Indukciós főzőlap bekötése Veszprémben gyorsan és rugalmasan. Ne várjon tovább, kérjen árajánlatot most!

Engedje, hogy szakértő villanyszerelőink gondoskodjanak az Ön otthonának elektromos hálózatáról, és élvezze a biztonságot és a stabilitást!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb Indukciós főzőlap bekötése Veszprémben a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Indukciós főzőlap bekötése Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan vágj bele? Mondd el nekünk a felmerülő feladatot és elérhető szakembereink azon nyomban felkeresnek árajánlataikkal, hogy rögvest megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

6 villanyszerelő most online

Miklós

Miklós

Érdekel.

Zoltan

Zoltan

Sok tapasztalatom van

Geza

Geza

Ma is elvállalom.

Mennyibe kerül a indukciós főzőlap bekötése Veszprémben?

4600 - 8700 Ft

A legjobb villanyszerelők Veszprémben!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Tisztelt megrendelők! Fő profilunk: szerelvények, lámpatestek, biztosítéktáblák javítása cseréje, lépcsőházi világítás automatika csere hibaelhárítás, riasztó szerelés.

Korrekt villanyszerelési árak:

  • Villanytűzhely vezeték kiépítés anyagköltség: 3.500 Ft /fm- től.
  • Hibaelhárítás, kismunka: 8000 Ft
  • Csillár felszerelése: 5.000 Ft /darab

Mobil internet banki átutalással is fizethet!

  • Indukciós főzőlap bekötése

    4300 Ft

8 vélemény / értékelés 4.0

Gördülékeny volt a munkájuk. Gyorsak mégis precízek voltak. Tisztelettudóak voltak.

Károly
3 éve

Tamás vagyok. Főbb szolgáltatásaink: elektromos hibaelhárítás, lámpatest, kapcsoló, konnektor felszerelés, elektromos tűzhely, elektromos sütő bekötése (ha szükséges, kábelezése). garancialevél érvényesítéssel.

Szolgáltatások és árak:

  • ]Sütő tápkábel kiépítése 4000 – 5000 Ft/m
  • Teljesítménybővítés: 19.000 Ft-tól
  • Szerelvényezés: 500 Ft /kiállás

Hétfőtől-péntekig 9-tól 19 óráig telefonos elérhetőség, időpont egyeztetés

    6400 Ft

4 vélemény / értékelés 5.0

Szuper munka.

Sámuel
3 éve

Veszprém dolgozom, megyében is! Főbb szolgáltatásaink: új lakások és házak elektromos hálózatának kiépítése, elektromos kiselosztó szekrény kiépítése, mérőhely bővítés/szabványosítás.

  • Kiszállási költség 1 Alk. - 5.000 Ft
  • Villanytűzhely bekötése: 15000 Ft /darab
  • Csillár felszerelése: 2500 Ft-tól 3750 Ft-ig /darab

    7400 Ft

5 vélemény / értékelés 4.9

Segít, amiben kell.

Domonkos
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő indukciós főzőlap bekötése Veszprémben

Gyakori kérdés

Indukciós főzőlap bekötése: mennyi az ára Veszprémben?

Veszprémben a indukciós főzőlap bekötése átlagára 3500 - 6600 Ft. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan találhatok igazi értékeléseket?

Veszprémben az indukciós főzőlap bekötése szolgáltatáshoz már 29 visszajelzést kaptunk és ellenőriztünk. Minden magas minősítésű szakemberről elérhető már visszajelzés a portálunkon!

Gyakori kérdés

Hogyan keressek villanyszerelőt Veszprémben?

Jelenleg 21 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Mit csinál egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő ezzel a munkával bízható meg: indukciós főzőlap bekötése vagy bármi hasonlóval.

Gyakori kérdés

Mire számíthatsz, ha villanyszerelőt hívsz?

Miután megbeszélitek a feladat részleteit és megegyeztek az árban, beszéljétek meg a határidőket is! A munka befejeztével jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és hagyjatok értékelést egymásról!

Gyakori kérdés

Milyen feladatokkal foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő feladataiba beletartozik az indukciós főzőlap bekötése és az ezzel kapcsolatos összes részfeladat. A Qjob-on nagyon sok tapasztalt szakember van, aki kész elvégezni a meghirdetett feladatot.