Lámpa bekötése Veszprémben gyorsan és hatékonyan!

Engedje, hogy szakértőink gondoskodjanak otthona elektromos hálózatáról

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legjobb Lámpa bekötése Veszprémben a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Lámpa bekötése Először keresel szakembert a Qjob-on és még nem tudod, hogyan kezdd el? Oszd meg velünk a felmerülő problémát és elérhető szakembereink azonnal felkeresnek árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

5 villanyszerelő most online

Gyula

Gyula

Érdekel.

Attila

Attila

Sok tapasztalatom van

Karoly

Karoly

Ma is elvállalom.

Mennyibe kerül a lámpa bekötése Veszprémben?

3000 - 5600 Ft/db

A legjobb villanyszerelők Veszprémben!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Üdv Gyula vagyok, villanyszerelő, korrekt árakkal, rövid határidővel. Villanyszerelési munkáim: fő elosztók és vezetékek cseréje, elektromos tűzhely bekötés budapest, mérőhelyi áthelyezés.

Villanyszerelés árak 2022:

  • Fi relé beépítés /3fázis/ villanyszerelés ár: 16.000 – 18.000 Ft
  • Lámpa felszerelése: 3500 Ft /darab
  • Új lakás alapszerelés lakáselosztó : 25000 Ft /darab

Üdv, Gyula

  • Lámpa bekötése

    4500 Ft

3 vélemény / értékelés 4.6

Precíz, pontos munka szakemberektől.

Ferenc
3 éve

A megoldások embere vagyok. Villanyszerelési munkáim: hiba és zárlatkeresés, elektromos tűzhely bekötés budapest, társasház főelosztó karbantartása, javítása..

Korrekt árak:

  • Helyszíni kiszállás: 5370 Ft /alkalom
  • Villanyszerelés: 6500 Ft
  • Lakás átvezetékelése: 8000 Ft-tól 12000 Ft-ig /㎡

Üdv, Attila

    4800 Ft

Attila F. - Lámpa bekötése Veszprémben - 1
Attila F. - Lámpa bekötése Veszprémben - 2
Attila F. - Lámpa bekötése Veszprémben - 3
Attila F. - Lámpa bekötése Veszprémben - 4

6 vélemény / értékelés 4.2

Nagyon jó munka!

Rezső
3 éve

Üdvözlöm! Főbb szolgáltatásaink: ingatlanok villamos munkái, világítás tervezése, riasztó szerelés.

  • Kismegszakító (biztosíték) csere: 7.000 Ft/db-tól
  • Lakáselosztó bekötése: 15000 Ft-tól 40000 Ft-ig /darab
  • Kismegszakító cseréje: 2000 Ft-tól 3000 Ft-ig /darab

Üdv, Károly

    4700 Ft

10 vélemény / értékelés 4.9

Örülök a munkájának.

Árpád
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő lámpa bekötése Veszprémben

Népszerű kérdés

Lámpa bekötése: mennyi a munkadíj Veszprémben?

Veszprémben a lámpa bekötése átlagára 2600 - 4800 Ft/db. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Villanyszerelők - mi alapján választhatunk Veszprémben?

Fedezd fel a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők értékeléseit - ezek segíthetnek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a válaszadó szakemberekkel is megbeszélheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok villanyszerelőt Veszprémben?

Ebben a pillanatban 20 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Mikben kértheted egy profi villanyszerelő segítségét?

Egy megbízható villanyszerelő a lámpa bekötése mellett több mindent meg tud oldani. A szakmáján belül más feladatokkal is megbízhatjuk.

Népszerű kérdés

Mire számíthatsz, amikor villanyszerelőt hívsz?

Azt követően, hogy egyeztetitek a munka részleteit és megegyeztek a munkadíjban, beszéljétek meg a határidőket is! Miután a szakember végzett a feladattal állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és hagyjatok értékelést egymásról!

Gyakori kérdés

Melyik feladatok tartoznak ide: lámpa bekötése?

A lámpa bekötése és az összes ezzel kapcsolatos feladat ide sorolható. Egy villanyszerelőt bátran megbízhatsz vele.