Hogyan találj villanyszerelő szakembert?
Ne is menj tovább, a legkiválóbb Háztartási gépek bekötése Veszprémben a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Háztartási gépek bekötése Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan állj neki? Oszd meg velünk a megoldandó feladatot és elérhető szakembereink pillanatok alatt megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

Tamas
A környéken vagyok.

Viktor
Ingyenes kiszállás.

Geza
Érdekel.
A legjobb villanyszerelők Veszprémben!
Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!
Tamás vagyok. Főbb szolgáltatásaink: elektromos hibaelhárítás, lámpatest, kapcsoló, konnektor felszerelés, elektromos tűzhely, elektromos sütő bekötése (ha szükséges, kábelezése). garancialevél érvényesítéssel.
Szolgáltatások és árak:
- ]Sütő tápkábel kiépítése 4000 – 5000 Ft/m
- Teljesítménybővítés: 19.000 Ft-tól
- Szerelvényezés: 500 Ft /kiállás
Hétfőtől-péntekig 9-tól 19 óráig telefonos elérhetőség, időpont egyeztetés
Háztartási gépek bekötése
6400 Ft
Szuper munka.

Üdvözlöm! Amiket vállalok: késes- olvadó biztosítók cseréje, lakásszerviz- karnisok, polcok, képek felfúrása, társasházak közületek karbantartása.
Villanyszerelési és hálózatépítési árak:
- Falon kivüli,izzólámpás lámpatestek elhelyezése falra,mennyezetre1 db - 1500 Ft
- Mosógép bekötése: 10000 Ft-tól 25000 Ft-ig
- Lakás átvezetékelése: 5.000 Ft-tól 7.000 Ft-ig /㎡
Kérem adják meg az elérhetőségüket, főleg ha sürgős esetről van szó!
Háztartási gépek bekötése
5300 Ft
Meg vagyok elégedve.

Veszprém dolgozom, megyében is! Főbb szolgáltatásaink: új lakások és házak elektromos hálózatának kiépítése, elektromos kiselosztó szekrény kiépítése, mérőhely bővítés/szabványosítás.
Szolgáltatások és árak:
- Kiszállási költség 1 Alk. - 5.000 Ft
- Villanytűzhely bekötése: 15000 Ft /darab
- Csillár felszerelése: 2500 Ft-tól 3750 Ft-ig /darab
Mobil internet banki átutalással is fizethet!
Háztartási gépek bekötése
7400 Ft
Segít, amiben kell.
