Elektromos padlófűtés bekötése Veszprémben. Forduljon hozzánk bizalommal!

Kérjen személyre szabott ajánlatot villanyszerelő szolgáltatásainkra még ma!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb Elektromos padlófűtés bekötése Veszprémben a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Elektromos padlófűtés bekötése Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan csináld? Mondd el nekünk a felmerülő feladatot és elérhető szakembereink máris megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

7 villanyszerelő most online

Lajos

Lajos

Sok tapasztalatom van

Laszló

Laszló

Ma is elvállalom.

Adalbert

Adalbert

A környéken vagyok.

Mennyibe kerül a elektromos padlófűtés bekötése Veszprémben?

8100 - 15200 Ft

A legjobb villanyszerelők Veszprémben!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Villanyszerelési munkáim: társasházi problémák gyors elhárítása, mérőhelyek kiépítése, szerelvényezés.

Korrekt villanyszerelési árak:

  • Lámpa felszerelés: 5080 Ft /darab
  • Biztosíték tábla csere: 5000 Ft-tól 10000 Ft-ig /darab
  • Villanytűzhely és sütő együttes beüzemelés: 11.500 Ft

Üdv, Tamás

  • Elektromos padlófűtés bekötése

    4800 Ft

10 vélemény / értékelés 4.7

Tájékoztatott a költségekről. A munkafolyamatról beszámolt. Pontosan dolgozott.

Izidor
3 éve

Tisztelt Érdeklődő! Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: almérők kiépítése, villamos teljesítmény bővítés ( amper bővítés ), társasház főelosztó karbantartása, javítása..

Korrekt árak:

  • Sütő bekötés: 9.000 Ft
  • Kaputelefon felszerelése : 4000 Ft-tól 8000 Ft-ig /darab
  • Lámpa felszerelése: 3.000 Ft /darab

Üdv, Krisztián

    4200 Ft

6 vélemény / értékelés 4.4

Csak ajánlani tudom.

László
3 éve
Villanyszerelési munkáim: gyengeáramú rendszerek telepítése, lakásszerviz- karnisok, polcok, képek felfúrása, villanyszerelés lakásfelújítás.

Szolgáltatások és árak:

  • Szigetelt érvéghüvely rögzítése vezetékre, adagoló sajtoló szerszámmal 1 db - 40 Ft
  • Lámpa felszerelése: 3000 Ft /darab
  • Biztosíték tábla csere: 30000 Ft-tól 45000 Ft-ig /darab

Hétfőtől-péntekig 8.00 - 18.00 óra telefonos elérhetőség, időpont egyeztetés

    5000 Ft

5 vélemény / értékelés 4.4

Rendben volt minden.

Szilárd
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő elektromos padlófűtés bekötése Veszprémben

Gyakori kérdés

Elektromos padlófűtés bekötése: mennyibe kerül Veszprémben?

Veszprémben a elektromos padlófűtés bekötése átlagára 4700 - 8900 Ft. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan keressek valós véleményeket?

Veszprémben az elektromos padlófűtés bekötése szolgáltatáshoz már 27 értékelést kaptunk és ellenőriztünk. Az összes kiemelkedő minősítésű specialistáról elérhető már vélemény a platformunkon!

Gyakori kérdés

Hogyan találok villanyszerelőt Veszprémben?

Jelenleg 20 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Milyen feladatokhoz kértheted egy profi villanyszerelő segítségét?

Egy profi villanyszerelő az elektromos padlófűtés bekötése mellett több mindent meg tud oldani. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megbízhatjuk.

Gyakori kérdés

Mire számíthatsz, amikor villanyszerelőt hívsz?

Azt követően, hogy egyeztetitek a munka részleteit és megegyeztek az árban, beszéljétek meg a határidőket is! A feladat elvégzését követően jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és hagyjatok értékelést egymásról!

Gyakori kérdés

Milyen feladatokkal foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő feladatai közé sorolható az elektromos padlófűtés bekötése és az összes hasonló jellegű feladat. A Qjob-on nagyon sok specialista van, aki kész megoldani a problémát.