló az otthon belső terének alapja, nálunk megtalálja az igazit. Vízhatlan padlók. Laminált és vinilpadló. Önnek tervezve. Van közel kereskedő. Könnyen lerakható.

    4100 Ft

Kedves, segítőkész, türelmes kiszolgálás :) jó minőségű termékek.

Vállaljuk házak, lakások teljes körű felújítását legyen szó kisebb-nagyobb munkákról! Professzionális csapatunkkal gyorsan és szakszerűen végezzük munkánkat. Hívjon bizalommal! Gyors és szakszerű munka. Garancia. Professzionális csapat. Megfizethető árak.

    6500 Ft

10 vélemény / értékelés 4.7

Nagyon rugalmasak jó a kiszolgálás csak ajánlani tudom mindenkinek.

Rendelj csempére burkoló szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy burkoló csempére burkolás közben Veszprémben

Népszerű kérdés

Csempére burkolás: mennyi az ára Veszprémben?

Veszprémben a csempére burkolás átlagára 2100 - 3900 Ft/m2. A feladat létrehozásakor megszabhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló szakemberek figyelembe vehetnek - ezután pedig megvitatásra kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Burkolók - mi alapján válasszunk Veszprémben?

Találd meg a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők visszajelzéseit - ezek segíthetnek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a válaszadó szakemberekkel is megbeszélheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek burkolót Veszprémben?

Most 22 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést CSEMPÉRE BURKOLÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetünk burkolót?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált burkolót megbíznod ha szükséged van erre: csempére burkolás.

Gyakori kérdés

Mihez kérheted egy burkoló segítségét?

Egy jó burkoló a csempére burkolás mellett nagyon sok mindenhez ért. A szakmáján belül más feladatokkal is megbízhatjuk.

Gyakori kérdés

Mikor lehet szükséged a következőre: burkoló?

Ha a legjobb burkoló segítségére van szükséged, akkor érdemes a Qjob-on választanod közülük! A csempére burkolás és a hasonló feladatok megfelelő szakembereit itt mind megtalálod.